Malachite

Regisztráció dátuma: 2012. november 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Eveline S.O.S. Körömlakk Törékeny és Repedezett Körmökre

Eveline S.O.S. Körömlakk Törékeny és Repedezett Körmökre
2020. november 22.

Életmentő. Jól étkezem, egész évben szedem a haj-körömerősítőt, mégis tavaly megállás nélkül a körmeim a felükig lemezesen visszatörtek...a legkisebb ütésre is azonnal berepedtek. Tudom szörnyen hangzik de ez volt a helyzet. Kétnaponta 2-3 réteget kentem fel, kb másfél hónap alatt kemény, hosszú körmeim lettek. Én vagyok a legjobban ledöbbenve. Amíg kapható, venni fogom, de csak ezt a verziót, a többi nem jött be.

Isana Cseresznyevirág Szárazsampon

Isana Cseresznyevirág Szárazsampon
2020. november 7.

A többiek már minden jót elmondtak, abszolút, magasan a legjobb drogériás szárazsampon, feketébe hajlóan sötét hajamon sem látszik meg minimális eldolgozás mellett.

Isana Arcszappan

Isana Arcszappan
2020. november 7.

Nem jó, nem rossz, nem győzött meg. Egy kicsit drágának érzem, tekintve hogy nem nyújt semmi extrát, igazából egy kímélő szappan. Többet vártam, kíméletesebbet, vagy nem is tudom, valamit, amitől érzem - igen, ez arcra való, sminkre való. Egynek elmegy.

Isana Avocado Glow Maszk Retinollal

Isana Avocado Glow Maszk Retinollal
2020. november 7.

Ár-érték-kategória arányban azt mondom max pontos. Nem tetszik,hogy tele van nyomva - nagyon finom - parfümmel, de ezen kívül azt mondom kitűnő. Éjszakára heti 1x vastagon felkenem, szépen feltölt, kisimít, reggelre már csak a maradványokat mosom le. Plump, kipihent bőr várja a szérumokat, fényvédőt, sminket. Alkalmi kényeztetéshez alap darab.

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2020. november 7.

Nagyon szeretem! Nagyon natúr hatást lehet vele elérni, nem csúszkál-mászkál, sokadjára veszem újra. Elszomorít, hogy nincs utántöltésre lehetőség, és igen, kerek 1 hónap alatt bizony elfogy... de így még nem érzem akkora anyagi csődnek. Csak a fránya üres műanyag tokok...

Catrice True Skin Hydrating Foundation

Catrice True Skin Hydrating Foundation
2020. október 10.

Meglepően jó, és amitől leesett az állam: nem oxidálódik! Pedig ez a Catrice alapozók rákfenéje! Nagyon szép a fedése, de könnyű vele megszaladni, talán egy nedves szivaccsal a legszebb az eredmény, és nagyon kevés is elég belőle. Jól terül, nem szedi le maga alól a fényvédőt. Nem fényesedek ki alatta olyan gyorsan. A színskála a világosabb bőrű lányoknak kedvez. Egyenletesen kopik, és egy-két orrfújás nem szedi le csúnyán, tehát tartós is. Összességében egy erős négy pont, de ezen az áron úgy érzem megérdemelné az ötöt is.

Hylamide SubQ Skin

Hylamide SubQ Skin
2020. szeptember 13.

Jöttem én is elverselni a szerelmemet <3 Szerencsés vagyok, nem lehet panaszom a bőrömre, így jelenleg az anti-aging rutinomat tökéletesítgetem. Nehezen tudnám leírni, körbeírni a hatását, de érzem, hogy hat, tömörebb, teltebb, "plump"-abb a bőröm. Kicsit talán túl erősen hidratál, de ez az én bajom, nem a terméké. Önmagában bőségesen locsoltam, azokat a láthatatlan, pillanatnyi mimikai árkokat is leradírozta, amik csak egy adott szögből erős fényben a tükörtől 3 centire bámulva jelennek meg. Még azokat is.

Reggel-este elkeverek pár cseppet a Niod Survival 0-val, valamint az Ordinary 12%-os c-vitaminjával, nagyon ütős és kiadós kombó. Míg kapható, venni fogom.

Catrice Bouncy Bronzer Caribbean Vibes Krémes Bronzosító

Catrice Bouncy Bronzer Caribbean Vibes Krémes Bronzosító
2020. július 30.

Imádom. Az Aruba vibes árnyalat jött velem haza. Különös, pudingos állaga van, melegben hajlamos "levet ereszteni", de nem ront rajta. Minimális mikron mennyiség is gyönyörű, egyszerre fényes és vizes hatású, tartós, az alapozómat nem szedi le. Természetes, de olyan ...természetes extrákkal. Imádom, mondtam már?

Eveline Cosmetics Liquid Control Foundation

Eveline Cosmetics Liquid Control Foundation
2020. június 16.

Kellemes termék.
Állagában a Catrice liquidjéhez hasonlítanám, de talán feleannyi a fedése. Szépen egységesít, de nem fed erősen, akinek bőrhibái vannak, korrektorznia kell majd. Szépen terül, kiegyenlít, selymes félmatt-féldewy finisht hagy maga után. Nem kopik egyenetlenül, de nyáron kell majd fixálni, nem zsírosít, nem annyira fénylik át. Összességében szeretem, mert lágy, de építhető fedést ad, egész egyszerűen egy kellemes termék a "szép bőröm van" napokra.

Alterra Szilárd Sampon Bio Narancs-Bio Vanília

Alterra Szilárd Sampon Bio Narancs-Bio Vanília
2020. június 9.

Nincs sok tapasztalatom szilárd samponok terén, nem is indultam nagy elvárásokkal. Sok, hosszú, festett hajam van, zsírosodásra sajnos nagyon hajlamos, így mindig hajtóvadászatot folytatok a sampon után, ami ezt mérsékelni tudja.

Csupa jót tudok róla mondani! Nem zsírosít, sőt, mintha csökkentené is, csak a harmadik-negyedik napon lesz vállalhatatlan a hajam. Nem mállik vizesen, sokadik használat után sem, nem fogy gyorsan, csodálatos az illata. Kicsit mókás és furcsa használni, nem hat természetesnek, hogy egy kimondottan kemény korongot dörgöljek végig a hajamon, de viszonylag hamar elég szépen felhabosodik. Megfelelően tisztít, de nem szárította ki a fejbőrömet. Balzsamozni bőségesen kell utána, de nem is szárít annyira, mint sok másik. Nem érzem, hogy bármi extrát nyújtan, de szívesen használgatom, sőt, lehet hogy az olívás tesóját is kipróbálom majd :). Egy próbát megér!