Maja92

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation
2020. augusztus 25.

UPDATE:
Jöttem felpontozni! Kiderült, hogy nem ez okozta a pattanásokat. Nagyon megszerettem, a fedésével és tartósságával is elégedett vagyok. nincs maszk hatása, nagyon szépen mutat a bőrön.

-Egyelőre 3 csillagot adok neki, még tesztelem. Mióta használom pattanásos lettem, de nem vagyok benne biztos, hogy ettől a terméktől.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2020. július 17.

Új kedvenc spirálom lett! Egy rétegben is szép pillákat csinál, de két rétegben göndörítővel majdnem műszempilla hatású. Amit viszont a legjobban szeretek benne, hogy nem tapad fel a szemhéjamra, nem pereg le. Könnyű lemosni is, az ára baráti. Biztos, hogy újraveszem.

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál
2020. július 4.

A vízálló változata van meg és valóban vízálló, a hatása egész jó, ha használok göndörítőt. Napközben felkenődik a szemöldököm alá, ami elég idegesítő, ezért nem szívesen használom.

Max Factor Healthy Skin Harmony Miracle Foundation SPF20

Max Factor Healthy Skin Harmony Miracle Foundation SPF20
2020. május 26.

Csalódás ez az alapozó. Előzőleg a szintén Max Factor ageless elixir-t használtam amit imádtam minden szempontból ami egy alapozónál fontos, de már nem lehet kapni. Ezt választottam helyette. Nem lehet szépen eldolgozni, vagy csak nagyon nehezen, mert foltos lesz a végeredmény. Az árnyalat túl sárgás, a fedése kb. 0, a kissebb bőrhibákat sem fedi el. Mióta használom, kis pattanások is kijöttek...Fényesedik napközben. A fényvédő az egyetlen plusz pont, de azt egyébként is használok alá.

Remington S5506GP Hajsimító

Remington S5506GP Hajsimító
2020. február 18.

Nagyon tetszik ez a hajvasaló, amit ígér teljesíti. Hamar felmelegszik, hosszúak a lapjai, nem tépi a hajat mint a régi hajvasalóm. Ajándék szettben vettem meg, jár hozzá egy táska is ami igaz, hogy jól néz ki, de a hajvasaló sajnos nem fér bele.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Strawberry Sorbet

eos Smooth Sphere Lip Balm - Strawberry Sorbet
2020. február 14.

Kicserepesedett számat szinte rögtön rendbe hozta, jó az illata/íze. Most a Rossmannban akciós, a teljes árat nem hiszem, hogy kiadnám érte, bár nagyon tetszik a csomagolása! Olyan cuki:)

Max Factor Ageless Elixir 2in1 Alapozó és Szérum

Max Factor Ageless Elixir 2in1 Alapozó és Szérum
2019. november 24.

Nagyon jó a fedése, nekem problémás a bőröm, sajnos volt min tesztelni. Nem szárít, inkább hidratál és a végeredmény nem matt hanem picit fényes. Nekem télre tökéletes. Van benne fényvédő és szérum is egyben. Az illata kellemes, de erős és sokáig érezni, ez kicsit számomra zavaró, ezt leszámítva szerintem ez egy jó kis alapozó. :)

Lovely Fast Dry Gyorsan Száradó Szemhéjtus

Lovely Fast Dry Gyorsan Száradó Szemhéjtus
2019. november 21.

A sima lovely tus nem volt, így ezt vettem meg. Tényleg gyorsan szárad, egész nap fent marad, nem kenődik. Ami viszont nem tetszik benne, hogy nem elég fekete, inkább sötétszürke.

Max Factor Masterpiece Max Szempillaspirál

Max Factor Masterpiece Max Szempillaspirál
2019. november 21.

Kicsit csalódás nekem ez a spirál. Azt hittem látványosabb eredményt lehet vele elérni, de nem sok mindent csinál a pillákkal. Plusz pont viszont, hogy nem kenődik egyáltalán és szép fekete a színe. Szerencsére nem teljes áron vettem meg, elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Bioextra Argán Olaj

Bioextra Argán Olaj
2019. november 3.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, szereti a bőröm, reggelre puha lesz:) Irritációt nem okoz, örülök, hogy megvettem.