Mahoney

Regisztráció dátuma: 2019. június 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. június 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre
2020. november 30.

Ott kezdeném, hogy csak annyira vannak kiszáradva a kezeim, hogy mire észbe kapok már csupa vér az egész és keresem a házban, hogy mit kentem össze vérrel. Az itteni pozitív vélemények alapján akartam kipróbálni. Na most először is én atrixot szoktam használni, nem azért mert az a legjobb, sőt, igazából az semmire se jó kb, hanem mert tudom, hogy gyorsan beszívódik. A véres kezeim már egy testesebb, zsírosabb krémet igényelnének, de nálam az a fő szempont, hogy hamar szívódjon is be. Az atrix mennyiséget nyomtam a kezemre, és mivel ég és föld a kettő ezért azt se tudtam hirtelen, hogy most mit csináljak annyi krémmel. Hiába csaptam a szelet a kezemmel és próbáltam eldolgozni nem igazán történt semmi, aztán nem győztem letörölgetni, de azért meghagytam a megfelelő mennyiséget a kezeimen. Érzetre nekem olyan mintha rajta lenne, nem szívódott volna be, de mikor hozzáérek érzem, hogy mégis beszívódott. Gondolom ez az olajos bázisnak köszönhető amit én annyira nem kedvelek egy krémben, de nyilván rá van írva, ezért nem hibáztathatom. Valahogy nekem az illata túl mesterkélt, és persze tipikusan az a helia illat. Hátha jön a hú és csodaszer érzés, de egyenlőre nem lopta be magát a szívembe, nem hinném, hogy újra venném.

Gabi Naturals Fürdető

Gabi Naturals Fürdető
2020. november 29.

Kipróbáltuk ma az esti fürdetésnél a bébimen. A haját is ezzel mostam, először megijedtem kicsit a törölközésnél, hogy nem jött ki rendesen a hajából de szárításnál olyan gyönyörű puhává tette a haját, hogy odáig voltam. Én személy szerint nagyon szeretem a kamillás illatokat, ha a következő napokban nem látok a kis testén kiütéseket, ekcémát akkor szerintem maradunk ennél. Egyenlőre 4*, majd jövök updatelni.

Update: Sajnos kijött az ekcémája a bébinek, úgyhogy egyenlőre félre kell tegyük, úgy néz ki nem szabadulhatunk a mixától egy ideig. Egy csillag minusz.

Gabi Édes Álom Fürdető

Gabi Édes Álom Fürdető
2020. november 27.

Nagyon tetszett az elképzelés, hogy egy lágy, levendulás illat ami álomba ringatja a bébit fürdés után, de aztán megszagoltam az üzletben és végül arra jutottam, hogy magamra se kenném, nemhogy a bébire. Valami förtelmes, mű nem is tudom mi illat, mert hogy levendula bisztos nem. Csak azért kap 3 csillagot mert nyilván tesztelve nem volt, csak a szaga után ítélkezek, és azért merek ilyen véleményt írni mert még más nem tette, és így hátha ír majd olyan is aki tényleg használja is a terméket.

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat
2020. november 23.

Tini koromban ezt írta fel a bőrgyógyász, de őszintén akkoriban nem gondoltam volna hogy lehet véleményem egy termékről és lehet más választásom😅"ezt mondták, ezt kell csinálni"😂Szóval én csak használtam szorgosan de sajna nagy pati szadizó vagyok és arra még nem találtak fel krémet csak a ne nyúlj hozzát, az meg sose ment😕Lehet hogy valójában egy tök jó cucc lett volna nekem de én soha nem adtam neki igazi esélyt.😕

Mixa Baby Atopiance Tisztító Olaj Hajra és Testre

Mixa Baby Atopiance Tisztító Olaj Hajra és Testre
2020. november 21.

Ezt használjuk már jóideje a babámon, csak nekem már kezd hiányozni az a jó kis baba illat, de mivel persze ez egy mentes szenzitív termék ezért ez nem róható fel neki, ezért nem vonhatok le csillagot. Azért mostanában gondolkozom a váltáson, nincs már igazából egy ideje ekcémánk, de hónapokig , talán egy évig is hű társunk volt.

Mixa Atopiance Tusolóolaj

Mixa Atopiance Tusolóolaj
2020. november 21.

Ezt használtuk a babámra mikor ekcémás lett és meguntam már pepecselni a mosdókenőccsel. Aztán mintha kivonták volna és mintha ehelyett csinálták volna a pumpás mixa bébit (az olajosat, nem a narancssárgát). A mai napig azt használjuk, nekünk igazából bevált, ahogy ez is anno. Valószínűleg csak baba ekcémánk volt étrendtől vagy ilyesmi, mert már jóideje nem az.

Balea Kézkrém Rizstej-Kivonattal és Cseresznyevirág-Illattal

Balea Kézkrém Rizstej-Kivonattal és Cseresznyevirág-Illattal
2020. november 16.

A világ legjobb kézkrémje volt. Kb a kolegáim és én vásároltuk fel az egész készletet és terjesztettük a melóban. 😂 Pillanatok alatt beszívódott és selymes, puha érzést hagyott maga után, azonnal lehetett is nyomni a billentyűzetet. 10* Kár, hogy már nem gyártják.

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2020. november 15.

Sajnos nekem pattanást okozott, és nem mindenhol fedett olyan szépen de nem lett olyan rossz az összkép. Mindegy, azért elhasználom, a maszkos időszakban úgysincs szükség olyan nagy alapozásra. Amiért plusz pont, hogy 1800 forintért jutottam hozzá az ázsia centerben. 😀

Selfie Project Könnyed Mattító Hidratáló Krém

Selfie Project Könnyed Mattító Hidratáló Krém
2020. november 12.

Elég jó kis krémecske, persze vannak nála jobbak is. Enyhe zöld színe van, szépen mutat az arcon.

drRiedl Speciális Arckrém Aknés, Problémás Bőrre

drRiedl Speciális Arckrém Aknés, Problémás Bőrre
2020. november 12.

Hát ez valami brutális cucc. Olvastam rajta, hogy tartalmaz teafa olajat, de nem hittem volna, hogy ez fog dominálni. Azért ennyi erővel sima teafa olajjal is kenegethetném magam. Konkrétan teljesen lezsibbasztotta a fejemet. Egyenlőre nem látom "értelmét" a terméknek de lehet majd jövök még feljebb pontozni.