magnes

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Solutions Hydra Beyond Extra Hidratáló Krém

Avon Solutions Hydra Beyond Extra Hidratáló Krém
2013. január 11.

Kenterbe vágja a Bioderma Hydrabiot...

Avon Quadrafx Bőröregedést Késleltető Hidratáló Arckrém

Avon Quadrafx Bőröregedést Késleltető Hidratáló Arckrém
2012. december 31.

A férjem nagyon szereti ezt a krémet és tényleg szép is a bőre tőle. Nemrég olvastam egy írást, amiben egy hölgy azt taglalja, hogy bizonyos esetekben jobban szeret férfi kozmetikumokat használni, pár napja, a piperepolc előtt állva eszembe jutott ez, és gondoltam kipróbálom a férjem krémjét, hihihi. :) És tök jó! A t vonalat nem zsírosítja és a vízhiányos bőrömnek is jobb, mint a bioderma hydrabio! Még vacilálok, hogy használjam-e tovább is, elvégre férfi krém, de szakállam csak nem nő tőle... :D

Bioderma Hydrabio Szérum

Bioderma Hydrabio Szérum
2012. december 21.

3 hete használok hydrabio termékeket (ez + light krém + H2O + arcradír), hogy őszinte legyek nem sok változást tapasztalok az arcomon. Felkenéskor talán kicsit hidratáltabb a bőröm, de egész napra a hidratáló hatást a termékcsalád összehangolt használatával sem sikerült elérnem. Rossznak nem mondanám, de a többi hasonló termékhez képest annyival nem jobb, mint amennyivel többe kerül. Ja, és a cca. 3 hét alatt a 40 ml hipp-hopp eltűnt, már alig jön valami a tubusból. Hogy visszatérek-e olcsóbb társaihoz, vagy keresgélek ebben az árkategóriában hasonlót, még nem tudom, de ezt nem fogom újravenni.

Bioderma Photoderm AR SPF 50+ Színezett Arckrém

Bioderma Photoderm AR SPF 50+ Színezett Arckrém
2012. december 10.

Update2: Mivel valamiért mégsem kukáztam ki, ST véleménye alapján kipróbáltam, hogy hátha most télen jobban produkál, mint nyáron. A bőröm most olyan száraz, hogy minden krémet úgy szív be, mint a szahara homokja a vizet. Kivéve ezt a vackot, ez sehogy sem akar beszívódni most sem, ha megpróbálom bedolgozni a bőrbe, akkor meg elkukacosodik a kezem alatt, darabokban ül meg az arcomon, ami a színezék miatt duplán látszik. Ilyen rossz krémem még az életben nem volt, ha lehetne 0 vagy mínusz csillagot adni, megkapná.

Update: Módosítom a véleményem, borzasztó ez a krém. Iszonyú ragacsos és a nem tudom mi, talán a színezék egy réteget képez az arcomon, ami csomókban jön le pl. ha telefon hozzáér az arcomhoz, ez a trutyi mindent összeken. Kuka.

Akcióban vettem együtt a Bioderma Photoderm AR-t és a Sensibo AR-t, együtt használom őket cca. 2 hete, a fényvédőset nappal, a simát éjszakára. Összességében a pirosság enyhítése terén elégedett vagyok, és többekkel ellentétben a hidratáló hatását is rendben találom.
A Photoderm AR-ben nekem tetszik, hogy színezett, bár ügyesen kell felvinni az arcra, főleg gyorsan kell eldolgozni, ha később olyan területre is szeretnék kenni (vagy csak úgy sikerül), ahol már kentem, akkor elmorzsolja az új az előző kenést. És igen, nagyon-nagyon fénylik. Ennek ellenére adok neki egy négyest, pusztán azért, mert ennél jobbat, hatásosabbat még nem találtam, és mivel nagyon vékony fehér a bőröm, szükségem van az erős fényvédelemre.

Avon Planet Spa Török Termál Rhassoul Agyagos Arcmaszk

Avon Planet Spa Török Termál Rhassoul Agyagos Arcmaszk
2012. november 25.

Ha már színek, akkor nekem halvány tojáshéj (szinte fehér) színű lett. :D Nem rossz, de olyan "hű de jó" hatást sem tapasztaltam, ez a török meg termál szöveg inkább csak marketing.

Pannonhalmi Főapátság Rózsa-Jázmin Szappan

Pannonhalmi Főapátság Rózsa-Jázmin Szappan
2012. november 25.

Ilyenem is volt egyszer, nagyon finom az illata, meg szép maga a szappan, de még a kezemet is iszonyúan szárította.

Avon Simply Delicate Intim Lemosó Virág Illattal

Avon Simply Delicate Intim Lemosó Virág Illattal
2012. november 24.

Nincs illata, kellemes az állaga, finom használni.

Himalaya Herbals Gyengéd Nyugtató Tonik Száraz és Érzékeny Bőrre

Himalaya Herbals Gyengéd Nyugtató Tonik Száraz és Érzékeny Bőrre
2012. november 22.

Nem rossz, de a L'Oreal Triple Active Bársonyos Tonik sokkal jobb ennél. Viszont ez meg olcsóbb. :)

Avon Naturals Rózsa És Barack Testápoló Balzsam

Avon Naturals Rózsa És Barack Testápoló Balzsam
2012. november 22.

Szeretem, hogy olyan hab állaga van a krémnek, nagyon jó érzés felkenni a bőrre. Az én bőröm szó szerint issza, eleinte emiatt azt hittem, hogy kevés is lesz neki, de egész jól hidratál. Száraz bőrre azért nem csodaszer időnként én is bekenem magam valami táplálóbbal is. Bevallom, én az illata miatt vettem meg elsősorban, elég erőteljes rózsaillata van és sokáig meg is marad a bőrön, én nagyon szeretem, de aki nem akar úgy illatozni, mint egy rózsalugas, az ne vegye meg! :)

Avon Solutions Ageless Bloom Arctisztító Tej

Avon Solutions Ageless Bloom Arctisztító Tej
2012. november 18.

Update: Most, hogy beírtam az összetevőket (remélem hamarosan látszik majd), és majdnem végig zöld pöttyös, elvileg semmilyen irritáló nincs benne, végképp nem értem, hogy mitől csípi az arcom azonnal, ahogy hozzáér... :S

Azért vettem meg ezt, mert az Anew Ultimate arctisztító teje (ami nagyon jó!) egy kicsit drága nekem. Viszont ez meg szemről sminklemosásra alkalmatlan, nagyon csípi a szemem. Az arcomon nem érzem annyira, de nem kellemes a használata.