majorfanny

Regisztráció dátuma: 2014. június 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum
2015. július 24.

Használtam belőle tasakos és deluxe mintá(ka)t is, most gondolkozom a teljes kiszerelésen. Az 5*ból és ebből már rá lehetett jönni, hogy imádtam!:) Kombinált a bőröm, ezért választottam ezt és nem a sűrűbb, nehezebb verzióját. Ebben több az olyan antioxidáns, ami gyulladáscsökkentő is egyben, tehát segít a pattiknál + van benne C vitamin is ami pedig a foltoknál és nekem mindkettőből jutott (szerencsére már nincs annyi, mint kb. fél évvel ezelőtt, amikor még mindenféle alkoholos és egyéb "hasznos" összetevős krémet kentem a fejemre). Hámlasztós napokon nem használtam csak másnap hidratáló alá. Szerettem használni, gyönyörű lett tőle a bőröm!

Paula's Choice Resist Weekly Resurfacing Treatment

Paula's Choice Resist Weekly Resurfacing Treatment
2015. július 7.

Amikor elkezdtem okosan ápolni a bőrömet és kialakítottam a profi rutinomat, egyből ebből rendeltem mintát, mert biztosra akartam menni. Nem bántam meg, a kedd reggelek mindig örömteliek, mert babapopsi bőrre ébredek. Próbáltam kézzel és vattakoronggal is felvinni, de hámlasztót nem szeretek felvinni kézzel így maradt a vatta. Télen vártam fél órát és csak utána kentem rá a hidratálót, most nyáron már nem kenek fölé semmit. Nekem még nem okozott semmi problémát, remélem nem is fog.

Rimmel Wonder'full Szempillaspirál

Rimmel Wonder'full Szempillaspirál
2015. július 7.

1900 ft-ért vettem a DM-ben még év elején, mert a Lash Princess után kellett valami szilikonkefés is (azon kevesek közé tartozom, akik ezt preferálják:D). Nem bántam meg, ez is hozta a műszempillahatást, nem pergett, a színe is jó volt, szépen dúsított, hosszabbított és szétválasztotta a pilláimat. Most visszatértem a Lash Princesshez, de ezt is bármikor újravenném!

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2015. július 6.

1200 ft-ért ilyen jó spirált nem minden nap talál az ember lánya! Dús és hosszú szempilláim vannak, csak épp színük nem nagyon van (pedig barna a hajam). A hosszabb részével szétválsztok, a rövidebbikkel hosszabbítok és dúsítok + szempillagöndörítő és így gyönyörű műszempillahatást érek el. Nekem nem nagyon pereg és nem is maszatolódik, már a másodikat fogyasztom. Imádom!

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2015. július 6.

A 35-ös On and on Bronze árnyalat az enyém és imádom. Pont ilyen színt kerestem, mert szépen kiemeli a kék szemem. Egész szemhéjra vagy csak tusvonalként is remek, a 24 óra azért túlzás, de tényleg tartós. Más árnyalatok beszerzését is tervezem!

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2015. július 6.

A KM-es vélemények miatt egyből ezt rendeltem és én sem csalódtam! Hámlasztok minden 2.nap (kivéve hétvégén) szóval kötelező minden reggel nem spórolva felkenni és még így is majdnem fél évig elég volt egy tubus tehát az ár-érték aránya szuper! Nekem nincs vele semmi gond, nem szárít, pont jól mattít, szépen egységesít, biztonságban érzem vele magam és jobb utána tükörbe nézni. Sminkelős napokon 5 percet várok és csak utána kenem rá az alapozót, de csak valamilyen eszközzel (ez általában ecset, de néha BB-dupe) nehogy elmaszatoljam. Télen kicsit sötét volt a falfehér bőrömhöz de az alapozó megoldotta a problémát. Abszolút csodaszer, megér minden forintot!

Maybelline Dream Pure 8-In-1 BB Krém

Maybelline Dream Pure 8-In-1 BB Krém
2014. augusztus 26.

Közepesen fed, ha felvitel előtt Mannaszappannal(Ében) megmosom az arcomat kb. 1órán át matt lesz a bőröm.ha púderezek is felé nagyon jó. Azért a 4*, mert nem ez a legjobb, de azért megteszi.

UPDATE: Mostanában kezdtünk nagyon rosszban lenni!:( Csúnyán kiemeli a száraz részeket, a pattanásokat, maszkhatás és nem egyáltalán nem tartós. Akciósan vettem, de ha ingyen lenne sem kéne. Egy csillagot sem érdemel!

Avon Be... Romantic EDT

Avon Be... Romantic EDT
2014. augusztus 14.

Nagyon sokan lehúzták előttem, de én imádom! Az illata tényleg olyan, mintha bazsarózsával dörzsöltem volna be magam. Nem a legtartósabb, de az illata kárpótol! :)

Oriflame Beauty Conceal Kit - Korrektorkészlet

Oriflame Beauty Conceal Kit - Korrektorkészlet
2014. augusztus 13.

A zöld részét nem használom, mert nagyon látszik a púder alatt de a pirosságot nem húzza le. A szem alatti karikákra való borzalmas. Túl fehér és ő sem használ semmit, szinte mégjobban kiemeli a hibákat a zöld társával egyetemben. A barna korrektor szépen fed, én azt használom a szemem alá is, ott is egész szép eredményt produkál. Tehát a 3 részből 1 az, ami használható a többinek a kukában lenne méltó helye. Ha lehetne 3,5*- ot adnék.

Isana Körömlakklemosó

Isana Körömlakklemosó
2014. július 19.

A legjobb! De tényleg! Mindent levisz, és nem kell "órákig" egy körmöt mosni, mint a többivel. Ha tehetném 10*ot adnék!