malacka222

Regisztráció dátuma: 2013. január 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Roberto Cavalli Acqua

Roberto Cavalli Acqua
2017. június 27.

Hát ez valami fantasztikus illat.Egy kedves krémmániásnak köszönhetően hozzá jutottam egy kisebb mennyiséghez.Nem vártam sokat tőle,de gondoltan,próba szerencse.Már egy órája hozzá tapadt az orrom a csuklómhoz. :D Nagyon kellemes,számomra nem átlagos illat.Fiatalos,tiszta,ápoltságot sugall.Lehet,hogy kevéske lesz ez a pár ml. ;)

Tom Tailor Bodytalk Woman EDT

Tom Tailor Bodytalk Woman EDT
2017. június 21.

Ooo,hogy ezt mar miert nem gyartjak!?! Nagy kedvenc volt,meg most is az orromban erzem az illatat!

Valentino Valentina

Valentino Valentina
2016. november 21.

Mikor megjelent,odavoltam érte.Aztán nagyon jó áron hozzájutottam egy 30 ml-es kiszereléshez,és nem értettem,mi tettszett eddig benne.Talán a bőrömmel nem jó a kémiája,de annyira erősnek és műnek érzem.Szamócát abszolút nem érzek benne,virágokat annál inkább,rajtam olyan pacsuli illatú.Sajnálom,mert nagy reményeket fűztem hozzá.A tartóssága viszont ötös!Fürdés után is érezni.

Lacoste Pour Femme

Lacoste Pour Femme
2016. október 18.

Egy kedves ismerősömön éreztem először ezt az illatot,rajta nagyon jól működött.Buta fejjel,próba nélkül,megvettem magamnak is.Még jó,hogy csak egy 30 ml-es kiszerelést!Hááááát,nem kellett volna!Ez az a parfüm,amitől sajnos nekem megfájdul a fejem.Sejtelmem sincs,hogy melyik összetevője miatt lehet ez.De alig vártam,hogy elfogyjon!

Oriflame Eclat Weekend EDT

Oriflame Eclat Weekend EDT
2016. október 18.

Nekem ez az illat maga a tavasz!Nem szeretem alapvetően a cég illatait,de ez valamiért megfogott.Kellemes,gyumolcsos,rajtam a barack kifejezetten érződik.teljes árat sosem adnék érte,de,ha éppen akciós,megéri az árát! :)

Lancôme Hypnose EDP

Lancôme Hypnose EDP
2016. augusztus 30.

Nagy kedvencem regota!Nekem O az Illat!Tartos,erzeki,noies,viragos is vanilias is!Nagyon finom!

Roberto Cavalli Just Gold for Her

Roberto Cavalli Just Gold for Her
2016. augusztus 27.

Legujabb vakvasarlason eredmenye!Az osszetevok miatt,gondoltam,kiprobalom,nem csalodtam!Brutal tartos,egyedi illat.Varom a huvosebb idot,szerintem akkor lesz a legutosebb.

Maybelline Volume Express Colossal Cat Eyes Szempillaspirál

Maybelline Volume Express Colossal Cat Eyes Szempillaspirál
2016. augusztus 23.

Evek ota csak ezt a spiralt hasznalom.Konnyu vele dolgozni,tobb retegben sem maszatol,nagyon szepen hosszabbitja a pillaimat.Kedvenc! :)

Calvin Klein Eternity Moment

Calvin Klein Eternity Moment
2016. augusztus 23.

Regebben mar elhasznaltam egy nagyobb kiszerelest,ugy gondoltam,eleg belole.De aztan egy kedves kremmaniasnak koszonhetoen ismet hozzam kerult egy kisebb mennyiseg.Szeretem-szeretem,de most nem o a kedvenc.Talan ha epp tavaszodna...de ilyenkor mar inkabb az osziesebb illatokra vagyom.Egyebkent nagyon finom,nekem tisztasag illat.Rajtam nagyon tartos is.

Dolce & Gabbana The One

Dolce & Gabbana The One
2016. augusztus 23.

Kremmanias legujabb szerzemenyem!Imadom!Annyira kulonleges illata van,es nagyon tartos is!Mindenkeppen huvosebb idore valo illat.Gondolkodom egy nagyobb kiszerelesen.