magyarry

Regisztráció dátuma: 2012. február 22.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. február 22.
Bőrprobléma: -

Aqua Kenzo Pour Femme EDT

Aqua Kenzo Pour Femme EDT
2020. szeptember 15.

Kellemes illat, amit, ha megérzek, a tisztaság ugrik be elsőre. Kár, hogy ilyen nagyon szörnyű az összetétele :(

Ziaja Kecsketejes Krémtusfürdő

Ziaja Kecsketejes Krémtusfürdő
2018. június 28.

Biztos, hogy ilyen összetevőkkel meglehet fogni vagy tartani a vásárlókat? Szerencsére nem én adtam ki érte pénzt, ajándékba kaptam. Csak néhányszor használtam, de miután megtudtam mik az összetevők, azonnal felfüggesztettem. Hiába jó illatú, nem bántja a bőröm, kellemes vele a tisztálkodás. Addig nem fogom a terméküket használni, míg a rákkeltő összetevőket nem cserélik le ártalmatlanra. Ez most kuka! Jobban mondva leadom a gyógyszertárban, mint veszélyes hulladék

Roxanne Crazy Egg

Roxanne Crazy Egg
2017. június 2.

Húsvétra vettem a fiúknak. Hát, nem biztos, hogy szeretném, hogy ezzel locsoljanak meg, inkább a víz! Az illata azért elviselhető. A rossz összetevők miatt 1*

Weleda Calendula Babycreme

Weleda Calendula Babycreme
2016. november 13.

A régit is használtam, elégedett voltam vele, és ez az új is ugyan olyan jó. Kellemes meglepetésként ért, hogy a nem annyira jó összetevők eltűntek belőle. Természetesen csillagos 5! A család minden tagjának hasznos lehet, nem csak a babáknak! Kiütésekre, szárazságra, viszkető piros foltokra, rovarcsípésre. Univerzális és nélkülözhetetlenen!

Replay Stone For Her

Replay Stone For Her
2016. október 12.

Iszonyatosan jó illat, nagyon tartós. De miután beírtam az összetevőket döbbentem rá, hogy egy erősen, az egészségre káros anyagot tartalmaz: az Oktinoxát-ot (Ethylhexyl Methoxycinnamate)! Sajnálom! Nem minden a külcsíny, a belbecs is nagyon fontos! A legfontosabb!

Gloria Vanderbilt Vanderbilt EDT

Gloria Vanderbilt Vanderbilt EDT
2016. október 12.

Elképesztő összetevők!!! Közepes illat. Tartós. Szörnyű, hogy én ezt használtam valaha! Csillagot sem adnék...! Kidobnám a maradékot, de még a természetet is féltem tőle. Oktinoxát (Ethylhexyl Methoxycinnamate)!... és még érdemes megnézni a további összetevőket is mielőtt használná valaki!

Pret A Porter Parfüm Deo

Pret A Porter Parfüm Deo
2016. október 12.

Nagyon finom illatú. Az összetevők lehetnének egy kicsit jobbak.

Dr. Immun 25 Gyógynövényes Hajsampon

Dr. Immun 25 Gyógynövényes Hajsampon
2016. október 3.

Sajnálom, nem vált be. Nagyon drága, de hatástalan termék. Bár állagra puha lesz, de annyira lelapul a hajam, hogy a látványa azt kelti, hogy még kevesebb hajam van. Szokatlanul hamar zsíros lesz tőle. Már harmadik napon újabb hajmosást kell beiktatnom, pedig eddig elég volt hetente. Ezek után már nem is merem remélni, hogy amire vettem, arra hatással lesz, konkrétan a hajhullásra. Nem is merem tovább használni, félek, hogy még nagyobb kárt teszek benne... Pénzkidobás!

Weleda Calendula Szél és Időjárás Ellen Védő Balzsam

Weleda Calendula Szél és Időjárás Ellen Védő Balzsam
2016. július 15.

Hihetetlenül jó balzsam, mint általában a Weleda termékek. Mindig csodát tesz a száraz, kirepedezett bőrömmel. Nélkülözhetetlenen!

Claire's Cosmetics Epres Szájfény

Claire's Cosmetics Epres Szájfény
2016. július 11.

Hiába a sok szép összetevők, ha megbúvik közöttük egy rákkeltő anyag a BHT, amit már több országban is betiltottak. Kár, hogy a magyarok egészsége még nem annyira fontos az illetékeseknek! Emellett iszonyúan ragacsos, szinte alig bírja az ember kinyitni a száját. Hiába a nagy fényhatás, ez akkor is csak 1-es. Isten ments újra vásárolni!