makeupmama

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

e.l.f. Essential Brightening Eye Color Quattro Szemhéjpúder

e.l.f. Essential Brightening Eye Color Quattro Szemhéjpúder
2014. május 3.

Én nem is értem, hogy mások hogyan tudják ez használni. Számomra használhatatlan :D nagyon porol, pigmentáltsága a nullával egyenlő, mire végre egy kis színt sikerül kinyernem belőle elsatírozni nagyon nehezen lehetett, és 1 órát sem bírt ki. Ennél rosszabb "palettát vagy mi" még soha nem használtam. Örülök, ha másnak sikerült. Már azon is gondolkodtam h kifogtam vmi. selejteset... :D szóval az a 400 ft amennyibe kb. került, még annyit sem ért meg! sajnálom

Makeup Academy 12 Shade Undressed Palette

Makeup Academy 12 Shade Undressed Palette
2014. május 3.

Igazából eléggé szeretem, de mégsem adok rá 3 csillagnál többet. Pigmentáltsága közepesnek mondható egyértelműen sleek "koppintás". Megvettem ezt is kíváncsiságból és nappalra csak ezt használom csak estére veszem elő a sleek palettát hiszen az erősebb szín sokkal pigmentáltabb és tartósabb. Viszont ez a hétköznapokra tökéletes. Kell alá alap mert sajnos alap nélkül nem bír ki 3 órát sem. :( Ha valaki egy light-os de jól kihasználható nappali palettát keres az tökéletes de alapot használj! ;)

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál
2014. május 2.

Fél áron jutottam hozzá, így 1500.- ért szereztem be. Kicsit fura ez a hajlítgatós kefe én személy szerint ezt hanyagoltam volna, anélkül könnyebb lenne pillákat festeni. maga a végeredmény egész jó. Szerencsére nekem hosszúak a pilláim így könnyű őket bármivel nagy feketékké tenni. Ettől a spiráltól magnás ugyan nem lesz, de nagyon szép pillákat varázsol. :) Szeretem ezt a spirált :)

Maybelline Master Smoky Szemceruza

Maybelline Master Smoky Szemceruza
2014. május 2.

4* Összességében rendben van! Nagyon szép fekete a színe én fekete füstös smink készítéséhez használom. Ez a "primer" a festék alá. Így szuperül teljesít, de ha önmagában nézem tényleg hamar lekopik ahogy előttem is írták páran. Sokáig elég de kicsit drágának találom. :/

Astor HD Mattitude Alapozó

Astor HD Mattitude Alapozó
2014. május 2.

Szeretem az astor termékeit, ahogyan ezt az alapozót is. Egész télen őt használtam. Eléggé zsíros a bőröm, de ezzel az alapozóval sokkal lassabban fénylett át a bőröm. Nem mondanám azt hogy hú de nagy a fedése, egy gyenge-közepes-et mondanék. Mivel sok a pattanásom ezért én teszek a csúnyaságokra korrektort. Szerintem a normál bőrt is kiszárítja nem hiszem, hogy jó rá hacsak nem tesz az ember lánya alá egy vastag réteg hidratálót. Összességében szeretem ezt az alapozót a színe is jól passzol a bőrömhöz igaz a legvilágosabb (mindenből az kell) .

Barry M Smokin' Hot Szemhéjpúder és Pirosító Paletta

Barry M Smokin' Hot Szemhéjpúder és Pirosító Paletta
2014. május 2.

A csomagolása tetszik kis pofás. És maga a színek nagyon élénkek és pigmentáltak (nagyon :)) ) még a világos színek is. Ha valaki igazán erős fekete színeket keres, ez a tökéletes paletta a füstös szemekhez . Mind fényes, matt színt 1-et tartalmaz az utolsó fekete az. Nem túl porzós, könnyű építeni és satírozni. Primer alá kell hogy nap közben a kopás minimális legyen, de primer nélkül is kibír 5-6 órát (nálam) . Csodásak a színek nem tudok rosszat írni. A pirosító is nagyon szép ez is élénk korallos-barackos nem pont az én színem de biztos fogom használni. Nálam 5 * mert számomra tökéletes.

Artdeco Szemhéjalapozó

Artdeco Szemhéjalapozó
2014. május 2.

Azt gondoltam, hogy jó lesz de sajnos csak egy jóerős közepest tudok adni neki. Valamiért nálam nem működik olyan jól. Nem marad meg max. 5 órát a szememen. Az avonos szemhéj alap valahogy jobb mint ez. Mikor mást sminkelek látom, hogy neki is jól beválik és jól tart, szóval ez csak nálam probléma de ezért csak 4* nálam is működjön ennyiért! :D

Bourjois Flower Perfection Alapozó

Bourjois Flower Perfection Alapozó
2014. május 2.

Oké, oké! Az itteni vélemények miatt vettem meg. Sokat hezitáltam, hogy meg vegyem-e vagy sem.. de végül igen lett a válasz.
Az illata nekem nem túl kellemes kicsit erős nem tetszik annyira, az ormótlan kupak... hát -.- hagyjuk is a szivacsot pedig ahogy megvettem úgy dobtam a szemétbe ahogy az illik.
Na de maga az anyag: nagyon jó az állaga nem túl folyós nem túl tömör pont jó. Számomra nehézség, hogy hamar szárad! Szeretem sokáig bele"masszírozni" a bőrbe jó sokáig hogy minél szebb legyen a végeredmény, de itt sajnos nagyon gyorsan kell dolgoznom. Az én bőröm nagyon fehér és még a ligth vanília szín is kicsit sötét. De most nyáron majd bebarnulok hozzá :) Nagyon szépen fed és nem ül be a ráncocskákba sem. A végeredmény csodaszép. Nincs nehéz érzés olyan mintha nem is lenne rajtam alapozó. :) Az én zsíros bőröm sokáig bírja, hogy nem fényesedik át. Szeretem de csak 4 * mert gyorsan szárad. :(

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2014. május 2.

Tényleg nagyon jó "kis" termék. Nem hiába kap itt a KM-án is ennyi csillagocskát. Ár érték arányban a legjobb hajpakolás. Van annyira jo mint egy syoss vagy drágább drogériás termék az ára pedig ugyan annyi vagy kevesebb bolttól függően és kapsz érte egy litert. Maga a "cucc" kellemes illatú pihe puha lesz tőle a hajam nagyon szuper. Csak ajánlani tudom. Lehet hogy a nagyon káros hajon nem tesz csodát, de azokon már sajna csak az olló segít. Nagyon szeretem mindig újraveszem :)

e.l.f. Blending Eye Brush Ecset

e.l.f. Blending Eye Brush Ecset
2014. április 3.

Én kifejezetten szeretem. Teszi a dolgát, nem egy profi ecset, viszont kezdőknek tökéletes. Mivel baromi olcsó ezért nem bánom hogy cserélni kell többször mert megéri. Nálam kb 1 évet bírt ki! És évente cserélem 350.- -ért azért az elég jó arány. Nem kell tőle sokat várni, ez csak egy satírozó ecset. :)