magnes

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster
2016. február 2.

02.02. Nem gondoltam, hogy ilyen hamar megváltozik a véleményem, mert hát még sem vált be. Hosszabb távon úgy általában is szárított, a szemem környékét majd hogy nem kimarta. Nem értem, hogy miért, talán a gél állag miatt, a géles dolgokkal nem vagyok barátságban. Pedig nem is önmagában használtam, hanem hidratálóval. És biztos, hogy ő volt a hibás, mert ezen kívül más nem változott a rutinomban.

01.19.: A Paulás ilyet nagyon drágának találom, nekem ez remekül kiváltja. Elsősorban nálam a vízhiányon javít, de ezáltal az összkép is szebb. Ötös, mert lehet, hogy van ennél jobb, de nem irritál, ugyanakkor van hatása, és kategóriájában nagyon olcsó.

Ebelin Professional Hair Straightening Brush

Ebelin Professional Hair Straightening Brush
2016. január 18.

Szerintem szuper. Nekem vállon túl ér a hajam és klasszul kisímítja a kunkorokat. Az ára nagyon jó! Könnyű használni, imádom.

Ebelin Szemmaszk

Ebelin Szemmaszk
2016. január 17.

Évek óta ezzel alszom. Tetszik, hogy állítható a pántja, finom az anyaga. A zselés része bónusz.

Dontodent Szenzitiv Szájvíz

Dontodent Szenzitiv Szájvíz
2016. január 12.

Sokat kipróbáltam én is. Emellett több ok miatt esett a választás: elsősorban mert nem tartalmaz alkoholt és színezéket, másrészt mert túl erős az íze, harmadrészt olcsó de hatásos. Újravevős kategória.

Paco Rabanne Black Xs L'exces For Men

Paco Rabanne Black Xs L'exces For Men
2016. január 12.

Én elolvadok tőle.... Szerencsére a férjem is szereti! :D Férfias illat ez nagyon is! :)

Nina Ricci L’Extase EDP

Nina Ricci L’Extase EDP
2016. január 12.

Update: A férjem megjegyezte, hogy a boltban nagyon tetszett, mikor nézegettük és megkaptam tőle karácsonyra nagy kiszerelésben. A szerelem csak elmélyült azóta. A tartósság bőrfüggő lehet, lemosás után már nem érzem, mint ahogy mások, de egyébként szerintem tartós, legfeljebb a "harsánysága" szelídül meg az idő múlásával, de az elegáns finom illat még este is megcsapja az orrocskám. :)

Szerelem első illatolásra. :)

Ziaja Kecsketejes Éjszakai Krém

Ziaja Kecsketejes Éjszakai Krém
2016. január 3.

A lengyel kozmetikumokról - már amiket nálunk kapni lehet - eddig sem voltam jó véleménnyel, tele vannak irritáló összetevőkkel. Ezt a krémet ajándékba kaptam, amikor megláttam az összetevőit, már tudtam, hogy az arcomra nem fogom rákenni, de mivel kidobni sajnáltam, gondoltam elkenem a lábszáramra. Az első katasztrófa a szaga, mert ez nem illat... Még a rossz orrú férjem is fintorgott, hogy mi ez??? De ez hagyján, marta az orromat, a szememet, de annyira, hogy le kellett mosnom. Azóta a kuka mélyén pihen. Ha lehetne, egy csillagot se adnék neki, nagyon gáz...

Paula's Choice Skin Recovery Hydrating Treatment Mask

Paula's Choice Skin Recovery Hydrating Treatment Mask
2016. január 1.

Update: számomra igazi univerzális hidratáló lett. Hidegebb évszakokban használom, mindenhova, ahol száraz a bőröm, könyök, térd, lábfej, de pl most a lábszáram is ezzel kentem be. És még így is kitartott egy évig, újravevős!!!

Heti egyszer használom AHA után, illetve néha éjszaka, ha van az arcomon szárazabb rész, célzottan oda. Nagyon szépen helyrehozza a kisebb gyulladásokat is. Szerintem nagyon hatásos és kiadós.

Paula's Choice Clinical 1% Retinol Treatment

Paula's Choice Clinical 1% Retinol Treatment
2016. január 1.

Update2: úgy két hónapig nem használtam, mert nem fért bele a kari előtti büdzsébe, ekkor éreztem igazán, hogy milyen jó, nagyon-nagyon érződött a hiánya!!! Szerencsére ezt hozta a Jézuska, kari óta mintha kicerélték/vasalták volna a bőröm. Én esküszöm erre a szérumra, ha lehetne 10-est adnék rá. Egyébként minden este használva nekem elég fél évig, így szerintem nem drága, főleg úgy, hogy az én kombinált bőröm nem kíván mást utána.

Update: Lehet rajtam nevetni, vagy meg lehet kövezni, módosítok a véleményemen, egyúttal felteszek egy halk kérdést is a végén. Szóval még a de lux minta használata idején megrendeltem a teljes kiszerelést is előre, mert januárban 10 %-os árengedmény volt. Így hiába a rossz vélemény, mivel elajándékozni sajnáltam volna és rontani nem rontott az arcomon, gondoltam elhasználom. Nem tudom mitől, de a nagy kiszerelésből már 2 használat is szembetűnően látszik az arcomon. A kis ráncok szinte eltűntek, a nagy nevetőráncok meg látványosan lettek halványabbak. Ezek után merült fel bennem a kérdés, a de lux mintában bizti ugyanaz van, mint a nagy kiszerelésben? Mert az arcápolási rutinom egy kicsit sem változott, viszont mintha nem is ugyanazt a krémet használnám. Szóval egyelőre feljavítom 4 csillagra, ha a hatás ilyen tartós marad, akkor lesz még ez jobb is, és nem érdekel, hogy drága! :) Zárójelben jegyzem meg, hogy körülnéztem, mivel lehetne helyettesíteni, mármint olcsóbb társakkal, de ami jónak tűnik, az ugyanilyen drága, vagy még drágább, az olcsóbb társaik meg olyanok is, pl. a második összetevőjük a rendkívüli szárító és irritáló hatással bíró alcohol denat. Tehát szerintem ár/érték arányban rendben van ez a krém, legfeljebb az átlag-magyar pénztárcának sok.

Egy de lux mintát használtam el belőle és hát bármennyire imádom a PC termékeket, ettől egyáltalán nem vagyok elájulva. Mivel a Resistből is a light család vált be nekem, ennek az állaga most is majdnem sok zsírosságban, nyáron tuti nem bírnám. De az igazi bajom az, hogy semmi, de semmi pozitív változást nem vettem észre az arcomon tőle. Igaz, rosszat sem csinált. Maradjunk abban, hogy nem nekem való, és mivel nem javított és nem is rontott, viszont irtó drága, kap 3 csillagot.

Vis Plantis Reti Vital Care Kisimító Arcszérum

Vis Plantis Reti Vital Care Kisimító Arcszérum
2015. november 23.

Alapvetően PC párti vagyok, de a jó kis retinolos szérumukra most nem tellik sajna... Így gondoltam, hogy kipróbálom ezt. A DMDM nem tetszik benne, de ezen kívül tele van hatásos összetevővel, és 2 hét után szebb az arcom tőle, mint sok hónapos pc retinol szérum után. Egyelőre megteszi, bár a dmdm miatt nem fogom újravenni, anélkül tizes lenne, így csak 4 csillag.