Maja92

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rimmel Oh My Gloss Szájfény

Rimmel Oh My Gloss Szájfény
2017. február 7.

Purr glossy cat árnyalatban van meg, ami egy természetes rózsaszín. A rúzsokat jobban kedvelem, de féláron volt ezért megvettem, mert szimpatikus volt az argán olaj és az E-vitamin benne. Jól hidratál, kellemes viselni, de nem túl tartós így gyakran kell újrakenni. Egynek elmegy de nemhiszem, hogy újravenném.

Terra Naturi Kompakt Pirosító

Terra Naturi Kompakt Pirosító
2017. január 27.

Nagyon szeretem, a Royal Apricot árnyalat van meg és amióta megvettem csak ezt használom pirosítónak. Jól pigmentált és tartós. Szemhéjon is jól mutat ez a barack szín :) árban is szuper. A parfüm nem kellene az összetevők közé.

Gliss Kur Extrém Szérum Serum Deep-Repair

Gliss Kur Extrém Szérum Serum Deep-Repair
2017. január 2.

Csak ajánlani tudom, puha lesz tőle a hajam és könnyen kifésülhető fényes. A töredezett hajvégeket is kisimítja, biztosan újraveszem ha elfogy.:)

L'Oreal Paris Studio Line Hot & Big Hővédő Spray

L'Oreal Paris Studio Line Hot & Big Hővédő Spray
2017. január 2.

Régebben használtam ilyet, de úgy tűnik az a másik fajta volt, mert ettől a hot&big-től nekem is kifésülhetetlen és száraz lesz a hajam. Pénzkidobás sajnos, pedig az eddigi L'oréál termékekkel amiket próbáltam elégedett voltam.

Eveline Cosmetics Extra Soft SOS Kézkrém Száraz Bőrre

Eveline Cosmetics Extra Soft SOS Kézkrém Száraz Bőrre
2016. december 23.

Jól hidratál, az illata édes de nem túl erős, újravenném ha elfogy

Victoria's Secret Secret Escape Testpermet

Victoria's Secret Secret Escape Testpermet
2016. december 19.

UPDATE:
Most télen is van, hogy ezt fújom magamra és érdekes módon ebben a hideg időben elég tartós, magamon egész nap, a sálamon pedig több nap után is érezni.

Üde, frissítő illat. A Coconut passiont szerettem volna megvenni, de rajtam nem működött valami jól, ezt viszont imádom :) kb. 1-2 óra után már nem nagyon érezni, tartósságban jobbra számítottam, így -1 csillag, de a nyári melegben szívesebben használom majd ezt mint egy nehezebb parfümöt.

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél
2016. december 19.

Adtam neki még egy esélyt, az én bőröm nem mindig bírja, így inkább csak 2-3 naponta használom és nem nagy mennyiséget, különben durva pattanásaim lesznek. Valóban feltölti a bőrt de nem érzem azt a hidratáltságot amit szerettem volna.

BoarLine 502 Corrector Ecset

BoarLine 502 Corrector Ecset
2016. december 18.

Nagyon jó minőségű ecset jó áron, főleg a szemöldököm alá használom.:)

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál
2016. december 13.

Új kedvenc! Szép pillákat lehet vele elérni és nem pereg le egész nap plusz nem maszatolja össze a szemhéjamat, az alsó pillasorra is lehet használni. 1200 Ft körül vettem a Rossmannban, teljesen megéri. :)

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+
2016. december 10.

Nyáron az 50-es változatát használtam , most télen pedig ezt, mind a kettőt szeretem, nem pattog ki tőle az arcom és valóban segít kontrollálni a zsírosodást.