Maja92

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Astor Eye Artist Vízálló Szemhéjtus

Astor Eye Artist Vízálló Szemhéjtus
2016. július 12.

Nem túlzás, oda vagyok ezért a tusért. Eddig nem sikerült egy tussal sem szép cicaszemet csinálni bár nem is vagyok túl ügyes ebben :D. Olvasva az itteni véleményeket ,megvettem és nem bántam meg, már elsőre sikerült szépen kihúznom vele a szemem. Ha csak vékonyabb vonalat akarok azt is könnyen lehet vele. Mély fekete színe van és nem tapadt a szemhéjamra, nem maszatolódott el ebben a nagy melegben sem.Mindenképpen újra fogom venni. :)

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2016. június 27.

Napozáshoz még nem használtam csak smink alá és teljesen elégedett vagyok vele! Nem okoz irritációt, illatmentes és valóban mattít.

Paula'a Choice Shine Stopper Instant Matte Finish With Microsponge® Technology

Paula'a Choice Shine Stopper Instant Matte Finish With Microsponge® Technology
2016. június 27.

Mintát rendeltem belőle és nemrég ki is próbáltam primerként smink alá. Esküvőre mentem és nagyon nagy hőség volt, az arcom mégis szép matt maradt több órán keresztül. (Főleg a homlokom problémás ez ügyben, de nem lett fényes az sem) Szóval a lényeg, hogy szuper termék, drága de megéri az árát! Szeretném teljes kiszerelésben is :)

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2016. június 17.

Megvettem a 48-as my love diary-t és azt kell mondjam ez a lakk simán versenyez a jóval drágábbakkal! Gyönyörű szín, fényes és tartós, már 4. napja van fent és pici kopást látok csak, pedig nem kíméltem (takarítás stb.) és fedőlakkot sem használtam.
Biztos hogy beszerzek más színeket is, nagyon jó árban van :)

Update:
Nem tudom mi történt vele de pár hét után használva már nem valami tartós, 1-2 nap és kezd lepattogni. Vettem más színeket is, azokkal is ez a helyzet pedig fedőlakkot is tettem fel (szintén essence).

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2016. június 16.

Kialakítottam vele egy rutint, heti 3 egymás utáni nap használom, rendszeresen szoktam radírozni a bőrömet is és szép tartós színt ad, nem vettem észre, hogy foltosan kopna. Nagyon megszerettem :) Éjszaka kicsit érzem magamon a szokásos barnító "illatot" de ezt elnézem neki. Újra fogom venni ha elfogy.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2016. június 15.

Jól hidratál és van benne fényvédő. Amit még nagyon szeretek benne, ahogyan előttem is írták, tényleg duzzasztja kicsit az ajkakat a mentol miatt. :) Újra fogom venni ha elfogy.

MosóMami MM Gold Natúr Ricinusolaj

MosóMami MM Gold Natúr Ricinusolaj
2016. június 10.

Hatásos hajra, szemöldökre szempillára! Ez a mennyiség pedig sokáig elég lesz :)

Paula's Choice Resist Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Super Antioxidant Concentrate Serum
2016. június 6.

Látványos a hatás már első használat után is, szebb, puhább és kisimultabb arc. Egyenlőre deluxe mintám van belőle, de azt hiszem beruházok majd a nagy kiszerelésre

New York Color Natural Matte Alapozó 12 Hours

New York Color Natural Matte Alapozó 12 Hours
2016. június 6.

A Rossmannban sikerült beszereznem, köszönöm a választ! :) Nem rossz kis alapozó, ennyi pénzért meg pláne. A fedése nekem közepes, sajnos mostanában van pár "szebb" pattanás az arcomon, azokat nem fedi el.
Nem zavar, hogy rajtam van és találtam belőle a bőrömhöz tökéletes árnyalatot, nem fényesedik át durván még órákkal később sem. Ami negatívum, hogy erősen kell alá hidratálni különben csúnya lesz a végeredmény, mintha hámlana a bőr.

Dolce & Gabbana The One

Dolce & Gabbana The One
2016. május 30.

Finom krémes illata van, elég belőle egy pici reggel és egész nap érezni.Többször dícsérték már rajtam :)