magnes

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Solutions Youth Minerals Energizáló Tonik

Avon Solutions Youth Minerals Energizáló Tonik
2012. november 14.

Ha fent lett volna a krémmánián ez a termék, amikor megvettem, akkor biztos kihagytam volna. Az első használatkor az volt gyanús, hogy csípi a bőröm, akkor néztem meg az összetevőit, második helyen szerepel az alcohol denat, ami kikészíti a bőrömet. Elég drága volt ahhoz, hogy kidobjam... :(

Fa Sensual & Oil Tusfürdő

Fa Sensual & Oil Tusfürdő
2012. november 14.

Miután az Avonos tusfürdők hámlásig szárították a bőrömet, az itteni pozitív vélemények miatt választottam ezt a tusfürdőt. Eleinte nem értettem, miért lelkesedtek érte, olyan átlagosnak tűnt, kb. egy hét után kezdtem érezni, hogy ez nem hogy nem szárít, hanem még hidratál is. Ma már ott tartok, hogy az egyébként nagyon száraz bőrömet nem is kell minden tusolás után testápolózni. Nem olcsó, de pl. a Nívea hasonló olajos tusfürdője kétszer ennyibe kerül, és ennek az illata sokkal jobb. Nagyon megszerettem ezt.

Avon Naturals Vörös Áfonya & Fahéj Tusfürdő

Avon Naturals Vörös Áfonya & Fahéj Tusfürdő
2012. november 14.

Update: Sajnos annyira borzalmasan szárította a bőrömet, hogy abba kellett hagynom a vele való tusolást. - 3 csillag.

Az illata nagyon finom, édes kényeztetés, krémes állag, nagyon szép szín, nagyon szeretem használni!

Avon For Men Quadra Fx Borotválkozás Utáni Balzsam

Avon For Men Quadra Fx Borotválkozás Utáni Balzsam
2012. november 12.

A férjem nagyon szereti, már többször kellett rendelnem neki.

Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal (régi)

Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal (régi)
2012. november 12.

Update: Már nem csak -1 nap a két hajmosás közötti időszak, hanem két naponként kell megmosnom, ha ezt használom, az eddigi 4-5 nap helyett. Huzamos használat mellett már hajmosás/szárítás után is látszik az olajos hatás. Ez a termék szerintem száraz hajra való, nem pedig minden hajtípusra, mint ahogy a flakonon szerepel. Ezért levonok egy csillagot, de azért csak egyet, mert amúgy szerintem rendben van, nem allergizál, csak nem az én hajtípusomhoz való és ha így hirdették volna, akkor számomra nem lett volna pénzkidobás.

Alapvetően a Volume sampont használom a Techniques sorozatból, amiből nagyon meg vagyok elégedve, de annyira jól nézett ki ez a katalógusban, hogy muszáj volt kipróbálnom. Nagyon finom, puha, lágy lesz tőle a hajam, de ha csak ezt használom, akkor egy picit zsírosít (-1 nap a következő hajmosásig), így felváltva használom a Volume-al, így csodás a hatásuk!

Avon Care Nourishing Body Lotion

Avon Care Nourishing Body Lotion
2012. november 12.

Nekem ez a testápoló csalódás. Ahhoz képest, hogy száraz bőrre van, nem hidratál eléggé. Az illata sem kellemes, de ha már "mandulával és kakajóvajjal" készítették, amiknek egyébként elég jellegzetes illatuk van, valami érződhetne belőlük, de semmi. Azért a három csillag, mert ugyan nem érzem, hogy ápol, de nem is ront a bőrömön.

Balea Med Testápoló Urea (régi)

Balea Med Testápoló Urea (régi)
2012. november 12.

Először az 5 %-os ureás testápolót használtam a Baleától, ami nagyon bevált. Mivel a rossz idő beköszöntével mindig borzasztó száraz a bőröm, gondoltam kipróbálom ezt, amit extra száraz érzékeny bőrre ajánlanak. Nekem se a szárazságot nem csillapítja, az érzékenységet meg csak fokozza. Nagyon nem vált be.

Avon Bőrvédő Ajakbalzsam Shea Vajjal és Mandula Olajjal

Avon Bőrvédő Ajakbalzsam Shea Vajjal és Mandula Olajjal
2012. november 7.

Hú én nagyon szeretem! Finoman ápol és nagyon jó az illata.

Avon True Gyöngyházfényű Körömerősítő

Avon True Gyöngyházfényű Körömerősítő
2012. október 22.

UPDATE: nem is olyan rossz ez, inkább én voltam a béna. Ugyanis úgy akartam használni, mint egy körömlakkot, jó vastagon, két rétegben vittem fel, hogy "szép" legyen. Ha csak egy vékony rétegben viszem fel, akkor egyrészt olyan hatása lesz, mintha nem is lenne lakk a körmömön, csak kicsit fényes, csillogós lesz, kiemeli. Másrészt ha netán kopik sem zavaró, mert nem látszik, és csak 5-6 naponként kell lemosni. Mióta így használom tetszik, sőt, a körmeimet is erősebbnek érzem. Ja és gyorsan szárad, szóval visszaadom az összes csillagot neki!

Elég nagy csalódás. Mivel hamar kopik (jó ha két napot kibír...), és kénytelen vagyok lemosni, szerintem többet ártok a lemosóval, mint amennyit esetleg ez használna.

Vademecum 2 in 1 Oxy White Fresh Fogkrém

Vademecum 2 in 1 Oxy White Fresh Fogkrém
2012. október 13.

Semmiben nem szeretem az x in 1 cuccokat, ezt is azért vettem meg, mert akciósan cca 200 Ft volt, gondoltam ennyit azért megér. A tubus érdekes, majd ha már csak kevés lesz benne, nem tudom, hogy fogok kiimádkozni belőle, az állaga is furcsa, olyan folyósnak tűnik, de inkább olyan nyúlós. Viszont jó az íze, jól tisztít, és amit még más fehérítős fogkrémnél nem tapasztaltam, ez tényleg fehérít. Tükörben is úgy tűnt,de ma készültek rólam fotók is, és azon is határozottan fehérebbek a fogaim. Szóval lehet, hogy újravásárolom!