Maja92

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Clean + Care Milde Reinigungsmilch

Isana Clean + Care Milde Reinigungsmilch
2021. július 5.

Reggelente használom (estére erősebb lemosót szoktam), kellemes illata van, nem irritál és nem szárít. Ára baráti és sokáig elég, szeretem. :)

Herbária Herbcell Szemkörnyékápoló

Herbária Herbcell Szemkörnyékápoló
2021. június 2.

Érzem, hogy hidratál, de nekem sajnos bántja a szememet. Reggelre be is vörösödik. Minek bele parfüm?

Yves Rocher Kétfázisú Regeneráló Éjszakai Szérum

Yves Rocher Kétfázisú Regeneráló Éjszakai Szérum
2021. május 23.
(!)

Ez egy kis csoda! Két hete használom már, én is tesztelésre kaptam. Olajos állagú szérum, de nem folyik le az arcról, hanem lassan beszívódik, nem hagy zsíros utóérzetet. Először kicsit többet vittem fel az arcomra a kelleténél, aztán rájöttem, hogy kisebb mennyiség is elég, szépen el lehet oszlatni. Finom, luxus illata van. Az összetevői nagyon jók, normál, érzékeny a bőröm, de nem okozott irritációt vagy pattanást. Reggelre szép kisimult bőröm lett tőle, még kevés alvás után is. Bátran merem ajánlani. :)

Tresemmé Keratin Smooth Hővédő Spray

Tresemmé Keratin Smooth Hővédő Spray
2021. május 22.

Eddig szeretem. A szórófeje sokkal jobb mint az előző terméknek amit használtam. Ezzel egyenletesen be lehet fújni a hajat. Sokkal fényesebb a hajam amióta használom, és legalább 3 napig egyenes is marad. Nem vettem észre, hogy szárítana, nekem bevált.

Garnier Hyaluronic Aloe Pórusminimalizáló Arclemosó Gél

Garnier Hyaluronic Aloe Pórusminimalizáló Arclemosó Gél
2021. május 11.

Jól tisztít de ennyi pozitívat tudok róla csak mondani. Pár hétig használtam, de szárított, főleg az orrom és környéke hámlott is tőle.
A hialuronsavnak lemosókban úgy tudom nem sok értelme van, de lehet, hogy tévedek. Nem néztem meg vásárlás előtt az összetevőket, igazából megfogott a "96%-ban természetes eredetű összetevők" felirat...De sajnos SLS van benne, ráadásul elől.

Secret Rosewater Krémdezodor

Secret Rosewater Krémdezodor
2021. május 2.

Kellemes illatú és jól dezodorál. Kicsit drágább mint a többi deo, de hatásos.

Update: Megvettem a "sima" verzióját, ami nem használ. Aminek rácsos a teteje, az jól működött rajtam, a fenti véleményem arra vonatkozik.

Schwarzkopf Gliss Split Ends Miracle Sampon

Schwarzkopf Gliss Split Ends Miracle Sampon
2021. március 18.

Mióta használom iszonyat száraz a hajam és száll. Nem győzök rá hajvégápoló olajat tenni, de az sem segít rajta.

Dr. Chen Kollagén Max Plus Tabletta

Dr. Chen Kollagén Max Plus Tabletta
2021. március 17.

Párszor újra vettem már és nagyon jó. Teltebb az arcbőröm, segít az apró ráncokon is. A szemem alatti rész teltebb, talán ennek örülök a legjobban mert ez eléggé zavar magamon. Amikor először kezdtem el szedni 2 hét után éreztem/láttam eredményt. Csak ajánlani tudom! Érdemes pl Rossmann kuponnal megvenni, mert tényleg drágább lett és mostanában nem is akciózzák.

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó
2021. január 30.

2 hete használom és a kedvencem lett! Nagyon szép természetes a hatása, az állaga pont jó. Sikerült olyan árnyalatot találnom belőle, ami neutrális és nem sárga. Van benne fényvédő és nem okoz pattanást. Tartós, egész nap fent marad, este felé szoktam kicsit púderezni. Szép az üvege, a kupak rose gold, Imádom! Ráadásul fél áron jutottam hozzá a Rossmannban :D

Perl Weiss White By Night Fogfehérítő Gél

Perl Weiss White By Night Fogfehérítő Gél
2021. január 27.

Nagyon jó! Már egy alkalom után is láthatóan fehérít. Zselés anyag, éjszakára felkenem a fogaimra és ha iszok vizet, akkor sem jön le.