makosbejgli18

Regisztráció dátuma: 2019. január 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nina Ricci Nina Rouge EDT

Nina Ricci Nina Rouge EDT
2020. május 14.

Nagyon édes illat, szinte cukorfelhőbe burkol már egy fújás is.
3 csillagot adok, nekem nem az ízlésem, de illatoknàl ez szuibjetktív :)

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém
2020. április 14.

A jó illatú hidratáló krémekkel mindig azt érzem, hogy finom tetszik az illat - de tudom, hogy ez azt jelenti, hogy sok parfüm van az adott krémben. Ezzel a hidratálóval sincs másként. Sajnos ezenkívül az összetevő lista nem a legszebb, ilyen áron sokkal jobb minőségű anyagösszetétel krémek vannak - csak azok nincsenek marketingelve, nem érzi a használó, azt a 'luxus' gondolatot.
A hidratáló hatása nekem semmi extra, megszoktam a Clinique rózsaszín hidratálóját, ami árban drágább, de hatásában is jobb. Ez a krém délutánra már nekem eltűnik a hatása, sokkal jobban ajánlom az említett Clinique krémet.

Clinique Smart Night Moisturizer Dry Combination

Clinique Smart Night Moisturizer Dry Combination
2020. január 2.

Adventi kalandár első ablakában volt egy kis 5 ml-s tégely. Nagyon kevés kell belőle, hiszen ez az 5 ml elég volt egészen mostanáig - tegnap fogyott el, de tuti újra veszem. Sose volt ilyen hidratált a bőröm, puha, selymes valahogy tömörebb lett a bőröm. Az érdekes, hogy a karácsonyi rohanásban kimaradt egy reggeli rutin, melyet ebédkor észleltem, de a bőröm nem volt száraz, ez az esti krém fantasztikusan hidratál. Mindenkinek szívből ajánlom

Bioderma Sébium Lotion

Bioderma Sébium Lotion
2019. november 21.

Már újravettem. Nyár elején vettem meg mert valahol olvastam, hogy a tesztelő bőrét nagyon szépen helyre rakta. Gondoltam ér egy próbát, igaz a próbához kicsit dráguszabb. Az itteni vélemények miatt áttöltöttem fújó fejesbe belőle, így használom este-reggel, a többi vélemény alapján, így sokkal tovább tart és könnyebb is eloszlani.
A bőröm nekem tényleg megszépült a használatával, én nem a hidratálást érzem erősnek, hanem a faggyú mérséklést, kevesebb pati és egyenletes bőrkép

Burt's Bees Conditioning Lip Scrub Ápoló Ajakradír

Burt's Bees Conditioning Lip Scrub Ápoló Ajakradír
2019. szeptember 24.

Fantasztikus termék! Sokkal jobb, mint a “hasonló” Lush ajakradírok, ugyanis azok cukorból vannak - és a radírozás után nincs táplálás. Ebben van! A radír szemcsék mézből vannak, és miután elolvadtak a Burts Bees ajakápoló érzetét hagyják az embernek. Remekül hidratál, táplálja a leradírozott ajkakak. Magyarországon a Müllerben vettek egy féléve és most vagyok fogyóban, a tégely negyedénél. Én bátran ajánlom mindenkinek :)

Origins GinZing Energy-Boosting Moisturizer

Origins GinZing Energy-Boosting Moisturizer
2019. szeptember 18.

Nagyon kellemes termék, inkább zselés állagú, mint krém. Gyorsan beszívodik, jól hidratál. Az illata pedig nagyon kellemes, ez a többi krémhez képest tovább is tart.

Kiehl's Glow Formula Skin Hydrator

Kiehl's Glow Formula Skin Hydrator
2019. augusztus 18.

Zsiros bőrüeknek nagyon nem ajánlom, főleg nem nappalra - ennek pedig egy indoka van: csillámok. Kis mini csillámokkal van teli. Persze van aki ezt szereti, de a glow-t szerintem manapság nem ezzel kéne elérni (pl C vitamin sokkal tartósabb hatást ér el) és zsirosabb bőrön véleményem szerint nem is ideális ez. Sajna ehhez még hozzá tartozik, hogy felkenés után 1-2 órával már zsirosabb érzet van a bőrün. Ennél ebben az árkategóriában sokkal jobbak vannak.

Clinique Rinse Off Habzó Arclemosó

Clinique Rinse Off Habzó Arclemosó
2019. július 20.

Nagyon kevés kell belölle - egy borsonyi csak és teszi a dolgát. Tél óta használom, igaz csak este Foreoval de nagyon megszerettem. Arcmosás után nincs az a húzó,feszítő, karcos érzés, mint sok arclemosót követően. Foreoval ideálisan müködik együtt. És a kiszerelés tényleg elég egy jó darabig, mindenkinek jó szívvel ajánlom :)

Clinique Moisture Surge Overnight Mask

Clinique Moisture Surge Overnight Mask
2019. július 20.

2 db kis mintám van belölle és fantasztikus. Nem minden nap használom igaz, de egyik se akar elfogyni (az egyik otthon van, a máasik a páromnál). Ulta kevés, egy kis borsonyi elég belölle és az ember reggel hihetetlen puha bőrrel ébred :)

Clinique Take The Day Off Sminklemosó

Clinique Take The Day Off Sminklemosó
2019. július 20.

2 db kis mintám volt belőlle - az én szemeimet nem irritálta, sőt mintha a pilláim és a szemhéjam örülne, hogy egy kis olajos ápolást kapnak. Negatívuma, hogy hamar fogy, a vattakorong csak szippantja magába, így a teljes kiszerelés nem tudom meddig tarthat...