malnaszorp95

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

MAC Pro Longwear Korrektor

MAC Pro Longwear Korrektor
2017. november 24.

Nagyon jó korrektornak tartom. Igaz, miután megvettem kellett legalább egy hét, mire tényleg összebarátkoztunk, mert a pálcás applikátorokhoz voltam hozzászokva. Én nem tapasztaltam, hogy a pumpás kiszerelés miatt nehéz lenne adagolni, mindig sikerül megfelelő mennyiséget nyomni. Viszont próbáltam ecsettel és szivaccsal is felvinni, de csak az ujjaimmal tudom a legszebben eldolgozni. Általában a szem alatti karikákra használom, nagyon jó a fedése, ez persze köszönhető annak is, hogy sikerült a megfelelő árnyalatot (NC15) választanom. :D Tartós, nem emeli ki a száraz részeket és a minőségéhez képest az árát is barátságosnak találom.

Zoeva En Taupe Brush Set

Zoeva En Taupe Brush Set
2017. november 24.

Az ecsetek tökéletesek, a szálak tömöttek és puhák, könnyű velük dolgozni és a tisztítást is jól bírják. A neszeszer és tartalma is nagyon szép, elegáns.

Balea Zauberhaftes Hajparfüm

Balea Zauberhaftes Hajparfüm
2017. május 18.

Nagyon finom édes cukorka illata van. Viszonylag tartós és nem vettem észre, hogy kiszárítaná a hajamat. Nem tudom, mennyi értelme van az ilyen termékeknek, de szívesen használom. Csak nagyon közelről, a hajamat szaglászva érződik, így nem zavaró akkor sem, ha használok "rendes" parfümöt. :)

Aveo Unicorn Magic Tusfürdő

Aveo Unicorn Magic Tusfürdő
2017. május 10.

Az illata pont olyan, mint a régi epres Campino cukorkának, nagyon finom. :) Egy unikornisos tusfürdőt valahogy így képzeltem el, cukorka illatú és rózsaszín, a baleás ehhez képest nagyon gyengére sikeredett. Maximum pontot nem adok, igaz általában engem minden ilyen olcsóbb kategóriás termék szárít, de alkalmaként kellemes élmény ezzel zuhanyozni.

La Roche-Posay Termálvíz Spray

La Roche-Posay Termálvíz Spray
2017. április 27.

Hidratáló krém előtt használom, vizes bőrön könnyebb eloszlatni a krémet és kevesebb is kell belőle. Lehet olcsóbb lenne kimenni csapvízért a fürdőbe, de egyrészt így kényelmesebb, másrészt a tudat, hogy ez azért termálvíz. :D Nagyon szeretem, mindig a legnagyobb kiszerelést veszem. Praktikus a szórófeje is, szépen porlaszt.

Paris Hilton by Paris Hilton

Paris Hilton by Paris Hilton
2017. április 25.

Tinikoromban több üveggel is elhasználtam belőle, imádtam az édeskés-málnás, ugyanakkor friss illatát. Viszont nemrég ajándékba kaptam egyet, nagyon büdös volt, keserű és pisiszagú. De nem lep meg, Ázsia Centerből kaptam, mint utólag kiderült. :D

Lush Granny Takes A Dip

Lush Granny Takes A Dip
2017. április 25.

A habfürdő változatát vettem meg, csalódás volt. Nagyon-nagyon nehezen oldódott, alig lett hab és a bőrömet is nagyon szárította. Két hete vettem és elvileg még 1 évig felhasználható lett volna, úgyhogy nem ez volt a probléma..

Bomb Cosmetics Csingling Fürdősüti

Bomb Cosmetics Csingling Fürdősüti
2017. április 25.

Finom cukorkás illata van, szépen hidratál, és az a kis tündérke a fürdősütin imádni való.

Bomb Cosmetics Rózsa Fürdőkrém

Bomb Cosmetics Rózsa Fürdőkrém
2017. április 25.

Szeretem a Bomb Cosmetics fürdődesszerteket, de ez nem nyerte el a tetszésemet. Általában peelingként is használom őket, miközben oldódnak, de ez kicsit csípte a bőrömet. Furcsa émelyítő illata volt, a szárított rózsadarabok sem voltak túl szépek, és fürdés utána a szokásos hidratált érzés is elmaradt.

Balea Badeherzen Szett

Balea Badeherzen Szett
2017. április 25.

Nagyon aranyos ez a szett, ajándékként is el tudnám képzelni, ha a benne található fürdőszívek valamivel jobb minőségűek lennének. Használat után mindig súrolhattam a kádat és le is kellett zuhanyoznom, mert nagyon olajos maradt a bőröm. Nem az a kellemesen hidratált, hanem szinte ragadtam. Mindegyik fajtából elhasználtam egyet-egyet, majd a maradékot egy fanatikus Balea imádó barátnőmnek adtam. :)