Malnus

Regisztráció dátuma: 2012. május 31.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 31.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Anti-Dandruff Shampoo

Yves Rocher Anti-Dandruff Shampoo
2013. május 20.

Rengeteg sampont kipróbáltam korpás hajra, de egyik sem használt. Gondoltam kipróbálom ezt a fajtát is, úgysem vesztek vele semmit sem. Kellemeset csalódtam, pár használat után eltűnt a korpa. Felváltva használom egy másik samponnal, így tökéletes. Nálam 5*-os. :)

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2013. április 7.

Ajándékba kaptam még tavaly. Két hete bontottam fel, és próbáltam ki először. Meglepetésemre egy szuper jó szempillaspirált kaptam. Nem csomósodik, nem ragadnak össze a szempillám, több réteget is húzhatok, nem lesz extrém vastag a szempillám. Eddig ez a legjobb szempillaspirál, amit próbáltam.

Yves Rocher Les Plaisirs Nature Bio Zabtej Testápoló

Yves Rocher Les Plaisirs Nature Bio Zabtej Testápoló
2013. április 7.

Tegnap vettem belőle egyet, mert sok jót olvastam róla. Este gyorsan ki is próbáltam. Végre egy testápoló, amitől nem leszek reggel ragacsos, miután este magamra kentem. Gyorsan beszívódik, az állaga nekem tetszik, nem szeretem a tömény, nagyon sűrű testápolókat, az illata először kicsit furcsa volt, de meg lehet szokni. Nálam 5-ös. :)

Yves Rocher Vanilia Scrub Bőrradír

Yves Rocher Vanilia Scrub Bőrradír
2012. november 28.

Finom az illata, szuperül radíroz, és utána sokáig puha, bársonyos a bőröm. Nálam bevált. Ha kell újra veszem. :)

Yves Rocher Jardins du Monde Floridai Narancs Tusfürdő

Yves Rocher Jardins du Monde Floridai Narancs Tusfürdő
2012. november 28.

Gondoltam kipróbálom, mert amikor a boltban megszagoltam nagyon tetszett az illata. Ennek ellenére csalódás volt számomra. Fürdés közben teljesen más illata lett. Nem tudom mihez hasonlítani, de nagyon nem volt kellemes.

Yves Rocher Citrom-Vanília Illatú Kézkrém

Yves Rocher Citrom-Vanília Illatú Kézkrém
2012. november 12.

Én is ajándékba kaptam. Előnye, hogy gyorsan beszívódik, az illata nagyon jó, csak kár, hogy annyira nem hidratálja a száraz kezem.

Balea Tusfürdő Füge- és Csokoládéillattal

Balea Tusfürdő Füge- és Csokoládéillattal
2012. október 21.

Olvastam a véleményeket, és úgy döntöttem, hogy kipróbálom. Tényleg túl cukormázas az illata, de nekem tetszik. Jól habzik, és a bőröm sem viszket tőle. Az ára meg szuper. Jó lenne, ha gyártanának olyan tusfürdőt, hogy csak csokoládé illata van. :))

Astor 16h Mineral Match Alapozó

Astor 16h Mineral Match Alapozó
2012. október 18.

Megvettem tavasszal, mert le volt árazva és az eladó is ajánlotta, hogy milyen jó. Kipróbáltam, hát katasztrófa... Az az ecset szerintem rossz megoldás, és rendesen fel sem lehetett vinni az alapozót az arcomra. Nálam is volt maszk hatás. Így egyszeri próba után be is dobtam a sminkes cuccok aljára. A napokban szedtem elő, és úgy döntöttem, hogy inkább elajándékozom, hát ha valakinek megfelel.

Avon Advance Techniques Ovális Hajkefe

Avon Advance Techniques Ovális Hajkefe
2012. október 10.

Ezt a hajkefét használom évek óta. Már a másodikat vettem meg pár hónapja. :)

Avon Advance Techniques Korpásodás Elleni Hajsampon, Hajszelídítő

Avon Advance Techniques Korpásodás Elleni Hajsampon, Hajszelídítő
2012. október 10.

A hajam szép fényes, és sima lett tőle, de a korpásodáson nem segített.