Málna

Regisztráció dátuma: 2012. május 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Testápoló Hab Málna Illattal

Balea Testápoló Hab Málna Illattal
2012. június 28.

vonakodva vettem meg, hogy milyen lesz a minősége. pozitívan csalódtam. a legjobban az illatát szeretem, ami nagyon tartós, az állaga pont nyárra való, de nekem pluszban a színe is tetszik:)

Avon Naturals 2in1 Mangó és Gyömbér Sampon és Balzsam Minden Hajtípusra

Avon Naturals 2in1 Mangó és Gyömbér Sampon és Balzsam Minden Hajtípusra
2012. június 12.

Nekem hullik tőle a hajam rendesen:( hajmosás közben nem pár szál haj hullik ki, hanem egész tincsek. azelőtt olyan szép dús volt a hajam. pont ma súroltam ki a szőnyeget a samponnal:D

Avon Naturals Frissítő Málna és Hibiszkusz Hajspray

Avon Naturals Frissítő Málna és Hibiszkusz Hajspray
2012. június 12.

Én 2 hete használom. Azelőtt heti 2-szer, vasárnap és szerdán mostam hajat, mert hamar zsírosodott. Most ott tartok, hogy elég heti egyszer hajat mosnom. Ez a hajspray egyszerűen minden reményemet felülmúlta. Én hajmosás után bőven befújom vele a vizes hajamat, azután 2 napig nem fújok rá, utána minden nap egyszer használom, akkor elég 3-4 fújás. Az illata pedig finom és hosszantartó. Igazából az illata miatt vettem meg, de be fogok raktározni belőle. Csak ajánlani tudom:)

Balea Hygiene Kézfertőtlenítő Zselé

Balea Hygiene Kézfertőtlenítő Zselé
2012. június 1.

Épp ma vettem egyet és hazafelé a buszon nem bírtam ki, hogy ki ne próbáljam.:) Tény, hogy egy picit ragad, de nem sokáig.És tisztaságérzetet ad, ez nem utolsó szempont. Viszont azt hallottam, hogy a kézertőtlenítők a jó baktériumokat, magyarán a védőréteget is eltávolítják a kezünkről:/

Star Nature EDT Eperkrém Illatú Parfüm

Star Nature EDT Eperkrém Illatú Parfüm
2012. május 31.

Először nagyon tetszett, de megfigyeltem magamon, hogy ha 50 ml-es parfümöt veszek, általában megunom. Innen tudom, hogy annyira mégsem tetszik.Ez 70 ml-es:D Én 990 Ft-ért vettem, mert pont nem tudtam sokat költeni és kellett parfüm. Szóval az árat és a mennyiséget nézve egy szavam nem lehet, főleg, hogy az illata is hordható:)

Essence Púderecset

Essence Púderecset
2012. május 30.

nagy előnye, hogy nem pereg le róla a pirosító, én ezért szeretem. viszont szerintem a többi essence termékhez képest drága.

Avon True Pro+ Körömlakk

Avon True Pro+ Körömlakk
2012. május 29.

Én a perfectly flesh-t vettem meg és a színe még csak nem is hasonlít. a képen és az üvegben lévő barnás árnyalathoz képest teljesen rózsaszínt kaptam. kicsit csalódott vagyok, mert már rengeteg rózsaszín lakkom van. ezenkívül gyorsan szárad, elég egy réteg, viszont ugyanolyan tartós, mint más lakkok, kb 3 nap. Előnye, hogy nem pattogzik, hanem inkább kopik. a becsapós szín miatt kap 4-est.

igen, az aljára perfectly flesh van írva, sőt, még ha így ránézek az üvegre, teljesen barnásnak látom, de semmiképp sem rózsaszínnek:/

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Bőrtápláló Testpermet

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Bőrtápláló Testpermet
2012. május 28.

Jobb már nem is lehetne! Annyira meleg és édes az illata, hogy néha előveszem és csak szagolgatom:)

Avon Naturals Cseresznyevirágos Testápoló

Avon Naturals Cseresznyevirágos Testápoló
2012. május 28.

kb 5 perc alatt elillan az illata, ami amúgy sem túl erős. az avon naturalsben ez a leggyengébb.

Dove Intensive-Cream

Dove Intensive-Cream
2012. május 28.

sajnos nagyon sok benne a méreg:( pedig nagyon szeretem. simán veri a nivea-t.