Maja92

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Féria Preference Tartós Hajfesték

L'Oreal Paris Féria Preference Tartós Hajfesték
2021. november 27.

7.1-es árnyalatot próbáltam. Középbarna hajamat festettem vele, kicsit világosított rajta. A színe tetszik, olyasmi, mint a dobozon, engem nem zavart a hígabb állaga sem. Első őszhajszálakat szerettem volna vele eltűntetni, jól be is dörzsöltem a fejem tetején, főleg ahol látszanak a fehér hajszálak. Lemosás/szárítás után csalódottan látom, hogy nem fedte be őket egyáltalán...Sajnos csak utólag olvasom, hogy itt már előttem is írták, nem jó őszhajfedésre.

L'Oreal Paris Elseve Full Resist Sampon

L'Oreal Paris Elseve Full Resist Sampon
2021. november 19.

Sok drágább sampont is használtam már, de ez magasan veri az összeset. Mosás után érezhetően erősebb, dúsabb a hajam. Anyumnak is ajánlottam mert nagyon hullott a haja és miután ezt használta csökkent a hajhullás. Tetszik az illata, nem szárít, viszont jól tisztít. Megveszem a kiöblítést nem igénylő pakolást is ebből a termékcsaládból. :)

Bondi Sands Aero 1 Órás Hab

Bondi Sands Aero 1 Órás Hab
2021. november 7.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket. Ez az első hab állagú önbarnító amit kipróbáltam. Finom kókusz illata van, egyáltalán nem büdös felvitel után. Járt hozzá egy puha kesztyű, ami mosható és amivel könnyen fel lehet vinni a habot a testre. Nem szabad előtte testápolózni, csak leradírozni a bőrt. Egy órát volt rajtam, esti zuhanyzás előtt használtam. (A bőrömet előző este radíroztam le) Hamar beszívódott, nem kellett sokáig állni és várni még megszárad. A nagyon világos bőröm egy kellemes, természetes barna színt kapott. Harmadik nap után kezd el halványulni, de nem foltosan kopik. A ragacsos és kellemetlen szagú önbarnító krémek után ezt felüdülés volt használni, csak ajánlani tudom.

Balea Q10 Ránctalanító Nappali Arckrém FF30 UV-Védelemmel

Balea Q10 Ránctalanító Nappali Arckrém FF30 UV-Védelemmel
2021. november 5.

Nagyon zsíros krém. Ha rendes adagot viszek fel az arcomra, sosem szívódik, be és nem lehet rá sminkelni. Ha viszont vékonyan viszem fel, nem működik fényvédőként.

Blend-a-med Complete Protect 7 Extra Fresh Fogkrém

Blend-a-med Complete Protect 7 Extra Fresh Fogkrém
2021. október 24.

Szeretem a blend a med fogkrémeket, ez is nagyon jól tisztít, nem túl erősen mentolos, hanem kellemes az íze és sokáig érezni, fehérít is.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Coco Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Coco Hajpakolás
2021. október 18.

Kedvenc hajpakolásom, van hogy egy órát is fent hagyom, van hogy csak 5 percet. Puha, selymes, könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Sokáig kitart egy tégely a dús, hosszú hajamra. Nem öblítem ki teljesen, a hajamból. Imádom az illatát ami elég tartós, 2-3 napig érezni.

L'Oreal Paris True Match Alapozó

L'Oreal Paris True Match Alapozó
2021. október 18.

Amióta használom folyamatosan újabb pattanások jönnek ki rajtam, amik előtte nem voltak. A fedése nem valami erős, kisebb foltokat sem fed el. Az árnyalata ami egyedül jó benne, illeszkedik a bőrömhöz, de nem fogom tovább használni.

Makeup Obsession Be In Love With Eyeshadow Palette

Makeup Obsession Be In Love With Eyeshadow Palette
2021. augusztus 22.

Hétköznapi sminkhez kerestem palettát és erre esett a választásom. Főleg a matt neutrális színeket kedvelem, néha kedvet kapok a csillámokhoz is. Ez a paletta gyönyörű, nagyon szép színek, könnyen satírozható és tartós is.(használok szemhéjalapot)

Blend-A-Med 3D White Luxe Glamour Fogkrém

Blend-A-Med 3D White Luxe Glamour Fogkrém
2021. augusztus 12.

A csomagolása/doboza már nem olyan mint itt a képen hanem az egész lila. Kellemes ízű és valóban fehérít. Sokáig friss leheletet biztosít.

Essence Make Up and Baking Sminkszivacs

Essence Make Up and Baking Sminkszivacs
2021. július 31.

Örülök, hogy ezt vettem meg, nem pedig más drogériás szivacsot. Puha, a víztől megdagad és szépen el lehet vele dolgozni az alapozót/korrektort. Hasonló a Real techniques szivacshoz, csak ez olcsóbb.