magnes

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Senses Serenity Tusolózselé

Avon Senses Serenity Tusolózselé
2012. szeptember 4.

Kilógok a sorból, nekem nem tetszik az illata és szárít is nagyon. Amellett nagyon híg az állaga, és ne gazdaságos, sok fogy belőle. Ha nem akciós, akkor nagyon drága, de a hatása mellett akciósan se annyira éri meg.

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk
2012. augusztus 30.

Csak a lábamon lakkozom a körmeimet, azt is csak nyáron. Lábon nagyon sokáig tartós, 2 rétegben jól fed, elég kicsi az üveg ahhoz, hogy ne maradjon meg túl sok belőle, következő nyárig beszáradna, úgy is ki kéne dobni. Szóval nekem ár/érték arányban ötös.

Sanft & Sicher Nedves Toalettpapír Körömvirág Kivonattal

Sanft & Sicher Nedves Toalettpapír Körömvirág Kivonattal
2012. augusztus 25.

Csatlakozom a dicsérők táborához.

Dove Beauty Blossom Tusfürdő

Dove Beauty Blossom Tusfürdő
2012. augusztus 20.

Jó kis tusfürdő! Nagyon jó és tartós az illata. A krémes állag viszont kicsit megtévesztő, bár nagyon jó érzés fürdés közben kenni, mint egy krémet, de utána sajnos nem maradhat el a testápolózás.

Ebelin Acetonmentes Körömlakklemosó Mandulaillattal

Ebelin Acetonmentes Körömlakklemosó Mandulaillattal
2012. augusztus 20.

Nekem bevált.

Irix Spray

Irix Spray
2012. augusztus 11.

Napon nem hagyom magam megégni, így csak konyhai égési baleseteknél használom, arra nekem kiváló. Egyszerű a használata, azonnal hűsít, hólyagmentesen gyógyítja a kisebb égéseket.

Adidas Foot Protect Lábvédő Spray

Adidas Foot Protect Lábvédő Spray
2012. augusztus 11.

Az a helyzet, hogy nagyon jó érzés használni, de most hogy ránézek az összetevőlista pöttyeire, elég ijesztőnek tűnik... :S

Hawaiian Tropic Protective Vízálló Napvédőtej SPF30

Hawaiian Tropic Protective Vízálló Napvédőtej SPF30
2012. augusztus 4.

Teszi a dolgát. Legjobban a könnyű állaga tetszik.

Dontodent Brilliant Weiss Fogkrém

Dontodent Brilliant Weiss Fogkrém
2012. augusztus 4.

A fehérítő hatása nulla (a többi, drágább whitening fogkrémeknek is - szerintem). Ellenben jó az íze, jól tisztít, olcsó.

Avon Sun Hidratáló Napvédő Krém Érzékeny Bőrre SPF 50

Avon Sun Hidratáló Napvédő Krém Érzékeny Bőrre SPF 50
2012. augusztus 4.

Hogy őszinte legyek mindig csodálkozom, mikor egy naptejet azért dicsértek, mert véd a naptól... :S Szerintem ez természetes, és még nem is volt olyan naptejem, ami ebben a tekintetben nem felelt volna meg, bármilyen márkában. Tehát a fényvédő hatása ennek is rendben van :), kicsit tényleg ijesztően sűrű, ahogy kijön a flakonból, de végül is könnyű eldolgozni, az én bőröm be is szívja, az illata is semleges, még az ára is oké, amiért én lepontozom, hogy az összes világos ruhámat kimoshatatlanul összefogta. Így már nagyon drága. :(