makeupmama

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Johnson's Cottontouch Babaápoló

Johnson's Cottontouch Babaápoló
2019. június 29.

Nagyon jol teszi a dolgat, en imadom az illatát, puha tole a bor, irritaciot nem tapasztaltunk, biztos h ujraveszem

Catrice One Drop Coverage Weightless Korrektor

Catrice One Drop Coverage Weightless Korrektor
2019. március 8.

Annyira de annyira jo lenne HA nem oxidalodna. Nagyon jo a formula, nem szarit, egesz jol is fed, de a legvilagosabb is sotet lesz. 😭 Talan nyárra, ha lesz egy kis szinem jo lesz. Sajnalom nagyon mert amugy nagyon jó.

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2019. március 8.

Szerelmem! Felváltva használom a niacinamidessel, es nagyon sokat javult a bőröm állapota. Nem tudom hogy a tul erzekeny boron rendben van e, de nalam csodaszer.

Essence Ho!Ho!Ho! Highlighter Ecset

Essence Ho!Ho!Ho! Highlighter Ecset
2018. december 6.

Naaaaaaagyon cuki! Orakig tudnek jatszani vele 😅 de hogy irjak valamit a funkciorol is, eleg tomor, nagyon puha, tokeletes pirositashoz, konturhoz, bronzositashoz, en leginkabb bronzositok vele, a highlitert nem probaltam, de en jobban szeretem a kisebb feju ecsetet arra a celra. 10/10 well done essence!

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset
2018. december 6.

Szemoldikre hasznalom en is. Nagyon ritka, hogy ilyek kis es vakony feju ecsetet talalok. Geles termekkel olyan vekony vonalat huz mint egy hajszal. Nem is tudom hany eve hasznalom mar. De eddig ennel jobban nem talaltam meg. Az ABH ecset az ami ilyen jo, de ez arban a toredeke csupan annak, igy ha lehetne 100/100 at adnek.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. július 2.

Tobbet vartam tole, sajna nekem se jobb de nem is rosszabb a borom allapota tole. Elhasznalom mert miert ne, de sajnos kicsit csalodas.

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír
2017. február 16.

Nagyon szeretem mar a 3. Tubust hasznalom! . Az en borom imadja! 10*

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2017. február 16.

Maga a termék nem egy csodaszer, de 4*ot megér. Tényleg jól fed, nagyon szép a bõrõn, nem ül bele a ráncokba, szeretem! Nincs olyan alapozo amit 5*ra értékelnék. Eddig sajnos még nem találtam meg. Ami negatívum, az a sminkesek az üzletben. 3 az-az 3 alkalommal mentem vissza, hogy rossz a szín. Utána magamnak kerestem meg a színt és hopp elsöre sikerült. Ök profik, és 11ezres alapozoról beszélünk, szimplán oda kéne figyelni a vásárlokra.

Gosh Foundation Drops SPF10

Gosh Foundation Drops SPF10
2015. november 25.

Amit első körben el tudok rola mondani, hogy ahhoz képest, hogy drogerias alapozorol van szó nálam nagyon szuperül teljesít. Kombinált bőröm van igy par óra után átfényesedik, de puderrel mattithato. Közepesen fed, kevés is elég belőle, es abszolut NEM MASZKOST!!! És ami szamomra a legfontosabb, remekül hidratál. Nem gondoltam volna róla. Olajos bőrűeknek nem hiszem, hogy túl jó lenne viszont szaraz borre tuti kis alapozo!

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon
2015. április 23.

Minden szupi szuper ha ezt a sampont hasznalom! Nagyon szepen tisztít, gyönyörű lesz tőle a hajam! Balzsamjával együtt használom es nekem most o a tökéletes. Fényes lesz tőle a hajam!!!!!!! Nálam ez nagy szó mert baromi fakó ugy egyebkent. Szóval 5*