Maja92

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Make Up Factory Sensitive Eye Shadow Base

Make Up Factory Sensitive Eye Shadow Base
2019. március 23.

Elsőre furcsa volt az olajos állaga, én az ujjammal viszem fel. Egész nap helyén marad a szemsmink, pedig zsírosodik a szemhéjam napközben, de ha ezt használom semmi baja. Imádom! És tényleg csak pici kell belőle...

Essence Lash Princess Sculpted Mascara

Essence Lash Princess Sculpted Mascara
2019. március 8.

Nem lenne vele bajom, ha nem tapadna fel a szemhéjamra és nem maszatolódna, mert így semmit sem ér. Már bánom, hogy nem a szokásos Maybelline spirált vettem meg...

Kiss Blooming Lash

Kiss Blooming Lash
2019. január 4.

Nem pont a képen látható szempilla van meg, hanem egy másik fazon (True volume lash - Ritzy). Ez az első Kiss szempilla amit megvettem és egyszerűen szuper! Azt hittem 3-4x tudom majd újra feltenni, de ennél többször használtam és semmi baja. Mindig leszedem róla a ragasztót, ami könnyen lejön a pillának pedig semmi baja. A hozzá tartozó ragasztó is tökéletes. Gyorsan szárad, egész nap tart, nem jön fel a széleken sem és nem bántja a szememet. 2000 Ft-ért nagyon megérte! :)

Aura Adhesive Clear Áttetszőre Száradó Műszempilla Ragasztó

Aura Adhesive Clear Áttetszőre Száradó Műszempilla Ragasztó
2018. december 28.

Sajnos nem volt épp készleten a kedvenc ragasztóm (eylure clear), így ezt rendeltem, mert jókat olvastam róla. Én is ugyanazt tapasztalom, hogy egyszerűen nem ragad, folyik szanaszét...

Eucerin Sun Sensitive Protect Napozó Krém Arcra FF30

Eucerin Sun Sensitive Protect Napozó Krém Arcra FF30
2018. december 28.

Másodszor vettem újra ezt a fényvédőt, egyszerűen tökéletes! Nyáron is Eucerint használok (oil control) de ősszel és télen amikor száraz a bőröm, kellett valami ami jobban hidratál. Nem okoz pattanásokat, kicsit nehezen szívódik be, kell 20-30 perc mire sminkelhetek rá. Ár-érték arányban szuper!
Régebben sokféle fényvédős krémet próbáltam (Bioderma, LRP) de mindegyiktől kipattogtam. Mindennapi használat mellett több mint két hónapra elég és nem kell alá más hidratáló krém.

Essence Awesometallics Metal Shock Lip Paint

Essence Awesometallics Metal Shock Lip Paint
2018. december 7.

Egyedül a színe szép, de használhatatlan. Nem lehet szépen feltenni mert foltos és kenődik.

Revers Contour & Matt Ajakkontúrozó és Satírozó Ceruza

Revers Contour & Matt Ajakkontúrozó és Satírozó Ceruza
2018. október 15.

Rendeléshez választottam ajándékba egy szép bordós színt. Nagyon szeretem használni, pigmentált, tartós. Szeretnék több színt is beszerezni :) 5/5

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30
2018. szeptember 29.

Mintát próbáltam belőle, de nem venném meg a teljes kiszerelést. Fél óra alatt sem szívódik be teljesen, nem lehet rá sminkelni mert lehámlik az arcról. Szemkörnyékre is használtam és irritálta a szememet.

Evana Natural Eyeshadow Palette

Evana Natural Eyeshadow Palette
2018. augusztus 22.

Nekem a másik van meg nem ami a képen van, de ezt is szeretném beszerezni. Gyönyörűek a színek és nagyon pigmentáltak, tartósak. Nem tudok rosszat mondani, ennyi pénzért (kb. 2000 Ft makeup plázán) ajándék. :))

Evana Luxury Transparent Púder

Evana Luxury Transparent Púder
2018. augusztus 22.

Szeretem,a szemem alatti bakingelésre is használom és szépen a helyén tartja a korrektort. Pár óra után fénylik az arcom, de ez inkább a nagy melegnek köszönhető, nincs az a púder ami ezt kibírja. :) Nekem is tetszik, hogy nem fehér, hanem sárgás színű és jó nagy adag, elég lesz egy darabig.