Maja92

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2021. január 7.

Nagyon jó! Eddig a Carmex vált be nekem a legjobban, de az itteni vélemények alapján megvettem ezt és nem csalódtam.

Isana Hydro Booster Maske

Isana Hydro Booster Maske
2020. december 13.

Már elég régóta veszem újra, mióta rátaláltam ezt használom ősszel és télen minden este, vékony rétegben (kinyomkodom egy üres tégelybe). Nagyon jól hidratál, reggelre puha és sima az arcom. Nem okoz semmilyen irritációt. A parfümöt kihagyhatták volna belőle.

Maybelline Master Prime Pore Minimizing Primer

Maybelline Master Prime Pore Minimizing Primer
2020. november 21.

Ez egy jó kis primer. Kicsi elég belőle, szépen terül rajta az alapozó és valóban kevésbé láthatóak a pórusok.
Nem okozott irritációt. Sminkem egész nap tart.

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2020. november 21.

Számomra nagyon kedves illat. Talán ezzel a szóval tudom a legjobban jellemezni: Kedves.:)
Édes, de nem töményen, hanem épp amennyire kell.
Finom nőies és nem harsány, hívalkodó. Hétköznapokon is fújjható parfüm, őszre/télre. Most ez a kedvencem és egy darabik az is marad. Minden nap alig várom, hogy magamra fújhassam. Egy csillagot azért vonok, le mert én sem érzem magamon sokáig (kb. 3 óra múlva már nem, vagy csak nagyon enyhén).

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2020. november 12.

UPDATE:

Valamit változtattak a formulán. Úgy fél évig nem festettem a hajamat, most gondoltam mégis jó lenne, mert zavarnak az ősz hajszálak. Direkt a világos jeges barnát vettem meg, a sima jeges barna helyett, hogy ne legyen sötét, erre fekete lett. Ez kicsit túlzás, hogy egy világos árnyalatból is fekete lesz a végeredmény. A hajam puha és selymes lett, de nagyon ammónia szaga volt a festéknek. Biztos, hogy fog világosodni pár hajmosás után, kérdés, hogy mennyit.... Majd jövök updatelni.

Eddig Casting creme gloss-t használtam amivel megvoltam elégedve, de most gondoltam kipróbálom ezt, a 4.15 árnyalatot és teljesen megvagyok vele elégedve. Szép lett a végeredmény, elsőre persze sötétebb, 1-2 hajmosás után olyan mint a képen, puha fényes lett a hajam ami elég hosszú, hátközép alá ér, de elég volt egy doboz, szépen el tudtam oszlatni.

Fa Divine Moments Tusfürdő

Fa Divine Moments Tusfürdő
2020. november 4.

Nagyon erős illata van, mintha parfümmel lenne tele öntve és szárít is. Elhasználtam, de nem veszem újra.

Miyo Impressive Liner

Miyo Impressive Liner
2020. november 4.

Könnyű vele szép vonalat húzni, mély fekete, pigmentált, de pár órán belül feltapad a szemhéjjampra és érzem, hogy ragad.

J.Fenzi Ardagio No More The Same EDP

J.Fenzi Ardagio No More The Same EDP
2020. október 16.

A sok jó vélemény miatt rendeltem meg "vakon" ezt a parfümöt. Elsőre nem erre számítottam, már kezdek vele megbarátkozni. Leszáradás után egészen kellemes illat és tartós is.

Nivea Micellair Rózsavizes Micellás Arclemosó Gél

Nivea Micellair Rózsavizes Micellás Arclemosó Gél
2020. október 8.

Kellemes illata van, jól tisztít, de nem szárít és nem okoz irritációt sem. Lehet, hogy még újra veszem ha elfogy.

Miyo Transparent Finish Loose Powder

Miyo Transparent Finish Loose Powder
2020. október 8.

Nagyon jó ár/érték arányú púder! Már használom pár hónapja napi szinten és még mindig elég sok van benne. Főleg szemem alatt tartom fontosnak, hogy szépen fixálja a korrektort, de az egész arcomon szépen mutat. Jó lenne ha pl. a Rossmannban is lehetne kapni.