Makk Zsuzsó

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Love Beauty and Planet Tusfürdő Kókuszvízzel & Mimóza Virág Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Kókuszvízzel & Mimóza Virág Illattal
2020. augusztus 7.

Nagyon kellemes, visszafogott illata van, egyik illatjegy sem dominál, mégis mindkettő kivehető. Aki frissítő nyári illatot keres, ami nem harsány citrusos vagy gejl kókuszos, annak ajánlom. Nem irritálj az érzékeny bőröm.

Lancaster Sun Sensitive Face Cream SPF50+

Lancaster Sun Sensitive Face Cream SPF50+
2020. augusztus 7.

A testre való fényvédői továbbra is kedvenceim, ez viszont nem. A sensitive szó senkit se tévesszen meg: erősen illatos és sajnos nekem ekcémát okozott a szemem környékén. Strandoláskor használom, mert azért ez egy testesebb krém és csillog is egy kicsit felkenés után. A pigmentfoltjaim kijövetelét sem fogta vissza sajnos. Egyénként ezt leszámítva szép egyenletesen lehet vele barnulni, leégés nélkül.
Nem fogom újravenni, arcra maradok a patikai fényvédőknél.

H&M Matt Rúzs

H&M Matt Rúzs
2020. augusztus 7.

Majdnem olyan jó, mint a MAC Powder kiss, hasonlóan púderes, elmosódott finist lehet vele produkálni, de inkább mattba hajló. Gyönyörűek a színek, nagyon-nagyon tartós, szépen, egyenletesen kopik és nem szárít. Ennyi pénzért kimagaslóan jó rúzs. Fura, hogy nem nagyon kaptak még rá.

Hylamide Glow Radiance Booster

Hylamide Glow Radiance Booster
2020. augusztus 7.

Nem rossz, nem rossz, bár azért azt szögezzük le: de, igenis sárgít és nagyon büdös. Akinek eleve kreol, vagy olivás alaptónusú a bőre, annak nem olyan feltűnő, de akkor sem a természetes napsütötte színt adja vissza.
Tényleg nem foltos, egyenletesen kopik és nem nagyon lehet túladagolni. Én is színkiegyenlítés miatt használom, az arc-nyak-dekoltázs területére, mert ide mindig 50-es fényvédőt kenek, a testemre alacsonyabbat.
A szaga borzalmas, ugyan mosakodással enyhül, de azért én érzem magamon utána is.

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration
2020. augusztus 2.

Kellett valami változatosság, hogy ne unjam meg a Balea After sun-t, így ezt vettem meg. Különleges az illata, sem a kókusz, sem az ylang-ylang nem dominál, de mindkettő pont kellő mértékig érvényesül. Annyira szárít, mint bármelyik tusfürdő, az ára sem a legjobb, de néha belefér. Az illata lehetne tartósabb.

Babylove Ultra Sensitive Fürdőtej

Babylove Ultra Sensitive Fürdőtej
2020. augusztus 2.

Nos, ez tényleg tej, teljesen híg, ami csak fürdőkádban fürdéshez való, zuhanyozáshoz nem. Mivel én az utóbbit preferálom, eleinte fogalmam sem volt, mire fogom elhasználni, aztán kitaláltam, hogy a lábáztató vízbe teszek belőle. Teljesen jó, nem szárít, puhítja a bőrt, gondolom babáknak is jó lehet, ha nem az a cél, hogy tisztítson, hanem hogy ne szárítsa ki a bőrt a vízben ázás.

Balea Avocado & Honig Arctisztító Hab

Balea Avocado & Honig Arctisztító Hab
2020. július 31.

Nem képez valami nagy habot, talán az olajossága miatt. Viszont második lépcsőnek teljesen megfelel, rendesen tisztít, csak nagyon gyorsan fogy. Jobb lenne, ha illatmentes lenne.

Jil Sander Sun

Jil Sander Sun
2020. július 22.

Meg kell tanulnom egyszer s mindenkorra, hogy olyan parfümöt nem veszek, amiben szegfű van. Ugyanezért taszít az Estée Lauder Beautiful és a VWestwood Boudoir. Ezt leszámítva is elég harsány, és cseppet sem kifinomult. Tényleg van benne valami rovarirtó-jelleg. Ha hatna tigrisszúnyog vagy kullancs ellen, tutira felpontoznám. Legalább tudom, miért szenvedek...

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz
2020. július 13.

Dupla annyi kell belőle, mint a Biodermából vagy a Garnierből és két kör kell, hogy nagyjából lejöjjön a színezett fényvédőm. Viszont nekem nem csípi a szemem szerencsére, nem is irritálja a bőröm, és mivel utána Cerave lemosóval még megmosom az arcom, az sem számít, milyen réteget hagyna. El fogom használni, ha már megvettem, de újra nem veszem, az biztos.

the Balm Balm Beach Blush

the Balm Balm Beach Blush
2020. június 29.

Nagy kedvenceim a The Balm kozmetikumok, a Hot mama és a Fratboy után beszereztem ezt is. Ez a legtermészetesebb, legnude-abb hatású a három közül, gyönyörű, üde, inkább hamvas barackos-rózsás árnyalat. Matt, semmi csillám, nagyon tartós.