Maja92

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2017. szeptember 8.

Ár/érték arányban teljesen rendben van ez az alapozó. Szivaccsal de kézzel is szépen eloszlatható, kicsit oxidálódik. Fedése a közepesnél gyengébb, nagyobb bőrhibákat nem fed el. Nem okozott eddig pattanásokat, viszont a nap végére senki ne várjon tőle csodát, igaz nem kopik le foltokban de elég "cakey" lesz.

Update: Az én bőröm sem bírja jól, kipattogtam tőle.

Duo Műszempilla Ragasztó

Duo Műszempilla Ragasztó
2017. szeptember 8.

Lehet, hogy hozzám egy selejtes darab jutott, de ez a ragasztó egyáltalán nem ragad. Se tincses se soros pillával nem működik. A Szagáról ne is beszéljünk...

got2b Fresh It Up Szárazsampon Sötétbarna Hajra

got2b Fresh It Up Szárazsampon Sötétbarna Hajra
2017. szeptember 5.

Nekem a sima barna hajra való van meg és nagyon jó kis cucc. Előtte batisite-t használtam de ez épp jó akcióban volt és gondoltam ezt veszem, mivel nem egy rossz márka. Nem lesz fehér foltos a hajam, felfrissíti, jelenleg 2 napja tolom vele a hajmosást. :D

Essence Lashes To Impress Műszempilla Ragasztó

Essence Lashes To Impress Műszempilla Ragasztó
2017. augusztus 30.

Ez a fajta ragasztó volt egy Essence félsoros pillához, nagyon jól tart és nem okoz irritációt sem. Már kezdett elmenni a kedvem a műszempilláktól, mivel befürödtem egy a mindenki által dícsért Duo ragasztóval (azthiszem selejteset kaptam), ezzel viszont jól lehet dolgozni, este pedig könnyű leszedni.

Most látom, hogy már nem gyártják, kár.

Garnier Essentials Bőrnyugtató Tonik Vitaminnal

Garnier Essentials Bőrnyugtató Tonik Vitaminnal
2017. augusztus 24.

Régóta nem használtam tonikot, kis keresgélés után ezt vettem meg. Tetszik, leszedi a sminkmaradványokat, kellemes használni mert nem szárít inkább nyugtatja a bőrt és nem okoz irritációt sem. Lassan fogy, sokáig elég lesz.

I Heart Makeup Bronze And Glow

I Heart Makeup Bronze And Glow
2017. augusztus 15.

Bronzer: Nem egy sárgás inkább hidegebb matt szín, világos és közepes bőrre tökéletes, kontúrozáshoz is szuper, építhető.
Highlighter: Nagyon szép arany árnyalat, szintén építhető.
Mind a két része tartós, egész délután fent maradt az arcomon. Külföldi oldalakon csak jókat olvastam róla és én is csak ajánlani tudom.
A külsejére pedig plusz pont jár, nagyon jól néz ki és jól zárható. :)

Sundance Napozó Krém SPF20

Sundance Napozó Krém SPF20
2017. augusztus 12.

A jól bevált fényvédőm kifogyott, így ameddig nem szereztem be újra, ezt használtam napi szinten az arcomra,(30spf). Nagyon zsírosít és tele lettem pattanással...Többi testrészre oké, teszi a dolgát. A melkasomon is jöttek ki pattik de ezt nem fogom erre a krémre mert lehet, hogy csak a meleg miatt.

Garnier Ultra Doux Szépségrituálé Tápláló Hajpakolás Száraz És Fakó Hajra

Garnier Ultra Doux Szépségrituálé Tápláló Hajpakolás Száraz És Fakó Hajra
2017. augusztus 1.

Talán ez az eddigi legjobb hajpakolás amit használtam. Puha és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Az illata kellemes, de én nem sokáig érzem. Parabén és szilikonmentes, bár nálam nem ez volt a fő szempont, mégis plusz pont jár érte. Ráadásul a Rossmannban akciós volt, így valami 600ft-ért vettem, cserébe hatalmas adag, pedig hosszú és vastagszálú hajam van, sokáig elég lesz. :)

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2017. július 19.

Én sem minden nap használom, mostanában inkább csak heti 1x éjszakára, másnap reggel zuhany és deo, így nincsenek azok a szép izzadságfoltok...:)

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2017. július 6.

Több mint egy hete használom és teljesen elégedett vagyok vele. Szépek az összetevői, nekem gyakran kipattog a bőröm de ettől semmi baja. Ha éjszakára használom reggelre feltölti az arcom, nappal is jól működik Eucerin fényvédő alá. Az ára baráti, biztosan ezt veszem újra ha elfogy.