maladicta

Regisztráció dátuma: 2013. május 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. május 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Paula's Choice Clear Ultra-Light Daily Hydrating Fluid SPF 30+

Paula's Choice Clear Ultra-Light Daily Hydrating Fluid SPF 30+
2018. szeptember 29.

Számomra megfelelően hidratáló, s nem tapasztalom, hogy több pattanásom lenne vele, mint nélküle. A hegeket sajnos nem segít eltüntetni, de az általános pirosságot mérsékelte. Nyáron megvédett pár leégéstől is.
Híg állagú, könnyen beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzést, nem zsírosodik át rajtam.

Yves Rocher Kézápoló Elixir Radírozó Szemcsékkel (régi)

Yves Rocher Kézápoló Elixir Radírozó Szemcsékkel (régi)
2015. május 1.

Kézmosás után, enyhén nedves bőrön szoktam használni. Megfelelően radíroz, használat után puha lesz tőle a kezem, de egy-két órával később megint száraz a bőröm - hosszú távon nem hidratál.

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum
2014. november 20.

Nagyon szeretem, mert szépen elhalványította az utolsó makacs pirosságot is az arcomon és csodás gyorsasággal tünteti el a pattanások után maradt hegeket.

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Maszk (régi)

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Maszk (régi)
2014. november 20.

Egy használat után még nem okozott látványos javulást, de adtam neki időt, és egyre szebb, egészségesebben kinéző tőle a hajam, ami egyébként sajnos még a kímélő samponnal mosva is nagyon száraz, sprőd tud lenni hajmosás után. Hajtőre nem kenem, csak a hosszára, és nem zsírosodik tőle a hajam, pont csak a kellő mértékben lesz hidratáltabb.

Lush New Szilárd Sampon

Lush New Szilárd Sampon
2014. október 4.

Nagyon sok baba-hajam lett tőle és gyorsabban is nőtt a hajam, de a fejbőrömet idővel nagyon kiszárította, ezért abba kellett hagynom a használatát.

Update: 2014.10.04. Újra megpróbálkoztam vele, de már kétszeri használat után megjelent a táblákban leváló száraz korpa. Valószínűleg az SLS nem tesz jót a fejbőrömnek.

Paula's Choice Earth Sourced Perfectly Natural Cleansing Gel

Paula's Choice Earth Sourced Perfectly Natural Cleansing Gel
2014. október 4.

Mintáim voltak belőle, de sajnos nekem nem vált be, mert ugyan nagyon szépen tisztított, de a rendszeres használat során eléggé kiszárította a szárazságra hajlamos kombinált bőröm.

Alterra Hajkúra Gránátalma és Aloe Vera

Alterra Hajkúra Gránátalma és Aloe Vera
2014. szeptember 12.

Elhasználtam majdnem egy egész tubussal belőle, de nem lett szebb, egészségesebb a hajam tőle, mint csak balzsammal. Az illata pedig már kezdetben sem tetszett, de a végére annyira megundorodtam tőle, hogy kidobtam.

The Body Shop Blueberry Body Scrub

The Body Shop Blueberry Body Scrub
2014. szeptember 12.

Az illata nagyon finom, a bőrradírozó hatása lehetne egy kicsit erősebb, és a látvány, amikor az ember felkeni, kicsit horrorisztikus.

Balea Professional Glatt+Glanz Balzsam (régi)

Balea Professional Glatt+Glanz Balzsam (régi)
2014. szeptember 12.

Három hajmosás után sem látok semmilyen pozitívumot, nem fényesít vagy egyenesít, de legalább nem is zsírosít. Lehet, hogy a nagyon száraz hajammal nem kompatibilis a kémiája.

Paula's Choice Skin Balancing Toner

Paula's Choice Skin Balancing Toner
2014. szeptember 9.

Imádom, pár hét alatt jobban rendbe hozta a bőrömet, mint a BHA: eltűnt a pirosság, pattanás ritka, mint a fehér holló, és mintha a pórusaim sem lennének annyira tágak.