magnes

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Care Glicerines Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém

Avon Care Glicerines Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém
2012. október 12.

Azért rendeltem, mert az XXL kiszerelés árban megérte, de nem bántam meg. Zsírosnak tűnik, de nagyon hamar beszívódik, egyáltalán nem hagy maga után zsíros érzetet, nem ragad, bármit meg lehet fogni krémezés után. Viszont az "illatától" kivagyok, szerintem borzasztó, szerencsére csak addig érzem, amíg kenem, meg ha valahogy az orromhoz kerül a kezem, de olyan "öregember" szaga van... Na de ezért nem vonok le pontot. :)

Avon Color Trend Szuperdúsító Szempillaspirál

Avon Color Trend Szuperdúsító Szempillaspirál
2012. szeptember 28.

Most próbáltam először ezt a családot, bevallom azért, mert akciós volt, cca 600 Ft. Ettől függetlenül is nagyon meg vagyok elégedve vele, szép pillákat csinál, nem ragad fel, de az árához képest meg aztán tényleg jó vásár volt. Ötös.

Avon Ideal Flawless Invisible Coverage Alapozó

Avon Ideal Flawless Invisible Coverage Alapozó
2012. szeptember 28.

Mivel nagyon világos a bőröm, az Ivory színt próbáltam ki belőle, borzasztó volt, úgy néztem ki, mint egy japán gésa. Lehetetlen volt úgy eldolgozni a bőrömön anélkül, hogy ne azt a látszatot keltse, mintha egy maszk lenne az arcomon.

Avon Advance Techniques Hajlakk (régi)

Avon Advance Techniques Hajlakk (régi)
2012. szeptember 28.

Alig van illata, ez nekem nagy pozitívum, nem ragad össze tőle a hajam, de azért tart, könnyű kimosni és még flakonja is illik a fürdőszobámba. :) Elégedett vagyok vele.

Avon Mattifying Alapozó

Avon Mattifying Alapozó
2012. szeptember 28.

Tényleg mattít, pár óráig tényleg nagyon szép, délutánra sajnos azért már átfényesedik. De az általam eddig próbált alapozók közül messze ez bírta a legtovább. Külön pozitívum, hogy elsőre sikerült eltalálnom egy olyan árnyalatot - shell - ami a világos arcbőrömhöz is passzol.
A felvitellel viszont szerintem nagyon óvatosan kell bánni, ha egy picivel is több kerül egy felületre, nagyon nehéz eldolgozni és/vagy beleül a pórusokba és meglátszik.

Avon Passion Dance EDT

Avon Passion Dance EDT
2012. szeptember 21.

Én nagyon szeretem! Viszont hozzátenném, hogy szerintem ez az a parfüm, ami nem minden, hanem inkább az érett korosztálynak áll jól (a hozzászólásokban is tk. ezt írjátok :).

Avon Naturals Rózsa és Barack Kézkrém

Avon Naturals Rózsa és Barack Kézkrém
2012. szeptember 19.

Eddig azt gondoltam, hogy a Balea ureás kézkrémemet semmi sem válthatja fel, de azért erre kíváncsi voltam és kipróbáltam. Most egy darabig ez a nyerő nálam... Jó illata van, jól hidratál, azonnal beszívódik, nincs zsíros érzet, szóval szeretem.

Balea Mango & Papaya Krémszappan

Balea Mango & Papaya Krémszappan
2012. szeptember 13.

Minőségben a Palmolive versenyzik vele, de ár-érték arányban ez a favorit.

Avon Outspoken by Fergie Parfüm

Avon Outspoken by Fergie Parfüm
2012. szeptember 12.

Az üvege gyönyörű, az illata elmegy, a tartóssága... Egy óra múlva már nem érezni.

Avon Senses Amazon Tusfürdő

Avon Senses Amazon Tusfürdő
2012. szeptember 4.

A férjem használja, nem a kedvence, de szereti.