Maja92

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Inner Eye Brightening Szemceruza

Essence Inner Eye Brightening Szemceruza
2022. március 6.

Minden nap használom. Eleinte csak vízvonalra, de nemrég láttam egy videót egy elég jó sminkestől, ahol ilyen ceruzát használ szem alatti karikákra is. Ujjbeggyel dolgozza el és nem kell fixálni púderrel sem. Kipróbáltam és valóban működik, nem ül bele a kis ráncokba, viszont jó a fedése! El sem hittem. Nem irritálja a szemeimet, nincs benne rossz összetevő és szinte ingyen van. 5*

Isana Q10 Anti-Falten Lsf 30 Nappali Krém

Isana Q10 Anti-Falten Lsf 30 Nappali Krém
2022. február 8.

Jó kis fényvédős krém, már többször újra vettem. Lehet rá sminkelni is kb. 20 perc után. Viszont mióta bejött a nagy meleg, süti az arcomat...rendesen melegít :( (smink nélkül is).

Classic Nails Gellac Színes Zselé Lakk

Classic Nails Gellac Színes Zselé Lakk
2022. február 7.

A megfelelő előkészítéssel egész tartós, 1,5 - 2 hét után kezdett picit lepattogni, viszont az ecsetét egyáltalán nem szeretem, nehéz vele szépen felvinni a lakkot anélkül hogy a bőrömet is befogná. Ez az első gél lakkom, a sima drogériás lakkokkal mindig szépen tudtam dolgozni, ez viszont más.

Isana Clean & Care Micellás Arctisztítókendő

Isana Clean & Care Micellás Arctisztítókendő
2022. január 18.

Valóban nem elég nedvesek a kendők...bevizezve elhasználgatom.

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték
2021. december 29.

6.16-os árnyalatot próbáltam, sötétebb lett, első hajmosás után pedig olyan mint a dobozon. Szőkített volt a hajam alja (balayage), de csúnya rezes színe volt, ezt is eltűntette ez a hideg árnyalat. Én nagyon megvagyok vele elégedve, fényes és puha lett a hajam, nem szárított egyáltalán. Festés óta 3x mostam ki, még tartja a színét. Az őszhajszálakról kezd kopni, de még nem látszanak teljesen.

Cerruti 1881

Cerruti 1881
2021. december 14.

Egyik kedvenc illatom, hétköznapokra is tökéletes, nem tolakodó, finom és tartós.

Isana Hydro Booster Tuchmaske

Isana Hydro Booster Tuchmaske
2021. december 14.

Puhább lett az arcom tőle és kellemesen hűsített. Jól illeszkedik az arcra, nem szakadt el, nem okozott pattanásokat sem. Az államnál valamiért viszont nem akart tapadni. Ár/érték arányban jó kis maszk.

Rival Loves Me Alapozó Szemhéjpúderhez

Rival Loves Me Alapozó Szemhéjpúderhez
2021. december 8.

Csodálkozom, hogy még nem írtam róla véleményt, pedig jó ideje használom. Kiadós adag van benne, nekem a matt verzió van meg. Pici elég belőle, különben "darabos" lesz az eredmény. Valamennyire rejtett szemhéjam van, és csak ezzel nem mászik el a tusvonal, szemhéjpúder és a spirál sem tapad fel a bőrömre. Ár/érték arányban nagyon jó.

Remington Keratin Therapy Hajkefe

Remington Keratin Therapy Hajkefe
2021. december 7.

Egy sima hajkefét váltottam le erre és imádom. A hajam valóban fényesebb lett, nem gubancolódik és jól néz ki :) Aminek a legjobban örülök, hogy nincs tele hajjal fésülködés után mint a másik...

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2021. december 6.

Gondoltam, most a megszokott fényvédő helyett kipróbálom ezt, és milyen jól tettem! Kellemes, hidratált tőle az arcom, kb. 20 perccel felkenés után sminkelek és nagyon jó sminkalapnak is. Az illata nem túl erős. Nem okozott pattanást, nem csípi a szememet. Lehetne nagyobb kiszerelésben. Más termékeket is ki fogok próbálni a márkától.