magnolia

Regisztráció dátuma: 2013. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Sensitive Deospray Alumíniummentes

Balea Sensitive Deospray Alumíniummentes
2022. április 5.

Szerintem ez a deo már új külsővel kapható. (fehér színű) Annak ellenére, hogy sensitive, borzalmasan erős, büdös illata van :( Ráadásul még viszketek is tőle...

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Deo Spray

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Deo Spray
2019. június 4.

Sajnos többször sebesre vakartam tőle a hónaljam, valamilyen összetevőjét nem bírja a bőröm...

Alverde Naturschön Augencreme

Alverde Naturschön Augencreme
2018. szeptember 13.

Nagy kiszerelés, jó ár, viszont sajnos nekem megromlott, mikor még a felénél se jártam. :( Kicsit savanykás illata lett.

Coconutoil Cosmetics Bronz Olaj

Coconutoil Cosmetics Bronz Olaj
2018. szeptember 13.

Fantasztikus termék! Mivel nincs fényvédő faktora, így 11 előtt és 15-16 óra után szoktam vele napozni. Valóban felgyorsítja a barnulást, és közben még pihe-puha is lesz tőle a bőröm! Az ára elég borsos, így csak akkor veszem meg, ha legalább 30-40%-os kedvezménnyel jutok hozzá.

Coconutoil Cosmetics Arcszérum

Coconutoil Cosmetics Arcszérum
2018. szeptember 13.

Esténként használom, nagyon kellemes érzést ad a felkenés után, és reggelre puha az arcbőröm. Az illatát is imádom. Az ára elég borsos, így csak akkor veszem meg, ha legalább 30-40% kedvezménnyel tudok hozzájutni.

Wuta Kamille Kézkrém Glicerinnel

Wuta Kamille Kézkrém Glicerinnel
2015. október 18.

Nagyon szárazak a kezeim, minden kézmosás után muszáj krémezni. Sokféle kézkrémet próbáltam, aztán rábukkantam erre, és nagyon elégedett vagyok, rendkívül jól hidratál. Azonnal újra is vettem.

Aveo Sun Kissed Önbarnítós Testápoló

Aveo Sun Kissed Önbarnítós Testápoló
2014. december 6.

Nem sokat barnított a lábamon, és szinte semmit nem hidratál, másnap reggelre teljesen kiszárad a bőröm.

got2b Volumania Hajformázó Por

got2b Volumania Hajformázó Por
2014. június 17.

Rázom-rázom, de mintha semmi se jönne ki, csak egy kis enyhe nyirkosságot érzek, miután magamra fújom :( Valaki mondja el, mi a titka. Biztos jön ki valami,mert a száján kiült a por, de a hajammal egyáltalán nem csinál semmit. :(

Manna Shea Vajas Testápoló Habkrém Narancs és Levendula Illattal

Manna Shea Vajas Testápoló Habkrém Narancs és Levendula Illattal
2014. május 25.

Isteni illat, kiváló összetevők. Erre a kettőre adok csillagot. Imádom a manna termékeket, de ez a krém szörnyen drága, és sajnos nem hidratál eléggé, és gyorsan is fogy. Este bekenem a lábszáram, és reggelre megint teljesen száraz :(

Update: Rájöttem, hogy ezek a habkrémek nekem csak az arcomra jók. Arra viszont imádom :) Van is egy levendulása hűtőmben, amint elfogy a kakaós-kókuszos, az lesz az esti arckrémem.