makeupmama

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Colossal Go Extreme! Szempillaspirál

Maybelline Colossal Go Extreme! Szempillaspirál
2014. március 9.

Szép spirál, jó spirál, szép nagy kefe, rugalmas szálak, gyönyörű fekete szín, hosszú pillák, ... de dúsító hatása nálam nem sok van... összességében rendben van de azért többet vártam ... 4* még tesztelem, hátha kitalálok valamit, hogy jobban működjön.

Real Techniques Expert Face Brush

Real Techniques Expert Face Brush
2014. február 27.

Nagyon nagyon nagyon szeretem. Annyira tömött és puha és szerintem a méretével sincs baj, nekem kényelmes. Én leginkább alapozáshoz használom, de van,hogy ezzel satírozom el a kontúrt. Nem vettem észre, hogy sok alapozót venne fel, mert szerintem leadja mind amit felvesz. Annyira természetes hatást lehet vele elérni. :) Ár-érték arányban biztos, hogy az egyik legjobb. Csak ajánlani tudom. :)

Essence All About Matt Fixing Loose Púder (régi)

Essence All About Matt Fixing Loose Púder (régi)
2014. február 27.

Én kifejezetten szeretem ezt a transzparens púdert. Van olyan jó mint egy drágább verziójú társa. Nagyon kevés is elég tényleg nagyon kevés. Ha sokat raksz akkor tényleg nagyon mű a hatás ezért a kevesebb több. Nagyon jól fixálja a sminket és nagyon szépen mattít egész nap. Száraz bőrűeknek nem ajánlom mert még jobban kiemeli a száraz részeket. Viszont zsírosabb bőrűeknek kifejezetten jó. Én a szemem alá is szoktam tenni ha valami extra fekete sminket csinálok, hogy a lepotyogó festéket könnyebb legyen lesöpörni. Amint elfogy biztosan újra veszem.

Barry M Pigmentek

Barry M Pigmentek
2014. január 2.

Szeretem! Egyszerűen nagyon szeretem. Mind a márkát mint ezeket a pigmenteket! Én mindig nedvesen használom őket, mert úgy még durvább a szín. És akkor utána tapogatom rá szárazon a festéket. Iszonyat tartós, és nagyon erős a szín. Kicsinek tűnik a tégelybe, de mivel pigmentről van szó alig kell belőle, mert brutális a szín. :) 10* :)

Garnier Színezett Golyós Szemkörnyékápoló Koffeinnel 2 in 1

Garnier Színezett Golyós Szemkörnyékápoló Koffeinnel 2 in 1
2013. december 8.

Szerintem több mint 1 éve vettem, és még mindig van belőle. (Nyilván nem minden nap használom és ennek ez az oka) Szeretem ezt a kis golyóst. :) Én nem a szemem alá, hanem a pattanásokra használom. Ha a szemem alá kenem ott beül a kis ráncokba (nem sok van de akkor is). Kicsit szárít de mivel nekem problémás a bőröm így könnyebben leszárítja a patikat legalábbis én ezt vettem észre. 2 színben kapható ha jól emlékszem. A light a világos bőrűeknek kedvez. Ja és van egy illata amit nem igazán szeretek.. :/
Összességében szeretem de az 5*-ot nem éri el.

BH Cosmetics Malibu Eyeshadow & Blush Palette

BH Cosmetics Malibu Eyeshadow & Blush Palette
2013. december 8.

OOh,, de vártam már hogy beszerezhessem ezt a kis palettát. Csomagolását tekintve 10 pont hiszen tökéletes. Annyira jó ez a papírdobozos megoldás, ( vagy miez? :D ) méretét tekintve kicsit csalódott vagyok, mármint ami a festéket illeti. Kicsivel nagyobb "tégelyeket" vártam. :( Pigmentáltsága kiváló!!!!! Gyönyörűek ezek a színek *.* ( a türkiz és kék árnyalatok a személyes kedvenceim) egymással harmonizáló fényes matt.. ohh egy álom! És akkor van benne 4 pirosító. Abból 2 highlighter. Egy arany és egy bronzos árnyalat. Gyönyörű fényük van :) A másik 2 pirosító egy matt rózsaszín és egy bronzfényű rózsaszín. Ez elméletileg egy nyári paletta, de vannak benne sötétbarna és bronzos, aranyos árnyalatok, így szerintem bármikor elő lehet kapni. . Nagyon tartósak! Kicsit talán porzik, de nem vészes. Nem muszáj alá bázis, bár én mindig teszek :)
Összességében, egy nagyon jó KIS paletta minden napos használatra is. . :P 5* (habár a mérettem nagyon nem vagyok kibékülve :( )

Avon True Rúzsceruza

Avon True Rúzsceruza
2013. december 3.

Nos Avon rúzsceruza. Nagyon tetszik a pigmentáltsága, ("szerencsére"?) több árnyalattal is rendelkezem hála egy avonos nyereményjátéknak. Mind nagyon szép élénk szín. DE! A csillámok, nem tesznek túl jót neki, túl sok túl nagyok.. valamint szerintem darabos is nem lehet szépen felkenni. :( Sokkal többet vártam. Egyáltalán nem hidratál,sőt szárít is. Biztos, hogy nem venném meg. Azért kap 3 csillagot, mert nagyon szép a színskála, és tetszenek a színei, de ennyi.

Sleek Snapshots I-Divine Palette

Sleek Snapshots I-Divine Palette
2013. december 3.

Ez a paletta ugyan olyan ó mint a többi sleek paletta. Igazán pigmentáltak, nem porzik, könnyen építhető, gyönyörű színei vannak. Imádom ezt is csak úgy mint a többit. Nálam 5*.

Avon True Négyes Szemhéjpúder

Avon True Négyes Szemhéjpúder
2013. november 5.

Szeretem ezeket a kis palettákat, nagy meglepetés volt, mikor kinyitottam és belenyúltam. VÉGRE! VAN SZÍÍÍN! :) Elég pigmentált, persze nedvesen jobban érvényesülnek a színek. Lehet építeni, de mindenképpen ajánlok alá valamilyen alapot, mert sajnos a tartósságát tekintve még mindig nem az igazi, ezért csak 4 *.