Maja92

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bourjois Healthy Mix Korrektor

Bourjois Healthy Mix Korrektor
2015. december 7.

Régóta keresek egy jó korrektort ami nem ül bele az apróbb ráncokba és szépen elfedi a szem alatti karikákat valamint pattanásokat.Végre megtaláltam! Szuper :)

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló
2015. december 6.

Ez a legjobb testápoló! Már többször újravásároltam. Nem hagy ragacsos érzetet hamar beszívódik, kellemes az illata és szép lesz a bőröm utána :)

Bioderma Cicabio Krém

Bioderma Cicabio Krém
2015. december 4.

Pattanás utáni hegekre vettem ezt a krémet, felgyorsítja a gyógyulást. Nem okoz irritációt, jók az összetevői.Mostanában az egész arcomra ezt használom és szépen hidratál is :) Nekem nagyon bevált.

Max Factor Wild Mega Volume Vízálló Szempillaspirál

Max Factor Wild Mega Volume Vízálló Szempillaspirál
2015. november 28.

Nemrég vettem meg a Müllerben akciósan, először furcsa volt a a spirál de teljesen jól lehet vele dolgozni!
Nagyon szép pillákat csinál plusz nem pereg. Két rétegbem szoktam felvinni, spirálozás előtt mindig használok szempillagöndörítőt, nem tudom anélkül milyen lenne. Én nagyon megszerettem :)

Signal Daily White Fogkrém

Signal Daily White Fogkrém
2015. november 20.

Sok fehérítő fogkrémet próbáltam már (jóval drágábbakat is) és ez vált be a legjobban. Látványos az eredmény már első használat után is.Nekem nem csíp sehol és kellemes az íze. :)

Essence Ajakkontúr Ceruza

Essence Ajakkontúr Ceruza
2015. november 18.

Két árnyalat van meg de tervezek még beszerezni más színt is. Itteni vélemények alapján megvettem és nem csalódtam! Nem csak kontúrnak de az egész szájra is tökéletes, tartós szép színek! Egyetlen negatívum, hogy gyorsan fogy de cserébe nem drága. :)

Rimmel Salon Pro Kate Moss Körömlakk

Rimmel Salon Pro Kate Moss Körömlakk
2015. november 18.

4 szép szín van meg belőle, nagyon szeretem őket. Gyorsan szárad, egy rétegben is szépen fed már de azért mégis 2x áthúzom...:) Az ecsetével könnyen lehet dolgozni, tartóssága is szuper!

Palmolive Naturals Pampering Touch Tusfürdő (régi)

Palmolive Naturals Pampering Touch Tusfürdő (régi)
2015. november 17.

Nagyon finom az illata mint a legtöbb Palmolive tusfürdőnek, krémes az állaga, szép puha a bőröm utána :)

Make Up Factory Szemkontúr Ceruza

Make Up Factory Szemkontúr Ceruza
2015. november 17.

Ez a legjobb szemceruza amit valaha használtam! Fekete színben van meg nagyon tartós, szépen lehet vele dolgozni. Könnyű hegyezni mert nem törik össze vissza így sokáig kitart. Ha elhasználom mindenképpen ezt veszem újra.

Soliteint Arctonik Normál és Érzékeny Bőrre

Soliteint Arctonik Normál és Érzékeny Bőrre
2015. november 15.

Pár éve ezt használom és nekem bevált. Egyet értek azzal, hogy nem ettől kell csodát várni, de nem irritálja az érzékeny bőrömet, leszedi az arctisztítás után még ott maradt dolgokat, frissít és az ára is jó.