Maja92

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém
2017. június 27.

Nem lehet semmivel szépen eldolgozni, foltos lesz a végeredmény és sötét. Fedése nulla.

MakeUp Revolution Pro E104 Eyebrow Brush - Szemöldök Ecset

MakeUp Revolution Pro E104 Eyebrow Brush - Szemöldök Ecset
2017. június 26.

Jó kis ecset, de lehetne vékonyabb, szemöldökporral használtam.

Essence Velvet Stick Matt Lip Colour

Essence Velvet Stick Matt Lip Colour
2017. június 16.

Nem rossz kis ceruza ennyi pénzért, rosszabbra számítottam ami a tartósságát illeti, de kibírt egy evést is kopás nélkül. Mindig használok alá Carmexet, így nem szárít, de mégis inkább matt az eredmény. A Peony star árnyalat pedig az a szín, amit minden nap szívesen használok.

Catrice Highlighting Púder

Catrice Highlighting Púder
2017. május 8.

Merry cherry blossom árnyalatban vettem meg és hétköznapokra szerintem tökéletes, természetes hatású. Tartós is, egész délután fent marad az arcomon.

Update: Kipróbálva jobb highlightereket, már elég gyengének látom. Építeni nem lehet, mert ha megpróbálom inkább átmegy rózsaszínbe.

Nivea Creme Care Arctisztító Tej

Nivea Creme Care Arctisztító Tej
2017. április 19.

Nem az a fajta lemosó ami habzik vagy durva szemcsék vannak benne, de én az ilyeneket szeretem mert nem szárítják a bőrömet. Eddig Eucerint használtam, de mivel ez fele annyiba kerül teljes áron, gondoltam teszek vele egy próbát. A Rossmannban ráadásul féláron volt így kb 700 ft-ért jutottam hozzá és nagyon szeretem, mert nem irritál, lehozza a sminket és tényleg kellemes használni.

Rimmel Scandaleyes Reloaded Extreme Black Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Reloaded Extreme Black Szempillaspirál
2017. március 13.

Ugyanúgy jártam mint az előttem szóló, én is a duopackot vettem (tus+ez), ami kb. semennyit sem ér pedig jó kis akciónak tűnik. Ez a spirál nem sok mindent csinál a pillákkal sajnos és amit nagyon nem szeretek, hogy felkenődik a szemhéjra.

Rimmel Scandaleyes Bold Flick Szemhéjtus

Rimmel Scandaleyes Bold Flick Szemhéjtus
2017. március 13.

Ha tudom, hogy milyen az ecset nem veszem meg, de csomagban a spirállal gondoltam megéri. A szememen meg sem próbáltam használni, csak a kézfejemen, de ezzel nem lehet szép vonalat húzni az biztos. Tettem egy próbát, egy körömvágó ollóval lecsíptem a végéről a kis gömböt, hogy hegyes legyen. Bevált és azóta használom, mert a színe szép sötét fekete és tartós is.

Eucerin Hyaluron-Filler Ráncfeltöltő Szemránckrém

Eucerin Hyaluron-Filler Ráncfeltöltő Szemránckrém
2017. március 2.

Mintát kaptam belőle, reggel használtam pár napig és szépen hidratálta a szemkörnyéket. Lehet, hogy beruházok a teljes kiszerelésre is.

Anastasia Beverly Hills Brow Brush #12

Anastasia Beverly Hills Brow Brush #12
2017. február 27.

Jó itt olvasni, hogy 2 év után is használható ez az ecset, mert én is nagyon megszerettem, már amikor először próbáltam lenyűgözött milyen precíz. Eddig csak szenvedtem a vastagabb szemöldök ecsetekkel, ezzel viszont hip-hop kész vagyok. :)

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
2017. február 27.

Már régóta szerettem volna ezt a szemöldök gélt, nemrég meg is rendeltem végre cultbeauty-ról a 12-es ABH ecsettel, egy hét alatt megjött. :) Beváltotta a hozzáfűzőtt reményeket, medium brown árnyalat van meg ami nem egy vöröses, hanem pont jó barna szín, építhető és nagyon természetes az eredmény. Gyorsan tudok vele dolgozn, tartós. Remélem sokáig elég lesz, mert nem kell csak egy kicsi belőle, pedig sajnos elég ritkás szemöldököm van.