magnes

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Aqua Effect Ápoló Arclemosó Hab Mandulaolajjal és Hydra Iq-val

Nivea Aqua Effect Ápoló Arclemosó Hab Mandulaolajjal és Hydra Iq-val
2013. december 11.

Update2: Mire elfogyott, teljesen megváltozott a véleményem erről a lemosóról. Imádom! Egy fújás, amiből annyi hab lesz, hogy elég a dekoltázsomra is. Hónapokig elég így egy flakon, tehát árban is megéri. Finoman ápol, alig van illata, rá sem gondoltam, hogy másfélét vegyek. Az ötödik csillag is jár neki!

Update: kénytelen vagyok revideálni a véleményem, nem is rossz termék ez. Először is, már két hónapja használom minden nap és még megvan a fele. Eleinte szárította a bőröm tényleg, de aztán ez valahogy elmúlt, használata után finom puha a bőröm tőle. Ha a téli hónapokban is ilyen jól szerepel, akkor elgondolkodom, hogy újra veszem, addig visszaadok két csillagot.

A drogériában ahol voltam, nem találtam jobb arclemosót, mint ez. A hidraikú meg minden jól hangzott, így megvettem. Szerintem elég drága, és nagyon szárítja a bőrt! Egyedül az adagolása tetszik, hogy pumpás, meg egyből hab lesz belőle. Elhasználom, de többet nem veszem újra.

Avon Naturals Rózsa Bőrápoló Balzsam

Avon Naturals Rózsa Bőrápoló Balzsam
2013. október 20.

Kifejezetten a rózsasága miatt rendeltem meg, imádom a rózsa illatú bármit. Már kinyitáskor az a bugyirózsaszín színe is gyanús volt, de mikor megcsapott az a vattacukor illat... Báááááááááááááá, hatalmas csalódás.

Avon Men Expert Intenzíven Hidratáló Kézkrém

Avon Men Expert Intenzíven Hidratáló Kézkrém
2013. október 20.

Nem próbáltam, de a férjem szereti.

L'Oreal Studio Line Silk&Gloss Extra Strong Hajlakk

L'Oreal Studio Line Silk&Gloss Extra Strong Hajlakk
2013. október 9.

Update: Most, hogy visszatértem a Wellához, rájöttem, hogy mi volt a baj még ezzel. Olyan erővel fújta ki a porlasztó a lakkot, hogy az elfújta a már beállított tincseimet, oszt tök máshogy néztem ki lakkozás után, mint szerettem volna. :)

Eddig Wellat használtam, gondoltam most kipróbálom ezt, de nem kellett volna hinnem a reklámszövegnek. Ha keveset fújok, akkor tényleg selymes marad a hajam (alapból az), de akkor nincs semmi tartása. Ha meg egy kicsit többet fújok, akkor meg már betonsapkává válik a hajam. És még drága is. Szóval nem lettünk barátok.

Avon Clearskin Professional Lehúzható Arctisztító Mitesszeres Bőrre

Avon Clearskin Professional Lehúzható Arctisztító Mitesszeres Bőrre
2013. október 5.

Nagyon kis mennyiség, ráadásul egy használattal elfogyott a harmada, eleve is nagyon drága, így meg aztán pláne. Tapasztalataim hasonlók, mint az előttem szólóknak. Már megint bedőltünk egy marketing maszlagnak, meg a vágyainknak...

Balea Vital Hidratáló Arctisztító Kendő Érett Bőrre (régi)

Balea Vital Hidratáló Arctisztító Kendő Érett Bőrre (régi)
2013. szeptember 14.

Update: Sajnos le kell pontoznom. Az arcápolási rutinomban csak az változott meg, hogy smink- és arclemosásra ezt a kezdőt kezdtem el használni. Kb. egy hete nagy, kinyomhatatlan, gennyes gumók jelentek meg az arcomon, amik eddig még soha! Szemfesték lemosására még elhasználom a maradékot, de többet nem vásárolom.

Az én nem vízálló sminkemmel (Avon, 0,5 kg alatti mennyiség) simán megbirkózott. Finom, alig érezhető illata van, a kendők elég nagyok és pont annyira nedvesek, amennyire kell. Az arcom finom lesz utána, nem ragad. Csak azért kap négy csillagot, mert a L'Oreal Triple Active Komfort Arctisztító Kendő ennél is jobb (de nem annyival, mint amennyivel drágább!!!)

Oral-B Pro-Expert Multi Protection Szájvíz

Oral-B Pro-Expert Multi Protection Szájvíz
2013. szeptember 7.

A fogaimon még nem vettem észre, hogy elszínezte volna őket, de a nyelvem durván kék lesz öblögetés után. Borzalmas ócska rágógumi íze van. Ha már megvettem egy vagyonért, elhasználom, hátha használ valamit, de aztán soha többet ilyet.

Balea Volumennövelő Hajlakk

Balea Volumennövelő Hajlakk
2013. szeptember 3.

Nekem nem lesz ragacsos a hajam, csak kemény és már egy használat után is alig lehet kifésülni. Ja és elfényteleníti a hajat. Még jó, hogy csak kis kiszerelést vettem belőle.

Dontodent Fogselyem és Fogtisztító Pálcikák

Dontodent Fogselyem és Fogtisztító Pálcikák
2013. szeptember 2.

Régóta alapdarab nálam. A pálcikák miatt könnyű használni, nem leszek vele könyékig nyálas. Ja és olcsó is!

Dontodent Sensitive Fogkefe Érzékeny Fogakra

Dontodent Sensitive Fogkefe Érzékeny Fogakra
2013. szeptember 2.

A fogaim is érzékenyek, de ha erős sörtéjű fogkefét használok, attól az ínyem is kikészül, csak a super soft-okat viseli el. Vannak márkás super soft fogkefék is, egyik sem vált be a zöld elmex fogkefén kívül, de az háromszor ennyibe kerül, mint ez, és nem jobb. Szeretem, kár, hogy ez is csak ilyen rusnya zöldes színben van... :) Na de ezért nem pontozom le.