magnes

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Sensuelle EDP

Avon Sensuelle EDP
2013. február 3.

Én is mintát kaptam belőle és nekem sem jött be, elég hétköznapi, és a kis üvegcse kinyitásakor arcon csapott az alkohol illat. És érdekes, engem is emlékeztetett az illata valamire, és nem tudtam rájönni, hogy mire. Valszeg egy korábbi feljavított változata ez (is). Igazából azt hiszem nem próbálkozom tovább Avon illatokkal, mindegyik nagyon olcsó kölnis illat, amelyik meg kicsit tetszene, az 10 perc után elillan.

Avon Speed Dry+ Körömlakk

Avon Speed Dry+ Körömlakk
2013. február 3.

Street beige árnyalatban vettem meg, szerencsére akciósan. Nagyon nehéz felkenni, olyan sűrű, hogy húzza az ecset. Ha keveset veszek fel az ecsettel, akkor csíkoz, ha többet, akkor nem lehet szépen eloszlatni, jut bőven a köröm környéki bőrre is. Végül felügyeskedtem, két rétegben nagyon szép is lett (miután fülpiszkálóval leszedtem a bőrről a felesleget...), de harmadnap reggel már pattogzott a körmöm széléről. Túl sok macera, kis tartósság, megpróbálom elhasználni ha már megvettem, meg a színe is tetszik, de többet ilyet nem veszek. Inkább várok, hogy száradjon egy tartósabb, szebben-könnyebben felvihető.

Avon Treselle

Avon Treselle
2013. február 3.

Beleestem abba a hibába, hogy megrendeltem minta nélkül csak azért, mert szép az üvege, és jók itt a vélemények róla. Borrrrrrrrzalmas.

Avon Ideal Flawless BB Krém

Avon Ideal Flawless BB Krém
2013. február 1.

Fehér bőrre nekem is a shell árnyalat vált be. Elég szépen fed, könnyű eldolgozni, nem kukacosodik, viszont azonnal fénylik, legalábbis az én arcomon. Felitattam egy papírzsebkendővel, így egy fokkal jobb lett. A csillogása nekem kifejezetten tetszik, nem csillámszemcséket látok az arcomon, hanem "ragyogó" bőrt, szerintem szép. :)

Bioderma Hydrabio H2O Micelle Solution

Bioderma Hydrabio H2O Micelle Solution
2013. január 29.

Update: tkp. ez az egyetlen hydrabio termék, ami maradéktalanul bevált. Bár olyan az állaga, mint a víz, mégis szuperül leszedi a sminket, sőt jobban tisztít, mint bármely lemosótej, amit eddig használtam. A lemosótejek után mindig használtam tonikot is, így ha azt nézem, hogy ebből egy üveg kb. annyi ideig elég, mint egy tonik+lemosótej, az ára nagyjából azok együttes árával egyenlő, tehát még az árát is megéri. Ezt a terméket biztosan újraveszem!

Nekem bevált. A sminket is tökéletesen leszedi, ráadásul sokkal kevesebb kell belőle, mint eddig bármely más, általam használt lemosó tejből. Én azért nem értem, hogy miért javasolják a tonik használatát, mert tökéletes lesz a bőröm utána anélkül is.

Bioderma Hydrabio Gommante Mélytisztító Krém

Bioderma Hydrabio Gommante Mélytisztító Krém
2013. január 29.

Update: mivel nagyon-nagyon kevés is elég belőle (kevesebb, mint más radírokból), visszaadok egy csillagot, így arányaiban nem annyira drága.

Annyi jót írtak itt erről, hogy megvettem. Jó termék, de az eddig általam használt és pont ötöd ennyibe kerülő arcradíromhoz képest semmivel sem jobb. Aránytalanul drága ez a cucc.

Avon Naturals Málna és Hibiszkusz Hajdúsító Sampon (régi)

Avon Naturals Málna és Hibiszkusz Hajdúsító Sampon (régi)
2013. január 28.

Az én hajamra nagyon bevált, csodaszép az állaga tőle még most, sapkás időben is. Az illata lehetne kicsit málnásabb... :)

Gabi Krémes Tusfürdő

Gabi Krémes Tusfürdő
2013. január 27.

Én is szeretem, mert úgy érzem, hogy az átlag tusfürdőkhöz képest nem szárít nagyon, és a púderes-babás illata megnyugtat. :)

Yves Rocher Fraicheur Bambusz Illatú Haj és Tusfürdő Zselé

Yves Rocher Fraicheur Bambusz Illatú Haj és Tusfürdő Zselé
2013. január 23.

Hát tudom, ízlések és pofonok, de nekem ez a tusfürdő kifejezetten büdös..., és ráadásul nagyon szárít is.

Perskindol Active Classic Gél

Perskindol Active Classic Gél
2013. január 23.

Mikor egyszer nagyon fájt a vállam, akkor ajánlotta a patikus. Fájdalomra semmit nem ért. Ha nem akar valaki gyógyszertartalmú kenőcsöt használni, akkor fájdalomra az Inno rheuma fortét ajánlom, a melegítő hatás tényleg jót tesz a fájdalomnak is.