magnes

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Speed Dry+ 30 Seconds Körömlakk

Avon Speed Dry+ 30 Seconds Körömlakk
2015. február 6.

Imádom! Gyorsan szárad, tartós, négy napot simán kibír! Kedvenceim a sötét árnyalatok pl. a vamp it, kár hogy a smoky plums-t már nem árulják.

Avon Care Cocoa Butter Testápoló

Avon Care Cocoa Butter Testápoló
2015. január 19.

Őszintén szólva az illata miatt rendeltem csak meg, nem vártam tőle túl sokat, de nagyon-nagy pozitív csalódás! Csodás selymes a bőröm tőle, tartósan hidratál most télen is, pedig pergően száraz tud lenni ilyenkor a bőröm. A kezemre is ezt használom, éveket fiatalodott tőle!

Sensodyne Pronamel Soft Fogkefe

Sensodyne Pronamel Soft Fogkefe
2015. január 19.

Az első fogkefém, ami elég puha ahhoz, hogy ne bántsa az ínyem és egyben elég erős ahhoz, hogy rendesen tisztítson, a fogközökben is. Hatos.

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Mandulaolajjal

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Mandulaolajjal
2014. október 5.

Eddig nem szerettem a balzsamos sampont, de ez tökéletes! Nagyon finom az illata, puha a hajam tőle és nem zsírosodik.

Paula's Choice Hydralight Healthy Skin Refreshing Toner

Paula's Choice Hydralight Healthy Skin Refreshing Toner
2014. augusztus 30.

Az én arcomat is csípi.

Paula's Choice Hydralight One Step Face Cleanser

Paula's Choice Hydralight One Step Face Cleanser
2014. augusztus 30.

Nekem nagyon nem vált be, használata után nagyon húzódik az arcom tőle és a szennyződéseket sem szedi le rendesen, nemhogy a sminket. Mivel nagy PC rajongó vagyok, nekem ez csalódás...

Fa Floral Protect Pipacs & Csillagvirág Deo Spray

Borzalmas tucatillat drágán.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2014. augusztus 20.

Szerelem! Érdekes, nekem nem az édessége, hanem a fanyar púderessége jön előtérbe. Az üvegje elég babás, de szerintem ez nem fruska-illat.

Paula's Choice Extra Care Non-Greasy Sunscreen SPF50

Paula's Choice Extra Care Non-Greasy Sunscreen SPF50
2014. július 20.

Pillanatok alatt beszívta a bőröm. A matt finis barokkos túlzás, de pár perc múlva már csak annyira fénylett, mint egy egészséges arcbőr. Ha nem megyek vízbe, reggeli egy kenéssel is bírja az arcom, pedig nagyon fehér a bőröm. Pozitív, hogy nem érzem fullasztónak, ragacsosnak, sőt az én kombinált bőröm még kielégítően hidratálja is, pedig nem kenek alá semmit. Nekem bejövős.