Málni

Regisztráció dátuma: 2012. március 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum

Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum
2021. május 14.

Ajándékcsomagban kaptam mintát belőle, egyébként bírom a Le male kiadásokat, Ultra male, Popeye és a Summer 2015-ből is volt már több üveggel. Ez a Le parfum nekem először régi/romlott Le Male-nak tűnt, kb. 5-10 perc múlva viszont már kezdett átalakulni egy púderes Dior homme intense-féleségbe, csak nem annyira íriszes és nem is harsány. Kifújtam mellé egy régebbi Dior homme intenset, az sokkal erősebb és "frissebb", Le parfum nagyon visszafogott a bőrömön kb.45 perc múlva. Nekem ez komoly/komorabb illat mint a sima Le Male, inkább hűvösebb időben tudnám elképzelni és idősebb korosztályon. Nem igazán jött be, Le male in the Navy számomra fiatalosabb, erőteljesebb, magamnak inkább azt választanám :)

Revlon Colorstay Gel Envy Körömlakk

Revlon Colorstay Gel Envy Körömlakk
2020. december 25.

@selmeczireka nem te vagy a kakukktojás v ezek szerint nem csak te :D Életem legrosszabb minőségű körömlakkja ez a Revlon, 500 ace of spades színben rendeltem, a színével nincs is bajom, sötétszürke. 2 rétegben szoktam felvinni a lakkokat, ezzel is így tettem, de már másnap észrevettem, h 2 ujjamról is elkezdett lepattogni, átmentem az összesen 3xra is, de ugyanúgy pattogott le. Azért kap 2 csillagot, mert a színe nem rossz és elég olcsón jutottam hozzá, egyébként nem ajánlom senkinek, inkább egy Rimmelt v akár Essencet, csak ezt ne :D

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid
2020. augusztus 25.

Én csalódtam benne, szállítással együtt 7 ezret kifizettem egy olyan termékre, ami kb. semmit sem csinál a bőrömmel. Legelső alkalommal csípett és vörös lett tőle az arcom, ekkor azt hittem, h na ez csinál is vmit, de azóta már nem csíp, nem is lesz tőle vörös a képem. Az van a tájékoztatóban, hogy heti 1x szabad használni, mert nagyon szárít, én ehhez képest minden este áttörlöm vele az arcomat, de semmi eredménye, pórusok uolyan nagyok mint előtte, mitesszerek is ott ücsörögnek benne, összesen annyit tesz, hogy puha az arc felkenés utáni reggel is, de ezt egy sima hidratáló krémmel is elérem 1000 Ft-ért. Nagyon sajnálom, hogy nekem nem használt :(

The Body Shop Shea Eau De Toilette

The Body Shop Shea Eau De Toilette
2020. augusztus 23.

Én sose szoktam betérni a Body shopba, ma kivételt tettem és megszagoltam pár parfümöt. Csodák csodájára amint megéreztem a Shea illatát, tudtam, h ez az én illatom. Lesokkolt, h ez az egyben egy ffi parfümnek a másolata, méghozzá az Eisenberg José homme-nak, ezért is fogott meg ennyire :) Sajnos bőrközeli és nem túl sokáig érezhető (max 3-4 óra), de ameddig éreztem, folyton ezt szaglásztam a kézfejemen :D
Az illat max pontszám, de nem elég erős és tartós, így csak 3 csillagot kaphat.

Fa Men Brazilian Vibes Ipanema Nights Golyós Dezodor

Fa Men Brazilian Vibes Ipanema Nights Golyós Dezodor
2020. július 11.

Ez egy kalap szart se ér sajnos, akciósan 399 Ft-ért vettem, mert kellemesnek tűnt az illata az üvegben, de kikenve ahogy keveredik az izzadsággal már inkább büdös. Izzad mellette az ember uúgy, tényleg nem ajánlott.

Dove Men+Care Minerals + Sage Micro Moisture Body and Face Wash

Dove Men+Care Minerals + Sage Micro Moisture Body and Face Wash
2020. június 22.

"Ffi" tusfürdő, de inkább unisex. Friss, de mégis krémes, zsályás-teás, nyárra szerintem kiváló, amikor dög meleg van, jól frissít, de mégis kicsit töményebb mint a többi tusfürdő. Kicsit emlékeztet a Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme illatára. Akciósan vettem 560 Ft-ért, ennyiért megérte :)

Kallos Colors Krém Hajfesték

Kallos Colors Krém Hajfesték
2020. június 10.

Kallos kék hajfestéket kerestem, de a fodrászkellékes csak a kékes-feketével tudott szolgálni. Mondanom sem kell, h tiszta fekete lett tőle a hajam, ami még nem is lenne akkora probléma, de azóta elég durván hullik a hajam :/ Ráadásul ahol előtte le volt szívatva a hajam ott már 3 hajmosás után jön ki belőle a fekete és kopott szürkésnek tűnik. Igaz csak 540 Ft volt oxi nélkül, de hatásra olyan mintha csak színező lenne, a hajat viszont tönkre teszi mint egy ócska festék.

Old Spice Timber Deo Stift

Old Spice Timber Deo Stift
2020. március 25.

Én most vettem magamnak, nem érdekel, h pasiknak készült, a legjobb illatú stifteket az Old Spice gyártja :D Mindegyikhez azt írják egyébként, h ffias, de ez egyáltalán nem igaz. Nagyon kellemes, enyhén édeskés-fás, csajok is kenhetik :) Hónaljon még nem teszteltem csak kézfejen, kicsit tartok tőle mivel fehér a színe, hogy megfogja majd a fekete ruháimat...
Sajnos megfogja fehérre a ruhát...

SEINZ. Dezodor Spray 48 Órás Izzadásgátló Védelemmel

SEINZ. Dezodor Spray 48 Órás Izzadásgátló Védelemmel
2019. október 26.

A fehér színű spray-vel együtt vettem kipróbálásra, ennek is kiváló az illata, unisex, édes, erős, hosszan tartó. Fekete ruhára nem szabad fújni, mert fehér lesz, ez miatt nem lehet max csillagos :(

SEINZ. Szenzitív Dezodor Spray

SEINZ. Szenzitív Dezodor Spray
2019. október 25.

Most vettem ilyet először és minden bizonnyal nem utoljára. Igaz pasiknak szánták, viszont egyértelműen unisex, kellemes, édeskés, púderes krém illatú rajtam, kicsit sem ffias, nem is tolakodó, inkább diszkrét és sokáig kitart. 599 Ft-ért kapunk ráadásul 200mlt, nagyobb mint a többi spray :)