magnes

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Baba Kakaóvaj Testápoló

Baba Kakaóvaj Testápoló
2014. február 6.

Update: Sajnos a dekoltázsom és a hátam kipattog tőle, így mínusz egy csillag. Elhasználom, de visszatérek utána a Balea ureáshoz.

Nekem nagyon könnyen beszívódik, sőt a hidratáló hatása lehetne kicsit több is. Viszont az illata mennyei és az ára is rendben van.

Advance Techniques Hajerősítő és Védő Sampon

Advance Techniques Hajerősítő és Védő Sampon
2014. február 5.

Azon kívül, hogy lágyabb, puhább, selymesebb a hajam tőle, hajmosáskor kevesebb hajszálam távozik önszántából. Szeretem.

Avon Cocoa Butter Arckrém

Avon Cocoa Butter Arckrém
2014. február 1.

Én csak a dekoltázsomra használom, arra elég jól ápol, és isteni az illata, az arcomra túl zsíros lenne. Pozitívuma még, hogy olcsó.

Cien Bodycare Sensitive Deo Spray

Cien Bodycare Sensitive Deo Spray
2014. január 23.

Mivel vannak jó tapasztalataim Cien termékekkel, megvettem. Nem fújtam magamra túl sokat, és az illata még így is túl intenzív. Délelőtt majd megfulladtam a szappan illatban. Kár, mert különben izzadás ellen nagyon jó, olcsó. Elhasználom, hátha megbarátkozunk. Ugye nem sárgítja a világos ruhát?

Balea Dusche&Creme Méz&Tej Krémtusfürdő (régi)

Balea Dusche&Creme Méz&Tej Krémtusfürdő (régi)
2014. január 15.

Olcsó és az illatát imádom, de nagyon szárít.

Miss Sporty Et Voilá! Francia Manikűr

Miss Sporty Et Voilá! Francia Manikűr
2014. január 1.

Update: Kap még egy csillagot, iszonyú tartós! 7 nap után egy kicsit kopott egy-két ujjamon (kopott, nem pattogott!). Eddig még egy lakkom sem bírta.

Számomra egyetlen előnye, hogy olcsó. Egy rétegben nem fed, két rétegben meg csíkoz.

Taft Cashmere Touch Power Hajlakk

Taft Cashmere Touch Power Hajlakk
2013. december 26.

A hajlakk egy szükséges rossz volt számomra mindaddig, amíg ezt el nem kezdtem használni. Ez az első, aminek jó az illata, úgy erős a tartása, hogy nem lesz kőkemény a hajam, és még kifésülni is könnyű. Szép természetes fényt ad a hajamnak és puha tapintást.

Dontodent Elemes Fogkefe

Dontodent Elemes Fogkefe
2013. december 22.

Nemrég vettem ilyet, nekem tetszik. Régebben használtam akkus OralB-t, ebben pont az elemessége tetszik, hatásosságban meg nem érzek különbséget. Ellenben sokkal olcsóbb.

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló
2013. december 11.

Nekem tetszik, fincsi az illata és kellemes az ajkon is, olcsó is.

L'Oreal Nutri-Gold Szemkörnyékápoló

L'Oreal Nutri-Gold Szemkörnyékápoló
2013. december 11.

Most télen kezdtem el használni, így nekem tetszik, hogy kicsit testesebb az állaga, tényleg olyan balzsamos, ahogy a dobozán szerepel. Finom, visszafogott illata van, az én bőrömnek határozottan jót tesz.