Maja92

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence What The Fake! Extreme Plumping Lip Filler

Essence What The Fake! Extreme Plumping Lip Filler
2022. április 15.

Hirtelen felindulásból vettem meg, tetszett a csomagolása és a leírása. Amit ígér teszi is, érdemes használat előtt kicsit leradírozni az ajkakat, úgy jobban látszik a dúsító hatása. Nem szárít egyáltalán, hanem hidratál, egy idő után eltűnik a fényesség de a színe megmarad, ami enyhe piros, és nem olyan erős mintha rúzs lenne. Nekem nagyon bejön, mindennapokra szuper!

Christina Aguilera Definition

Christina Aguilera Definition
2022. április 15.

Tegnap kipróbáltam ezt az illatot, és hasonló a véleményem, mint @zdoreebaba-nak. Csak leszáradás után tetszik az illat, az elején én is émelyegtem, van benne valami zavaró, ami elrontja az egészet. Leszáradás után viszont finom illata van, inkább hűvösebb időkre való. Elég tartós, egész nap éreztem magamon, a ruhámon pedig most másnap is.

Isana Testbalzsam Argán- és Mandulaolajjal

Isana Testbalzsam Argán- és Mandulaolajjal
2022. április 11.

Mióta megvettem minden este szívesen használom. Jól hidratál, tetszik az illata. Kézkrémnek is szuper.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sleek Hajszérum

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sleek Hajszérum
2022. április 9.

Meglepődtem a sok negatív véleményen, az én hajamnak nagyon jót tesz. Nem nehezíti el, mint egy olajos hajvégápoló, ez könnyebb, viszont a száraz hajvégeken segít és szöszösödés ellen is szuper, a hajtöveimre is teszek belőle kicsit. Az illata kellemes.

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2022. március 15.

Annyira szuper ez a kézkrém! Nekem nagyon száraz kezeim vannak télen, néha ki is sebesednek, olyankor a parfümös krémek mind irritálják a bőrömet. Ez viszont nem, mivel ugye parfümmentes, és finoman hidratál, hamar beszívódik, amíg nem mosok újra kezet bababőröm van. Nem várom el, hogy egy krémnek szappanos kézmosás után is megmaradjon a hatása, újra kell kenni, ez van.

Essence Inner Eye Brightening Szemceruza

Essence Inner Eye Brightening Szemceruza
2022. március 6.

Minden nap használom. Eleinte csak vízvonalra, de nemrég láttam egy videót egy elég jó sminkestől, ahol ilyen ceruzát használ szem alatti karikákra is. Ujjbeggyel dolgozza el és nem kell fixálni púderrel sem. Kipróbáltam és valóban működik, nem ül bele a kis ráncokba, viszont jó a fedése! El sem hittem. Nem irritálja a szemeimet, nincs benne rossz összetevő és szinte ingyen van. 5*

Isana Q10 Anti-Falten Lsf 30 Nappali Krém

Isana Q10 Anti-Falten Lsf 30 Nappali Krém
2022. február 8.

Jó kis fényvédős krém, már többször újra vettem. Lehet rá sminkelni is kb. 20 perc után. Viszont mióta bejött a nagy meleg, süti az arcomat...rendesen melegít :( (smink nélkül is).

Classic Nails Gellac Színes Zselé Lakk

Classic Nails Gellac Színes Zselé Lakk
2022. február 7.

A megfelelő előkészítéssel egész tartós, 1,5 - 2 hét után kezdett picit lepattogni, viszont az ecsetét egyáltalán nem szeretem, nehéz vele szépen felvinni a lakkot anélkül hogy a bőrömet is befogná. Ez az első gél lakkom, a sima drogériás lakkokkal mindig szépen tudtam dolgozni, ez viszont más.

Isana Clean & Care Micellás Arctisztítókendő

Isana Clean & Care Micellás Arctisztítókendő
2022. január 18.

Valóban nem elég nedvesek a kendők...bevizezve elhasználgatom.

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték
2021. december 29.

6.16-os árnyalatot próbáltam, sötétebb lett, első hajmosás után pedig olyan mint a dobozon. Szőkített volt a hajam alja (balayage), de csúnya rezes színe volt, ezt is eltűntette ez a hideg árnyalat. Én nagyon megvagyok vele elégedve, fényes és puha lett a hajam, nem szárított egyáltalán. Festés óta 3x mostam ki, még tartja a színét. Az őszhajszálakról kezd kopni, de még nem látszanak teljesen.