makeupmama

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2015. április 14.

En nagyon szeretem! Az illatát a bizsergető hűsítő érzést! Hidratáló, ajakapolorol van itt szo. Sminkeles előtt feklenem es mire a ruzshoz erek erezhetoen puhabb a szam es konnyebb ruzsozni is! Nalam 5x5 *

IsaDora Eyephoria Szemhéjpúder

IsaDora Eyephoria Szemhéjpúder
2014. augusztus 2.

Gyönyörű! Én a 05-ös Chrome árnyalatot vettem meg ami egy ezüstös csillogású pezsgő szín. Szárazon és nedvesen is használható, nagyon jól tapad nem porol egy kicsit sem, ez annak köszönhető hogy az állaga tényleg vmi. nagyon selymes nagyon finom. Tartósságát tekintve, alappal kibírt egy egész átbulizott estét, alap nélkül még nem próbáltam. Csodaszép!! Nem a legolcsóbb egy színért, de abszolút megérte.

Pro Series Frizz Control Öblítést Nem Igénylő Krémpakolás

Pro Series Frizz Control Öblítést Nem Igénylő Krémpakolás
2014. június 9.

Hajam: szalmaszerű göndör, gyakran vasalom, vagy sütöm be, száraz! naggyoon száraz!
És a lényeg: :) Imádom azt amit a hajammal művel! Puha fényes ragyogó selymes! Mintha nem is az én hajam lenne. Soha nem gondoltam volna hogy megtalálom a tökéleteset de Ő az!! :D Csak ajánlani tudom! nem nehezíti el a hajat nagyon kellemes az illata. 10* :D

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2014. június 9.

Végre beszereztem ezt. Már régóta vágytam rá de valahogy sose vettem meg vagy mikor akartam épp nem volt.
Állaga: nagyon kellemes krémes, könnyen siklik. Színe: nagyon szép fekete igazán fekete fekete! Tartósság: nálam egy egész munkanapot kibír! (6.30- 21-ig vagyok sminkben addig el nem mozdul! ) az amit hozzá adnak ecset nálam nem nyert vagy egy ferde lapos vagy egy vékony tus ecsetet használok a felviteléhez. de amúgy nagyon jó kis cucc ez az a helyzet! 5 *

The Body Shop Shimmer Waves Pirosító

The Body Shop Shimmer Waves Pirosító
2014. május 30.

Igazából én csak highlighterként használom pirosítónak túl világos az árnyalat. Viszont ez az a termék ami soha nem fog elfogyni, mert nagyon erős a fénye így tényleg nagyon kevés kell belőle.

The Body Shop Skin Primer Matte-It

The Body Shop Skin Primer Matte-It
2014. május 30.

Jó kis termék ez azt kell hogy mondjam. Színtelen gél ami nagyon szépen mattítja az arcot. Én csak különleges alkalmakkor használom, vagy ha tudom, hogy sokáig nem tudok tükör közelében lenni és sminket igazítani a nap folyamán. Az hogy a sminket tartóssá teszi-e azt nem tudom, nekem ugyan úgy fent marad az alapozó egész nap vele mint nélküle. Ha elfogy biztos újraveszem.

Avon Clearskin Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre

Avon Clearskin Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre
2014. május 4.

Nekem ez az egyetlen tonik amitől nem lett még több pattanásom! Kifejezetten szeretem a hozzá passzoló arclemosóval és krémmel használom és nagyon jól lehúzza a pattanásaimat. Sajnos jó sok van belőlük. Soha nem gondoltam volna, hogy egy avonos termék lesz az ami ennyire beválik mint arclemosó. Csak azért 4* mert nem próbáltam mindent és bízom benne, hogy találok drogériás viszonylatban hasonló jót és nem lenne macera a rendelés.

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2014. május 4.

Szép színek egész, jó fedés, de tartósság az 0! Olyan gyorsan se szárad mert kell a 2 réteg a jó fedéshez és akkor már ott vagyok, hogy ugyan annyi idő alatt szárad meg mint egy drágábbik társa. De az, hogy kb. 1 órát sem bírt ki úgy, hogy volt alaplakk és fedőlakk is nevetséges! 3* maximum!!

Remington S6500 Sleek And Curl Hajsimító

Remington S6500 Sleek And Curl Hajsimító
2014. május 4.

Nagyon szeretem!!! :) Megvan már vagy másfél éve és egyszerűen IMÁDOM! :D Erős vastag szálú hajam van és sok is de ennek ellenére gyorsan pár simítással megvagyok. nagyon gyorsan felmelegszik pikk- pakk kész a sima vagy göndör vagy hullámos haj. nagyon egyszerű kezelni! :)

Axe Anarchy Women Deo Spray (régi)

Axe Anarchy Women Deo Spray (régi)
2014. május 3.

Az illata tényleg jó és sokáig is tart de mint izzadásgátló ... hát kb. nulla. :( nagyon sajnálom, remélem legközelebb kijön vmi. hasonló jó illattal és izzadásgátló tudással mert akkor lecserélném a Rexonámról de addig csak porosodik.