Maja92

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2018. július 7.

Szemkörnyékre lehet ezt használni? Eddig 2x próbáltam, de eléggé csípi..:(

Balea Totes Meer Maske (régi)

Balea Totes Meer Maske (régi)
2018. május 25.

Újravevős! Az államon szoktak kjönni gyulladt pattanások néha, csak erre a területre használom az arcomon. Már egy használat után szépen lehúzta a gyulladást, másodszor pedig halványodtak is. Kicsit büdi de nem zavar mert jól működik. Egy üres tégelybe kinyomtam mind a két tasakot így praktikusabb, nem szárad be :)

Body & Soul Makeup Ei

Body & Soul Makeup Ei
2018. május 19.

A real techniques után amit nagyon szeretek, gondoltam kipróbálom ezt, de hatalmas csalódás. Kemény, a víztől sem puhul meg. Ahogy előttem is írták nem lehet vele szépen dolgozni.

Nivea Essentials 24h Intenzív Hidratáló Éjszakai Arckrém

Nivea Essentials 24h Intenzív Hidratáló Éjszakai Arckrém
2018. április 6.

Nagyon jó krém, nem okoz pattanásokat és szépen hidratál. Nappalra is van, hogy ezt használom ha szárazabb a bőröm, (utána fényvédő), smink alá is tökéletes.

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás
2018. március 28.

A legjobb hajpakolás, amit eddig próbáltam. Az illata is szuper. A Rossmannban le volt árazva mert megszűnik így 2-őt vettem, remélem sokáig elég lesz.

L'Oreal Paris Hydra Specialist Hidratáló Szemkörnyékápoló

L'Oreal Paris Hydra Specialist Hidratáló Szemkörnyékápoló
2018. január 26.

Nem akarom teljesen lepontozni, mert nem tudom 100% biztosan, hogy ennek a krémnek köszönhető-e, de a szemem sarkában apró ráncok jelentek meg, kiszáradt ott a bőr amióta használom (pár hete). Eleinte azthittem a hideg időtől van így még többet tettem fel, de nem hidratálta. Biztos, hogy nem használom el.

L'Oreal Paris Nutri-Gold Tápláló Nappali Arckrém

L'Oreal Paris Nutri-Gold Tápláló Nappali Arckrém
2017. december 30.

Nagyon szeretem ezt a krémet, pedig féltem egy kicsit megvenni, mert érzékeny a bőröm, de ebben nincs semmi ami irríitálná. Jól hidratál, smink alapnak is tökéletes. Bár a csomagolásán nincs feltüntetve fényvédelem, de az összetevők között van Drometrizole Trisiloxane kémiai fényvédő, amiről csak most olvasok de mindenképpen örülök neki! Biztos, hogy újra fogom venni.

Sensodyne Repair&Protect Whitening Fogkrém

Sensodyne Repair&Protect Whitening Fogkrém
2017. december 25.

Sajnos problémásak a fogaim, hiába ápolom őket alaposan...mióta ezt a fogkrémet használom nem érzékenyek és valóban fehérít is.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. december 21.

Nem sok mindent csinál a pilláimmal pedig elég hosszúak, inkább csak befesti őket és ennyi. Nem jön le napközben, de ha ezt használom gyakran szúrja valami a szememet, emiatt nem tudom azt mondani, hogy egy próbát megért. Biztos, hogy nem veszem újra.

Eylure Lashfix Strip Lash Adhesive

Eylure Lashfix Strip Lash Adhesive
2017. december 10.

Eddig ez a ragasztó vált be nekem a legjobban, tényleg gyorsan szárad nem kell sokáig várni még kicsit ragadós lesz és szépen fent marad a szempilla egész nap. Nem irritálja a szememet.Szeretem, hogy nem kinyomós hanem van hozzá kis ecset.