Maja92

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Max Factor Pan Stik Alapozó

Max Factor Pan Stik Alapozó
2017. december 10.

Van, hogy ezt használom és szeretem főleg ebben a hidegebb időben. Ahogy előttem is írták kézzel a legjobb felvinni, jó a fedése, de púderezés nélkül nem érzem "biztosnak". Amit még nagyon szeretek benne, hogy ha vakuval készül rólam kép és ez van az arcomon nem nézek ki úgy mint egy szellem. :)

Alterra Levendula Növényi Szappan

Alterra Levendula Növényi Szappan
2017. november 18.

Amikor először mostam vele arcot meglepődtem milyen puha lett a bőröm reggelre, pedig épp két hámlasztás között voltam és nem használtam semmi újat. Azóta is imádom, mert nem szárít és nem irritál. Ennyi pénzért ajándék (én imádom a levendulát).

Rimmel The Only One Matt Ajakrúzs

Rimmel The Only One Matt Ajakrúzs
2017. november 11.

Joy napokon szereztem be a 200-as árnyalatot, a Rossmanban nude színnek tűnt, azonban feltéve inkább élénkebb rózsaszín, de végülis így is tetszik. Viszonylag tartós, és nem szárít agyon, megszerettem. :)

Miyo CC Krém Mangó és Gránátalma Kivonattal

Miyo CC Krém Mangó és Gránátalma Kivonattal
2017. október 14.

Eleinte nem szerettem, mert foltos volt az arcomon, aztán szivacs helyett kézzel vittem fel, így viszont már jó. Bőrhibákat nem fed el, ahogy előttem is írták inkább csak egységesíti az arcot. Nem okoz semmilyen irritációt, és kis fényvédő is van benne. Ár érték arányban mindenképpen 5/5!

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2017. október 9.

Szerettem volna szeretni, ez az első geek&gorgeous termék amit kipróbáltam, de sajnos én sem veszek észre semmilyen változást a bőrömön.

Update: Gyulladt pattanásra tettem éjszakára és reggelre szépen lehúzta, pedig ezek nálam általában visszafordíthatalanok.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Száraz/Extra Száraz Bőrre (régi)

2017. szeptember 28.

Egy hete használom, az én bőröm nem igazán száraz de mivel jön a hidegebb idő inkább ezt vettem meg. Szépen hidratál, jók az összetevők, egyáltalán nem irritál. Szebb az arcom, mintha egységesítené. Újravevős :)

BaByliss Pro Nedvességpotló Sampon Argán Olajjal

BaByliss Pro Nedvességpotló Sampon Argán Olajjal
2017. szeptember 24.

Már régóta szerettem volna egy jobb sampont ami nem drogériás mert eddig egyik sem vált be teljesen egy Dove kivételével de az meg nagyon gyorsan fogyott. Külföldi oldalakon jókat olvastam erről, főleg szöszösödés ellen ajánlották. Nekem is bevált, puha lett tőle a hajam mégsem nehezíti el és sokat javított az állagán, nem zsírosodik hamar, az illata kellemes 1-2 napig érezni. Kevesebb is elég belőle egy hajmosásnál, csak ajánlani tudom azoknak akiknek száraz a haja.

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2017. szeptember 8.

Már nem gyártják? Nemrég vettem újra a Rossmannban még volt. Pedig ez a legjobb tus, nem érdemes drágábbat venni, szuper tartós, szép fekete és vékony vonalat lehet vele húzni.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2017. szeptember 8.

Ár/érték arányban teljesen rendben van ez az alapozó. Szivaccsal de kézzel is szépen eloszlatható, kicsit oxidálódik. Fedése a közepesnél gyengébb, nagyobb bőrhibákat nem fed el. Nem okozott eddig pattanásokat, viszont a nap végére senki ne várjon tőle csodát, igaz nem kopik le foltokban de elég "cakey" lesz.

Update: Az én bőröm sem bírja jól, kipattogtam tőle.

Duo Műszempilla Ragasztó

Duo Műszempilla Ragasztó
2017. szeptember 8.

Lehet, hogy hozzám egy selejtes darab jutott, de ez a ragasztó egyáltalán nem ragad. Se tincses se soros pillával nem működik. A Szagáról ne is beszéljünk...