magnes

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Paula's Choice Skin Balancing Super Antioxidant Concentrate Serum With Retinol

Paula's Choice Skin Balancing Super Antioxidant Concentrate Serum With Retinol
2014. július 3.

Ez a legszuperebb szérum az összes PC szérum közül. Az állaga tényleg furi, kenés közben folyósodik el, miközben a bőröm issza. Tökéletesen hidratál, nem fénylik, nem ragad, rögtön felkenés után sima lesz tőle a bőr. Megrendeltem nagy kiszerelésben is!

Ziaja Sensitive Skin Micellás Víz

Ziaja Sensitive Skin Micellás Víz
2014. június 30.

Húúú, ezzel nagyon ráfaragtam. Ugyan engem nem irritál, de az egyszerű kis sminkemet, amivel eddig minden micellás víz megbirkózott, sem szedte le rendesen. Még szerencse, hogy volt itthon Bioderma is, így be tudtam fejezni a tisztítást. Kukának drága volt... :(

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator
2014. június 27.

Nekem is ez vált be éjszakai hidratálónak, nagyon finom kellemes érzés vízhiányos bőrre, reggelre szép puha, sima bőr az eredmény.

Paula's Choice Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant
2014. június 27.

Heti egyszer használom rendszeres 1%-os BHA mellett, a hatás látványos. Bye bye pattanások, ave gyönyörű, egyletesen sima bőr. Szerintem ez a mennyiség egy évig is elég lesz. Hatos.

Paula's Choice Skin Perfecting 1% BHA Gel

Paula's Choice Skin Perfecting 1% BHA Gel
2014. június 27.

Azt, hogy mérföldekkel szebb a bőröm, mint PC termékek előtt, alapvetően a kémiai hámlasztásnak tudom be. A 2 %-os nekem sok volt, szárított, de ez az 1%-os tökéletes. Minden este használom, szép sima a bőröm, a sűrűn megjelenő pattanásaim gyakorlatilag megszűntek. Heti egyszer használok 8 %-os AHA-t is. Hatos. (Ja, próbáltam a folyadék változatot, az sztem nagyon gazdaságtalan és nem éreztem, hogy hatásosabb lenne, a lotion meg sok volt.)

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2014. június 27.

Szérum nélkül használva szárított, de azzal együtt tökéletes! Nagyon szép matt bőrt eredményez egész napra , délutánra se fénylik át. Ez nálam csodaszer kategória.

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum
2014. június 27.

Hoszú távon úgy érzem, hogy szárítja az arcom, most minden másnap használom csak, amíg el nem fogy, aztán lecserélem másra. Ettől függetlenül a termék remek! (Ami fura, hogy árban jobban megéri de lux mintákat rendelni.)

Nivea Zuhanyzás Közbeni Krémes Testápoló Tej

Nivea Zuhanyzás Közbeni Krémes Testápoló Tej
2014. április 4.

Nekem bejött. :)

Rival De Loop Revital Q10 Szemkörnyék Ápoló Krém

Rival De Loop Revital Q10 Szemkörnyék Ápoló Krém
2014. március 29.

Nagyon megszerettem! Gazdag krém, de jól beszívódik, nem irritál. Nappalra is ezt használom, sminkelni is jól lehet rá.

Rival de Loop CC Revital Q10 SPF25

Rival de Loop CC Revital Q10 SPF25
2014. március 29.

A krémsége kiváló, nagyon finoman ápol, nem zsíros, nem ragad, nem fénylik, tökéletes a fedése. Szerintem könnyű eldolgozni is. Én a vörös-ivory kategória vagyok, így a hell tónusa számomra pont jó, de tényleg kicsit sötét ez az árnyalat. Most tavasszal, hogy süt a nap, határeset, nyáron már pont jó lesz a színe (csak akkor meg túl sűrű lesz a krém része?), de télen a hell is használhatatlan lesz nekem is. Kár, mert különben nagyon tetszik! Így gyenge négyes.