Maja92

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eveline Argan&Vanilla Luxus Krém-Szérum Kézre és Körömre

Eveline Argan&Vanilla Luxus Krém-Szérum Kézre és Körömre
2016. szeptember 21.

Jól hidratál és ez az illat... imádom! :)

MosóMami Avokádóolaj

MosóMami Avokádóolaj
2016. szeptember 13.

Arcmasszázshoz szoktam használni, valamint szemöldökömre és szempilláimra szintén mosómami ricinus olajjal keverve, nagyon jó.

Update: Még azt hozzátenném, a gyulladt pattanásokat is lehúzza reggelre ha ezzel masszírozom az arcomat. :)

Gillette Venus ProSkin Sensitive Borotva

Gillette Venus ProSkin Sensitive Borotva
2016. szeptember 11.

Már évek óta csak ezt használom, előtte mindentől kipattogott a lábam. Könnyen és gyorsan lehet használni, sokáig marad éles, szóval 5*

eBay Ecset Szett 12 Darabos

eBay Ecset Szett 12 Darabos
2016. augusztus 6.

Egy éve megvan ez a szett és nagyon jól bírja a strapát. Meg is lepődtem, nem hullanak egyáltalán és elég puhák. Van benne 1-2 ecset amiket nem használok pl a legkissebb ferde ecsettel nem igazán lehet szép vonalat húzni de összességében ennyi pénzért megéri.

Paula's Choice Skin Balancing Oil-Reducing Cleanser

Paula's Choice Skin Balancing Oil-Reducing Cleanser
2016. július 24.

Nagyon gyengéd lemosó, szépek az összetevői :) Nem irritál, a sminket is lehozza. Tényleg egy borsónyi elég belőle így sokáig kitart majd.

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2016. július 23.

Tökéletes korrektor, nem szárít így nem emeli ki a kissebb ráncokat. Könnyen eldolgozható :) Árban is szuper! Biztosan újra veszem ha elfogy.

Catrice Lash Boost Lash Extension Fibers

Catrice Lash Boost Lash Extension Fibers
2016. július 20.

Nem szeretek semmit lepontozni,de ez teljes pénzkidobás volt, csak összeragadnak tőle a pillák és ha kifestem őket csomós lesz a végeredmény.Talán nagy nehezen el lehet úgy dolgozni, hogy ne tapadjanak össze, így inkább dúsít de az elég sok időt vesz igénybe.

Gabriel Vörösödés Elleni Szemcsepp

Gabriel Vörösödés Elleni Szemcsepp
2016. július 17.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de nekem sajnos nem mulasztja el a szemvörösséget :( Visszatérek a visine-hez.

Paula's Choice Clinical Ultra-Rich Moisturizer

Paula's Choice Clinical Ultra-Rich Moisturizer
2016. július 15.

Szeretem, igaz nincs ilyen száraz bőröm mint amire ajánlják, így egy kevés réteget teszek az arcomra. Reggelre puha bőrrel ébredek. Smink alá is tökéletes mert az alapozó amit használok kicsit szárít úgyhogy kell alá egy erősebb krém. Nagyon jól hidratál és kellemes az arcomnak valóban egész nap, ahogy a leírás ígéri.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2016. július 13.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, sajnos a szem alatti területet szárítja és beleül a kis ráncokba hiába hidratálom a bőrömet rendesen, viszont a pattanásokat jól elfedi, de mivel illatosított azokra nem szívesen teszem. Ha kontúrozni szeretném az arcom arra viszont jó.