magnes

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk
2013. szeptember 1.

Nekem a 3097-es, kicsit metálos piros van meg, és gyönyörű! Ilyen szép színű lakkom még nem volt. :) Az ecset nagyon jó, könnyű felvinni, és egy rétegben is jól fedne, megszokásból kentem kettőt, de még a száradása is gyors. 10 napig biztosan nem fogja bírni (most második napos, és egy ujjamon vár van egy kis kopás), de ezért nem vonok le pontot, mert ár-érték aránya teljes árban is kiváló, és ez a szín fantasztikus.

Lioton 1000 Ne/G

Lioton 1000 Ne/G
2013. augusztus 24.

A seprűvénáimmal van gond, főleg nyáron. Ez a krém nekem semmit nem használt, és ahhoz képest, milyen gyorsan fogy, nagyon drága. A Detralex tabletta viszont használt.

Balea Mango és Aloe Vera Hidratáló Hajbalzsam

Balea Mango és Aloe Vera Hidratáló Hajbalzsam
2013. augusztus 23.

Update: a hajam változatlanul szép tőle, viszont mióta ezt használom, elkezdett viszketni a fejbőröm... :S

Nekem nagyon bevált. Az én hajamat a balzsamok általában zsírosítják, lelapítják, ez az egy nem, csak csodás puha hajat csinál.

Bebish Nedves Törlőkendő

Bebish Nedves Törlőkendő
2013. augusztus 22.

Nagymamámnak vettem, mikor kórházban volt, pont a visszazárható műanyag fedél miatt, hogy az könnyebben és hatásosabban záródik-nyitódik. Na pont ez nem működött rajta, az első pár nyitogatás után nem pattant vissza a fedél. Mivel gyorsan fogyott, nem volt ideje kiszáradni, de emiatt nem lett szimpatikus.

Avon Rare Sapphires

Avon Rare Sapphires
2013. augusztus 22.

Háááát... szerintem nem egy nagy szám. A Goldnál jobb, de azért ez is egy egyszerű tucatillat, szerencsére legalább hamar elillan. :) A Rare sorozatban a Pearl a legjobb, az tényleg egyedi és tartós illat.

Babylove Puha Nedves Törlőkendő

Babylove Puha Nedves Törlőkendő
2013. augusztus 19.

Csatlakozom a rajongók táborához.

L'Oreal Triple Active Komfort Arctisztító Kendő

L'Oreal Triple Active Komfort Arctisztító Kendő
2013. augusztus 18.

Csak utazáshoz/nyaraláshoz használok kendőt, most azért esett erre a választás, mert félárú kuponom volt hozzá, de utólag nagyon örülök neki. Elég nagyok és elég nedvesek a kendői, lehozzák a sminket is, a bőr pedig friss, tiszta lesz utána, az esti krémet is jól felveszi. Szóval nekem nagyon tetszik, utazáshoz a jövőben csak ezt fogom venni, akár teljes áron is.

Bioderma Sensibio AR

Bioderma Sensibio AR
2013. augusztus 12.

Update2: Volt még egy kicsi a tubusban, amit gondoltam, hogy nyaralás alatt elhasználok. A nap-szél-balcsivíz kombótól kiszáradt arcomra esténként nagyon jól esett, az arcom és szép puha-sima tőle. Ennek ellenére biztos nem veszem újra, arra, amire ajánlják nem jó, after sun krémnek meg luxus (meg lehet, van jobb is). Szerencsére mire hazamegyünk, pont elfogy. Egy csillagot azért visszaadok neki, mert a bőrömnek azért most még jót is tett.

Update: kivörösödés ellen kutya fülét sem ér. A hidratáló hatása rendben, de nem erre vettem, és arra van ennél olcsóbb krém is.

Akcióban vettem együtt a Bioderma Photoderm AR-t és a Sensibo AR-t, együtt használom őket cca. 2 hete, a fényvédőset nappal, a simát éjszakára. Összességében a pirosság enyhítése terén elégedett vagyok, és többekkel ellentétben a hidratáló hatását is rendben találom. Bár igaz, hogy nekem csak enyhén pirosodik az arcom, ha ennél nagyobb problémáim lennének, nem tudom, hogy hatásos lenne-e ez a krém. Ahhoz képest, amennyibe nem akciósan kerül, nem éreztem olyan extra hatásosságot.

Bioderma Hydrabio Light Cream

Bioderma Hydrabio Light Cream
2013. augusztus 12.

Update: Kb. a fele megmaradt télről, gondoltam most nyaralás alatt elhasználom a maradékot. Nyári melegben nagyon bevált! Télen sajna nekem kevés, de jövő nyár elején elgondolkodom az újravásárlásán, nagyon szép most az arcom tőle. Visszaadom az ötödik csillagot. (Bár most is kétszer kell átkenni az arcom vele, hogy tényleg hidratált legyen, de a hatása az tényleg jó.)

Nekem sajnos ez kevésnek bizonyult. Amikor felkenem, akkor nagyon jó érzés, de hidratálás terén csak akkor hatásos, ha egy nap többször utánakenem. Egy csillagot nem ezért veszek el, hanem mert egy alkalommal való kencézésre is sok kell belőle, ha napi kétszer használnám csak, akkor se tartana egy hónapig sem, ahhoz képest meg nagyon drága. Pozitívuma, hogy szép matt marad a bőröm tőle, akiknek nem annyira vízhiányos a bőre, mint az enyém, jó választás lehet.

Cien Sun Gyermek Napozókrém SPF50

Cien Sun Gyermek Napozókrém SPF50
2013. augusztus 12.

Ma egy egész napos biciklizésre mentünk és a jó kis Bioderma napkrémem helyett (amit az ára és mennyisége miatt csak arcra használok), ezt vittem magammal. Nagyon fehér bőrű vagyok, így helyzettől függően min. 30, de inkább 50-es napkrémeket használok, még soha eggyel sem égtem meg (a Cien 30-as naptejjel sem). Ezzel viszont annak dacára, hogy cca. óránként krémeztem utána, az arcomat eléggé megkapta a nap. Most tanácstalan is vagyok a további használatát illetően...