magnes

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Rival De Loop Revital Q10 Éjszakai Krém

Rival De Loop Revital Q10 Éjszakai Krém
2014. március 29.

Várakozáson felül jól teljesít! Gazdag textúrájú, jól beszívódó krém, reggelre konkrétan érződő hatással. Szép összetevőit az enyhén rozáceás bőröm is tolerálja. Az illata engem nem zavar. Egyelőre szerelem!

Avon Solutions Ageless Results Nappali Krém SPF20

Avon Solutions Ageless Results Nappali Krém SPF20
2014. március 29.

Nem egy hűha, de kellemes használni. Hamar beszívódik, nem fénylik, hidratáló hatása talán lehetne jobb. Elhasználom, de nem veszem újra.

Balea Beauty Effect Nappali Krém

Balea Beauty Effect Nappali Krém
2014. március 29.

Nem egy nagy szám, nem drága, de azért többet vártam tőle. Már felkenéskor sem szívódik be rendesen, fénylik, hidratáló hatása egy-ké óráig tart.

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution
2014. március 29.

Update: két flakon használata után visszatérek a Biodermához. Nem annyival drágább, mint amennyivel jobb.

Most fogyott el a Bioderma rózsaszín lemosóm, sokáig használtam, szerettem. De ez semmivel sem rosszabb nála, az ára meg a harmada. Én maradok ennél!!!

Elmex Erosion Protection Fogkrém

Elmex Erosion Protection Fogkrém
2014. március 5.

Régebben szinte csak Elmex fogkrémet használtam, így izgatottan próbáltam ki ezt az újat, de ez sajnos tragikusan rossz. Az hagyján, hogy az íze borzalmas, ez ízlés kérdése. De az állaga egy plötty, szétmállik, nem oszlik el rendesen a fogakon, mikor kiöblítem a szám, több perces sikálás után is kis darabokban látom viszont a fogkrémet. Emellett fogmosás után a fogaimat sem érzem tisztának. Azt nem tudom megítélni, hogy a hatóanyagoknak klinikailag tényleg van-e olyan hatása, mint amit hirdetnek, de ilyen formában alkalmazva nekem nem hogy javított volna a fogaim érzékenységén, de ezt használva olyan érzékenyek lettek, mintha nem is használtam volna semmit. Ehhez képest egy vagyonba kerül. Számomra kidobott pénz, pedig jó termékért hajlandó vagyok áldozni.

Colgate Sensitive Pro-Relief Fogkrém

Colgate Sensitive Pro-Relief Fogkrém
2014. március 5.

Update: Nem is átlagos. Nagyon érzékenyek a fogaim, régen csak Elmexet használtam, de ez annál is sokkal jobb! Most már csak ezt használom.

Jó az íze, brutál a tisztítóereje, egyébként sztem egy átlagos fogkrém.

L'Oreal Revitalift Laser X3

L'Oreal Revitalift Laser X3
2014. március 4.

Update2: A sötét téli hónapokban nem tűnt fel, de most hogy már többször van napsütés, ordító lett a fényvédő hiánya!!! Nem is értem, ma már a nappali krémekbe általában raknak. Ebből miért maradt ki? Sajna ezért mínusz 1 pont, ha elfogy sürgősen le kell cserélnem valami fényvédősre a nappali krémem. :( Kár, pedig szerettem.

Update: Majdnem 8 hete használom, ez elégséges idő egy kimerítő véleményhez. Mivel ezt nappal használom, éjjel pedig ennek a szérumát, a véleményem inkább mindkettőre, mint csak a nappali krémre vonatkozik.
Amit nem hozott:
- a pórusaim talán egy picit szűkebbek, de nem jelentősen
- a bőregyenetlenségen egy picit ugyan javított, de a várt hatás elmaradt. Kezdetben még nagyon puha és sima volt az arcom tőle, aztán ez a wow hatás elmaradt, valószínűleg hozzászokott a bőröm.
Amit viszont egyértelműen hoz és nem csak mintha úgy látnám:
- a bőröm színe, fénye egyértelműen pozitív irányba változott, mindenhol matt, még a mástól máskor fénylő t vonalam is, a színe pedig egészséges, szép
- ugyan nagy markáns ráncaim nem voltak, de a bőröm jelentősen vesztett a rugalmasságából, ez legfőképp az arccsontom alatt és a nyakamon volt látható és/vagy érezhető. Nos, ezt egyértelműen visszahozta! Most újra szép és rugalmas a bőröm!
- kiadós, a 8 hét alatt kb. a fele fogyott el
Ez utóbbi két pozitívum miatt, mivel ebben az árkategóriában nem találtam ennél jobb krémet, nagyon valószínű, hogy újravásárolom.

Karácsonyra megkaptam a férjemtől a szérummal együtt, egyelőre imádom, tapintásra már szebb a bőröm, remélem hosszabb távon is beválik. Tavaly Ománból kaptam a férjemtől egy parfümöt, annak pont olyan az illata, mint ennek a krémnek, úgyhogy nekem az illata is bejön! :)

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Energetizáló Nappali Arckrém

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Energetizáló Nappali Arckrém
2014. február 17.

Amikor kentem, itta a bőröm, mint a vizet. Aztán egy óra múlva tocsogott az arcom a zsírban, még a száraz részeken is. A ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, szerencsére csak mintám volt belőle.

L'Oréal Revitalift Laser X3 Renew Super Serum

L'Oréal Revitalift Laser X3 Renew Super Serum
2014. február 14.

Update: Majdnem 8 hete használom, ez elégséges idő egy kimerítő véleményhez. Mivel ezt használom éjjelre, nappal pedig ennek a nappali krémjét, a véleményem inkább mindkettőre, mint csak a szérumra vonatkozik.
Amit nem hozott:
- a pórusaim talán egy picit szűkebbek, de nem jelentősen
Amit viszont egyértelműen hoz és nem csak mintha úgy látnám:
- kiadós, a 8 hét alatt kb. a fele fogyott el
Ez utóbbi két pozitívum miatt, mivel ebben az árkategóriában nem találtam ennél jobb szérumot, nagyon valószínű, hogy újravásárolom.

Karácsonyra megkaptam a férjemtől a nappali krémmel együtt. Nagyon kényelmes felkenni, gyorsan beszívódik, és már két használat után tapintásra selymesebb a bőröm állaga. Remélem hosszú távon is beválik. A csomagolása pedig olyan szép, hogy dísze lett a fürdőszobámnak.

Balea Vital 5in1 Szemkörnyékápoló (régi)

Balea Vital 5in1 Szemkörnyékápoló (régi)
2014. február 9.

Az állaga lágy, könnyű felvinni, hamar beszívódik, nem zsíros, jól hidratál. A ráncokkal nem csinál semmit, de a karikák és táskák ellen hatékony. Jó smink alap. Az ára barátságos.