Maja92

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schwarzkopf Essence Ultime Shine Boost Hajfényfokozó Spray Diamond Color

Schwarzkopf Essence Ultime Shine Boost Hajfényfokozó Spray Diamond Color
2016. május 24.

Szép fényes a hajam miután befújom vele, az illatát is imádom! Újravenném :)

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2016. május 9.

Még nincs egy hete, hogy használom minden este, de láthatóan szebb az arcom. A pattanásaim kezdenek visszahúzódni, a hegek pedig halványodnak. Szép sima a bőröm, a pórusaim tisztábbak és kissebbek lettek, a homlokom nem fényesedik ki egész nap. Nagyon elégedett vagyok vele, örülök hogy rátaláltam. :)

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2016. május 9.

Egy szín van meg eddig belőle amit imádok. Fedőlakkal 5 nap után kezdett el minimálisan kopni ami szerintem nem rossz. Biztos, hogy szerzek még be több színt is mert nagyon szépek vannak. :)

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2016. május 7.

Nem vált be. Eleinte jónak tűnt, mert tényleg hatásosan tisztít és mivel patikákban lehet kapni, a leírás szerint nincs benne irritáló anyag, nyugodtan vettem meg és használtam. Csúnyán begyullasztotta a pattanásaimat és nagyon szárít. Mivel most is közdök acne-val, állandóan keresem mi jó, illetve mi nem a bőrömnek, és az ebben is található Sodium Laureth Sulfate nagyon nem. Mióta lecseréltem minden tisztálkodási szeremet amiben ez van javul a helyzet.
A másik dolog, hogy nekem sem igazán habzott fel.

La Roche-Posay Anthelios XL Gél-Krém Arcra SPF30+

La Roche-Posay Anthelios XL Gél-Krém Arcra SPF30+
2016. május 5.

Könnyű eloszlatni, hamar beszívódik. A homlokom kevésbé fénylik át mikor használom. Nem irritálja a bőrömet, jó kis termék. :)

Alterra Sampon Mandulával Érzékeny és Irritált Fejbőrre

Alterra Sampon Mandulával Érzékeny és Irritált Fejbőrre
2016. május 5.

Hámlott egy ideje a fejbőröm, semmi nem vált be kivéve a joghurtos pakolás, most pedig kerestem egy természetes sampont és ezzel elégedett vagyok. Jól de kíméletesen tisztít. Az illata elsőre furcsa volt de már megszerettem és az ára is rendben van.

Vichy Teint Ideal Cream SPF20

Vichy Teint Ideal Cream SPF20
2016. május 1.

Nagyon szép egységes lett tőle a bőröm, jó a fedése, nem fényesedik.Olyan érzés mintha nem lenne semmi az arcomon, más alapozóknál alig vártam, hogy lemossam és ami még nagyon fontos, semmi allergiás reakciót nem vált ki rajtam. Az ára kicsit húzós, remélem lesznek akciók mert nyárra sötétebb árnyalatot is szeretnék majd beszerezni. :)

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2016. április 26.

Update: Pár nap használat után megszűnt az hogy pereg. Azóta megvagyok vele elégedve, ezért visszajöttem, hogy jobb pontot adjak, de így sem venném újra a kezdeti kellemetlenség miatt. :(

Nagy reményeket fűztem ehez a spirálhoz az itteni vélemények alapján ami be is jött, nagyon szép pillákat lehet vele elérni (göndörítővel használom), 2 rétegben viszem fel általában, szép fekete, valóban jól építhető. De! A gondom vele, hogy szörnyen pereg, ezért nem venném újra, volt már jobb spirálom is kb. ennyi pénzért vagy picivel drágábban.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2016. április 19.

Jól bevált rúzs mattításra, a szemem alá karikákra és persze a teljes arcomra is de csak vékony rétegben mert világosít. Később fénylik át a homlokom, barátságosak az összetevői, ennyi pénzért teljesen megéri.:)

L'Oreal Revitalift Magic Blur

L'Oreal Revitalift Magic Blur
2016. április 9.

A szemem alá használom néha a kis ráncokra, nekem erre tökéletes mert szépen kisimítja őket. Anyum az egész arcára és nagyon szereti, látványos az eredmény, üde, bársonyos bőr.