magnes

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Cien Aqua Hidratáló Krém

Cien Aqua Hidratáló Krém
2013. május 31.

Update: Ha ez mond valamit, most kezdtem el a harmadik tégellyel belőle... Egyik krém sem hidratálta ilyen jól a bőröm, mint ez. Így most, hogy már kell fényvédés is, úgy csinálom, hogy reggel először ezt kenem fel, aztán pár perc múlva, amikor már beszívódott, a tetejére a fényvédős hidratálót. Így nekem nyáron is tökéletes, ha lehetne, hatost adnék neki!

Miután kipróbáltam egy csomó hidratálót (köztük a Bioderma Hydrabiot is) és egyik sem vált be, gondoltam adok esélyt egy ilyen kifejezetten olcsó terméknek is. Az összetevői nem riasztóak, nem rosszabb, mint más drágább társáé, viszont ez hidratál is. Méghozzá úgy, hogy az arcom a t vonalban sem csillog tőle, teljesen beszívódik, abszolút matt hatást keltve. Pedig nem az a híg állagú, elég tartalmas a textúrája, és mégis. Ha hozzáveszem, hogy cca 540.- Ft volt, már csodaszám kategória! :) Viccen kívül, most télen nagyon meg vagyok vele elégedve, úgy hogy éjszakára valami tartalmasabbat is használok, nappalra teljesen jó. Nyárra majd kell keresnem valami mást, mert ennek nagyon gyenge a fényvédő hatása.

Avon Anew Vitale Szemráncgélkrém

Avon Anew Vitale Szemráncgélkrém
2013. április 6.

Nekem is nagyon irritálta a szemem és ezt a tulajdnonságát nem annak tulajdonítanám, hogy használ... :S Mintám volt belőle, így az adag további részét az arcom szárazabb részeire kentem el, oda viszont kiváló volt! :)

Avon Color Trend Gyorsan Száradó Körömlakk

Avon Color Trend Gyorsan Száradó Körömlakk
2013. április 6.

Én az Alloy színt rendeltem meg, ami a katalógusban lilás pirosnak látszott. Valójában pedig rézbarna. :) Amúgy szép, könnyű felkenni, de a harmadik nap már kopni kezdett, pedig alig nyúltam vízbe. Elég olcsó, így játszani jó vele.

Avon Naturals Őszibarack és Gyapot 3 Az 1-ben Hidratáló Arctisztító Tonik és Sminklemosó

2013. március 20.

Update: először nem értettem, hogy mi bajotok a kupakjával, aztán pár napja az enyém is letört, pedig semmi különöset nem csináltam, csak vissza akartam csukni. Hát így már lehet normálisan tárolni, még otthon sem, így most tusfürdőnek használom, hogy gyorsabban fogyjon... Pedig szeretettem, de levonok a csomagolás miatt egy pontot, gyenge négyes.

Egyetlen Xin1 termékben sem hiszek, legyen az bármi. Sminklemosásra is mást használok, és a tonizálást is mással oldom meg. Ezt a terméket szappan helyett használom, arra nekem nagyon bevált, kevés kell belőle, nem híg, majdnem krémes az állaga. Az én vízhiányos bőröm szereti, számomra pont az a jó benne, hogy arcmosás után nem érzem, hogy húzódna a bőröm.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír
2013. március 20.

Lehet én vagyok a kivétel, de nem vettem észre, hogy kevésbé tágak lennének a pórusaim, vagy akár csak tisztábbak. Jól radíroz, de ezt más termék is tudja.

Avon Anew Vitale Nappali Krém Spf 25 UVA / UVB-Szűrővel

Avon Anew Vitale Nappali Krém Spf 25 UVA / UVB-Szűrővel
2013. március 5.

Ugyan nem az én korosztályomnak készült, de mintát én is próbáltam belőle és tetszett. Könnyen beszívódik, kellemes állagú, nem hagy zsíros érzetet, a vízhiányos bőrömnek is elég volt, azonban a 25-ös fényvédelem ellenére megkapta az arcom vele a nap, pedig csak sétálni voltam.

Avon Málnás Testpermet

Avon Málnás Testpermet
2013. március 3.

Az illata borzasztó, nyomokban sem emlékeztet málnára. Előnye, hogy nem tartós, de így sem fújom magamra, wc illatosítónak elmegy.

Anew Clinical Pro Ránctalanító Szemkörnyékápoló

Anew Clinical Pro Ránctalanító Szemkörnyékápoló
2013. február 11.

Update2: Pozitívuma, hogy még mindig nem fogyott el, tehát sokáig tart. De a ráncokkal semmit nem csinál, és egy ideje nagyon irritálja a szemem is... Hidratáló hatása jó, be is szívódik, nem hagy zsíros érzetet, de ennyiért túl drága. Még Avonon belül is van ennél ár-érték arányban jobb szemkrém.

Update: most már kb. másfél hónapja használom. A szarkalábakat nem tüntette el ugyan (szerintem nincs olyan krém, ami igen), ennek ellenére szebb, feszesebb a bőr a szemem körül, így a meglévők is halványabbnak tűnnek. Még mindig szeretem, eddig ez a legjobb szemránckrém, amit használtam.

Az állaga tényleg könnyű, tökéletesen beissza a bőröm, nem "izzadja ki", illatát nem érzem, nem irritál, egyelőre tetszik. Mivel egy hete használom, a ráncaimra gyakorolt hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de majd apdételek. :)

Avon Advance Techniques Hajformázó Fésű

Avon Advance Techniques Hajformázó Fésű
2013. február 11.

Nekem is ez a kedvenc fésűm! Van rendes megfogható nyele, könnyen tisztítható, alap darab.

Avon Rare Pearls

Avon Rare Pearls
2013. február 3.

Nem az én illatom, de ez az egyik kivétel az Avon illatok közül, nem hétköznapi, nem alkoholos, van egyedi karaktere és még tartós is.