Maja92

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2016. december 2.

Már egy ideje szemeztem vele és nemrég megvettem. Beváltotta a hozzá fűzött reményeket, ilyen jó alapozóm még nem volt, (bár ilyen drága se :D ) de megéri az árát. Ami fontos, hogy nem okoz pattanásokat, nem írritál, a nap végén sem csillog vészesen a homlokom, pedig nem használok púdert rá. Vékony rétegben is szépen fed, mégsem maszk szerű. Notino-ról rendeltem de sikerült eltalálni a színt, tökéletes!
Egyetlen hátránya az öntögetős kiszerelés, kicsit kényelmetlen de kezdem megszokni.
Gyorsan szárad így igyekezni kell az eldolgozásával. Sok alapozónál szép a végeredmény de csak 1-2 óráig,
ennél viszont egész nap. :)

Dermatoclean Kímélő Arctisztító Tej Száraz, Érzékeny Bőrre

Dermatoclean Kímélő Arctisztító Tej Száraz, Érzékeny Bőrre
2016. december 2.

Kellemes lemosó, nem írritálja a bőrömet és nem szárít. A sminklemosáshoz önmagában kevés, mindig használok sminktörlő kendőt vagy micellás vizet utána pedig ezt.

Paula's Choice Skin Recovery Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Skin Recovery Super Antioxidant Concentrate Serum
2016. november 24.

Éjszakára használom, jól hidratálja a szemkörnyéket és az arcom is puha reggelre. Nem tudom, hogy ennek vagy a többi paulás terméknek együttesen köszönhető, de látványosan halványodnak a pattanás utáni hegek az arcomon. :)

For Your Beauty Ecset Szemre

For Your Beauty Ecset Szemre
2016. november 23.

Elég rég megvan, ez egy olyan olcsó ecset, amivel lehet szépen dolgozni és nem hullik a szőre sem.

Balea Q10 Ránctalanító és Bőrfeszesítő Arcmaszk Panthenollal

Balea Q10 Ránctalanító és Bőrfeszesítő Arcmaszk Panthenollal
2016. november 18.

Szeretem, reggelre puha az arcom és nem irritál én nem szoktam letörölni, szépek az összetevői :)

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2016. november 18.

UPDATE: Én rontottam el mert nem olvastam végig a hozzá járó leírást, miszerint nem ajánlatos befesteni a használata után a hajat tartós festékkel. Most újra használtam, kiszedte a sötét színt a hajamból, puhább és könnyebben lehet fésülni. Egy darabig nem is szeretném festeni.

A sötétbarna festéket valóban leszedte, de aztán befestettem egy világosbarnával és a hajvégeket színte feketére fogta be, azaz visszasötétedett. Azóta többször mostam már hajat de még mindig jó sötét, nem kopik. Szóval ott vagyok mint a használata előtt.

Eucerin Dermopurifyer Speciális Hidratáló Arcápoló FF30

Eucerin Dermopurifyer Speciális Hidratáló Arcápoló FF30
2016. november 13.

Fényvédős nappali arckrémet kerestem és mivel az eddig használt Eucerin termékekkel elégedett voltam, megvettem ezt.
Amit kis negatívumként tudok felhozni az az, hogy elég furi szaga van, de ez hamar eltűnik.
Jól hidratál és eddig nem irritálja a bőrömet sem, smink alá is szuper. Az 50ml-es kiszerelésnek és pumpás adagolónak külön örülök.

UPDATE:
Csalódás, az én arcomon is jelentkeztek az apró pattanások pár nap használat után...

Catrice Longlasting Brow Definer

Catrice Longlasting Brow Definer
2016. október 27.

Nagyon szeretem, ez az első ilyen termék amit használok, eddig csak ceruza és por volt. Sajnos elég ritkás a szemöldököm, ezzel sokkal könnyebb dolgozni, és természetesebb az eredmény mert lehet vele kis szálakat festeni és nem maszatolódik, ha kifogy biztosan újraveszem!

Update:
Még mindig favorit, egy kis catrice szemöldökporral kiegészítve tökéletes, most vettem újra harmadszor.:)

Listerine Total Care Zero Szájvíz

Listerine Total Care Zero Szájvíz
2016. október 2.

Véletlenül sietségemben ezt vettem meg a másik lila helyett amit szeretek pont az erőssége miatt. Ez sem rossz de hiányzik az alkoholos változat.

Make Up Factory Átlátszó Fixáló Púder

Make Up Factory Átlátszó Fixáló Púder
2016. szeptember 27.

Art deco púdert szerettem volna megvenni a Müllerben mivel sok jó véleményt olvastam róla, de az nem volt csak nagyobb és drágább kiszerelésben. Egy kedves eladó ezt ajánlotta helyette. A pamacsot én sem használom, ecsettel viszem fel az arcomra, kevés elég belőle. Jól fixál, és szépen mattít.