Maja92

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Sublime Bronze Express Pro Self-Tanning Dry Mist Spray

L'Oreal Sublime Bronze Express Pro Self-Tanning Dry Mist Spray
2016. április 3.

Imádom! Régebben jártam szoliba tavasszal de már nem szeretnék, viszont egy kis szín jól jönne, így megvettem ezt. Szép egyenletes barnaságot lehet vele elérni, sokkal jobb mintha krémet használnék. Nekem tetszik ez a porlasztó fej, szerintem jobban szétszórja a barnító anyagot mint egy sima spray. Az ára elég húzós a mennyiséghez képest, de ezért nem vonok le csillagot. Kuponnal a Müllerben megéri megvenni. :)

s-he stylezone Big Magic Volume Ultra Volume Definiton Szempillaspirál

s-he stylezone Big Magic Volume Ultra Volume Definiton Szempillaspirál
2016. április 3.

Eleinte jó volt, szépen szétválasztotta a pillákat, intenzív fekete színe van, de kb másfél hónap múlva úgy becsomósodott, hogy használhatatlan. Ha valaki ennyi idő alatt elhasználja, annak jó lehet mert én nem mindennap spiráloztam vele.

W7 Trends Hollywood Bronze & Glow

W7 Trends Hollywood Bronze & Glow
2016. január 13.

Nagyon jó kis bronzer - highlighter, tartós és valóban nagyon természetes az eredmény vele. Nem utolsó sorban jók az összetevői is, így nem irritálja a bőrömet. Újravenném :)

Eucerin 5% Urea Nappali Arckrém

Eucerin 5% Urea Nappali Arckrém
2016. január 13.

Könnyen beszívódik, jól hidratál és nem okoz pattanásokat nem irritál. Pár hete használom és sokkal szebb a bőröm tőle, smink alapnak is tökéletes. Kár, hogy nincs benne fényvédő mert akkor nyáron is tökéletes lenne.

Dove Winter Care Tusfürdő (régi)

Dove Winter Care Tusfürdő (régi)
2015. december 30.

Nagyon kellemes illatú tusfürdő, sokáig érezni a bőrömön zuhanyzás után. Hidratál is kicsit, ami elég jól jön mivel lusta vagyok minden nap testápolózni. :D

Uma Make Up Base

Uma Make Up Base
2015. december 30.

Ez az első primer amit használok, itteni vélemények alapján vettem meg és maximálisan elégedett vagyok! Főleg a szemem alá fontos feltenni belőle mert ott mindig csúnyán összegyűlik az alapozó, hiába viszem fel szivaccsal vagy akárhogy. Ez a kis primer megoldotta a problémát :) Ha a teljes arcomra kenem szebb a bőröm, jobban terül az alapozó. Azthiszem sokáig elég lesz de ha elfogy szívesen újraveszem.

Eucerin Q10 Active Szemránckrém

Eucerin Q10 Active Szemránckrém
2015. december 20.

Elkezdtem használni megelőzés céljából és azóta sokkal szebb a szemkörnyékem. Reggelre be szoktak dagadni a szemeim,ez enyhült és a karikákat is halványítja. Sajnos nagyon érzékeny a bőröm, mindentől kipattog,kipirosodik de ettől semmi baja, azthiszem újra fogom venni. :)

Damona Szépségvitamin

Damona Szépségvitamin
2015. december 20.

Én elsősorban a körmeim miatt vettem mert állandóan letörnek.Mióta szedem (kb 2 hete) nincs ilyen probléma és mintha gyorsabban is nőnének. Nekem bevált.

La Roche-Posay Hydreane BB Krém

La Roche-Posay Hydreane BB Krém
2015. december 12.

Mintát kaptam belőle, először zsíros volt tőle az arcom, nagyon fénylett majd jobban beszívódott de elég kellemetlen érzés volt, hogy az arcomon van. A színe jól igazodott a bőrömhöz de másnapra kipattogtam tőle így biztosan nem veszem meg.

La Roche-Posay Hydreane Legere

La Roche-Posay Hydreane Legere
2015. december 12.

Kellemes állagú és illatú krém, hamar beszívódik,jól hidratál. Kár hogy nincs benne fényvédő úgy lenne tökéletes de ezért nem vonok le csillagot :)