magnes

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bepanthen Sensiderm Krém

Bepanthen Sensiderm Krém
2015. április 28.

Atopiás dermatitiszre ajánlották, sajnos nem csinált vele semmit. Ellenben pár nap után már engem is csípett, pedig nem voltam sebes. És nagyon drága is, főleg a mennyiséghez mérve.

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum
2015. április 17.

Update: Kb. egy éve, mikor iszonyúan nézett már ki arcom, kezdtem el PC termékeket használni. Sokfélét kipróbáltam, a RESIST dolgok váltak be, szinte mindent megrendeltem. Igazán nem tudom, hogy melyik kencének volt a legnagyobb szerepe abban, hogy már egy fél év múlva egy másik, szép bőrű arc nézett vissza rám a tükörből. De tény, hogy az utóbbi pár hónapban már csak néha jut eszembe ezt a szérumot használni a Resist hidratálók mellett és az arcom ugyanolyan szép. Szóval, hogy ezeket a szérumokat már szép bőrön gazdag hidratálók mellett is "kell" használni, arról nem vagyok meggyőződve. De ez csak egy tapasztalat, emiatt nem húzom le, viszont most egy darabig nem vásárolom.

2014.07.27: Alapvetően a Resist család vált be számomra, de abból is ez a kedvencem! Imádom! Pillanatok alatt beszívódik, nem látszik a bőrön, mégis jó érzést hagy maga után. A reggeli rutinom elengedhetetlen keléke. (A sötétkék társa sok volt.)

Organique By Himalaya Neem és Gránátalma Kivonatos Fogkrém

Organique By Himalaya Neem és Gránátalma Kivonatos Fogkrém
2015. április 12.

Eloszor hianyoltam belole a fluoridot, a mentholt meg most sem szeretem benne. De nagyon jol tisztit es ugy erzem, mintha bevonna a fogaim valami vedoreteggel. Miota ezt hasznalom, nem erzem szaraznak a szam. Mivel keves is eleg belole es a tubus nagyobb mint az atlag frogkrem mennyiseg, szerintem nem veszes az ara. Nekem ujravevos kategoria.

Himalaya Herbals Többcélú Családi Védőkrém

Himalaya Herbals Többcélú Családi Védőkrém
2015. április 12.

Valamelyik ujsagban volt ajandek. Mar majdnem elhasznaltam az egeszet es be akartam irni, hogy milyen jo, de most hogy meglattam azt a sok piros pottyot, biztos h nem fogom megvenni.

Paula's Choice Resist Barrier Repair Hidratálókrém

Paula's Choice Resist Barrier Repair Hidratálókrém
2015. április 6.

Nyaron nagyon sok volt, de telen ezt hasznaltam nappal is, hidegben nagyon szereti a borom es nem jottek tole pattik, mint nyaron. Ez nagyon megeri az arat.

Vichy Dercos Dermo-Soothing Shampoo

Vichy Dercos Dermo-Soothing Shampoo
2015. április 6.

Kb 3. hasznalat utan kezdtem el erezni, hogy mar nem akarom allandoan a fejemet vakarni, most kb a 6. hajmosas utan mar csak ritkan erzem, hogy viszket, de azert meg javulhatna... A hajam normal, nekem se nem szaritja, se nem zsirositja, sot finom selymes lesz tole. De hajmosasnal nagyon erzem, hogy nem jo az illata... Az ara nagyon huzos, de ennel jobbat sajna meg nem talaltam, minden mas iszonyuan szaritja a fejborom. Egyelore 3-as.

Babylove Szenzitív Babafürdető (régi)

Babylove Szenzitív Babafürdető (régi)
2015. április 6.

Ez viszont nagyon bejott az iszonyuan szaraz boromre!!! Kiados es az ara is jo.

Babylove Ultra Sensitive Waschlotion (régi)

Babylove Ultra Sensitive Waschlotion (régi)
2015. április 6.

Sokat vartam tole a szulfatmentesseg miatt, meg hogy erzekeny boru felnotteknek is ajanljak, de nekem ugyanolyan, mint barmelyik tusfurdo, nem javult tole a borom.

Babylove Reichhaltige Pflegemilk mit Mandelöl und Sheabutter

Babylove Reichhaltige Pflegemilk mit Mandelöl und Sheabutter
2015. április 6.

Eleg suru az allaga, nehez elkenni, reggel nem mindig van erre idom. Igy mivel alkalomszeruen hasznalom csak, a hatasat sem nagyon tudom megitelni.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz