malvina

Regisztráció dátuma: 2011. július 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. július 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Blütenmeer Tusfürdő Virágillattal

Alverde Blütenmeer Tusfürdő Virágillattal
2015. június 19.

Magyarországon a tradicionális műanyag flakonos ( és nem tubusos) kiszerelésben lehet kapni, mint a legtöbb alverdés tusffürdőt. Az állaga folyósabb, gélesebb, ami gyorsabban fogy, mint az átlag. Nem szárít, nem csíp, viszont virág helyett gyümölcsös rágógumi illatú fürdés közben. Mindenki döntse el, hogy ez jó, vagy rossz...

Alterra Tusfürdő Frangipáni és Bio-Bodzavirág

Alterra Tusfürdő Frangipáni és Bio-Bodzavirág
2015. június 19.

Én elég erősen érzem zuhanyzás közben az illatát, és kb. 1 óráig ezután más is! Kellemes édes-virágos, egy kicsit hasonlít az 1-2 évvel ezelőtt kiadott frangipani- fehér teás illatú Alterrás tusira. Nem szárít, viszont a géles állag miatt elég gyorsan fogy.

Babydream Krémes Fürdető Aloe Verával

Babydream Krémes Fürdető Aloe Verával
2015. június 19.

Ugyan nem szárít, és ajánlják babáknak, meg érzékeny bőrűeknek, de asztmások/ allergiások biztos nagyon irritálónak fogják érezni a illatát, mint ahogy én is. Bárcsak kimaradt volna a 7. helyről az a parfüm! Teljesen elrontotta ezt a szuper terméket.

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej
2015. június 19.

Egyedül a szuper összetevői miatt vettem meg ezt az arctejet, nagy bizalommal irányában. Sajnos ezt csak részbem váltotta be: ugyan nem szárította ki a bőröm, tényleg kíméletes, viszont minden használat után legalább 3-4 nagy pattamással lett gazdagabb a kombinált bőröm. Nekem így nem érte meg :( Lehet, hogy száraz bőrűeknek jobban beválik.

The Body Shop Chocomania EDT

The Body Shop Chocomania EDT
2015. április 14.

A testvajával együtt szoktam használni, így erősít a kakaós-kesernyés illatfelhőn. Magában használva viszont egész furcsa illata lesz a kifújást követő percek elteltével. Nem csoki, hanem furcsa, semmihez sem hasonlítható mű-illat, amit enyhén érezni a testvajon is. A csokis-kakaós illat csak a kifújást követő percekben van jelen. Nagy kár. Viszont 4-6 óráig tartós az illata. Hogy ez jó, vagy rossz, ebben az esetben elég nehéz eldönteni.

The Body Shop Kakaóvajas Ajakápoló

The Body Shop Kakaóvajas Ajakápoló
2015. április 14.

Egész télen ezt használtam, napi 1-2 használattal jól teljesített, nem éreztem száraznak a használata után a számat (ennél több használatnál már igen, szóval túlzásba sem érdemes vinni a kenegetést). Az állaga tökéletes, egyáltalán nem kemény, mint a Himalaya Herbals kakaóvajas változatáé, de nem is annyira puha, hogy megolvadjon. Az illata nagyon hasonlít a kakaóra/ csokira, szerencsére igen kevéssé éreztem műillatot, akkor is csak 3-4 hónap használat után. Íze szerencsére nem nagyon van, csak enyhe sós - édeskés valami. Nem az a típusú ajakápoló, amit az ember lánya lenyalogat. Azt sajnálom csak ezek után, hogy a borsos ára miatt a luxuscikk kategóriába kerül.

The Body Shop Mangós Testvaj

The Body Shop Mangós Testvaj
2015. április 14.

Kis kiszerelésben használom már egy jó ideje ezt a krémet. Az állaga vizesebb, kevésbé tömör, mint pl a csokis, vagy a brazil diós változaté. Viszont becsapós, mert ha túl sok kerül a bőrre, akkor eléggé érezhető egy ragadós, csúszós réteg, ami zavaró lehet. A hidratáló hatása nem extrém száraz bőrre/ tavasszal/ ősszel tökéletes. Az illata kellemes, gyümölcsös, de nagyobb mennyiségben kenve el tudom képzelni, hogy sok is lehet. Az összetevői közül kikerülhetne a parabén, mint néhány újabb testvaj társánál (pl. csokis, barackos).

The Body Shop Mango Body Mist

The Body Shop Mango Body Mist
2015. április 14.

A fantasztikus mangós testvaj után vettem meg, remélve a hasonló illatot. Sajnos ez csak részben igaz, valahogy a testvaj illata gyümölcsösebb, a savanykás és édeskés illat zamatosabb keveréke, amit a testpermetben nem nagyon lehet érezni. A testpermetnél fél óra után egy savanykásabb illat marad, ami nem rossz, de nem emlékeztet mangóra már.

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Testpermet

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Testpermet
2015. április 14.

A barackos testradírral együtt szereztem be. Javarészt hasonlóan friss, zamatos gyümölcs illatúak. A testvajból egy mintám van, ahhoz is eléggé hasonlít az illata (sajnos ilyen szempontból csalódtam a mangós testpermetben, ami teljesen más illatú, mint a mangós testvaj). A kifújás utáni 1-2 percben eléggé alkoholos illata van, bár szerencsére nem barackpálinka :) Néhány perc után az illat enyhe barackillattá szelídül, ami 1-2 órán keresztül kitart. Kár, hogy nincs EDT-ben ez az illat, nagyobb tartóssággal. Vacilálok a 4/ 5 pont között, de a tartósság viszonylagos hiánya miatt kap 4 pontot.

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Testradír

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Testradír
2015. április 14.

Akciósan csaptam le rá kb. fél évvel ezelőtt. Heti egyszeri használattal fél évig tartott ki. Tényleg nem radíroz nagyon erősen, kisebb, finomabb szemcsék vannak benne, amik azonban nem olvadnak el. Krémes állagú, a barackos sorozatnak megfelelő friss, gyümölcsös illatú. (Nincs ez minden TBS testradírnál így, a brazil diós testradír pl. alig hasonlít a testvajra, vagy az EDT-re).